Modeláž nehtů

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Dita
Znalkyně 276 příspěvků 31.07.09 14:35
Modeláž nehtů

Nevím, jestli tohle téma je někde založené, ale nenašla jsem. Přemýšlím o modeláži nehtů, protože už mě nebaví obden nebo jednou za tři dny odlakovávat, lakovat a hlavně to nebaví rodinu stále čichat ty výpary. Na netu jsem toho přečetla dost, ale stále nevím, co vybrat. Někdo chválí gelové, že jsou přirozenější, ale více odrůstají, jinému zas vyhovuje akryl, že je tvrdší. Já mám svoje nehty slabé, tak bych potřebovala nějakou metodu, která by příliš nenarušila nehet. Jsem taky alergik-alergie na formaldehyd, parabeny, chrom, nikl. Tak se prosím podělte o vaše zkušenosti. Díky :)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

maxandy
Znalkyně 287 příspěvků 31.07.09 15:07

Již řadu let používám gelové nehty. Doplňuji je pravidelně tak 1× za měsíc. Jsou dle mého názoru podstatně lepší než pryskyřicové (ty jsem použila poprvé a měla jsem pak velké problémy, protože mi vlastní nehet začal „plesnivět“ ). Takže bych doporučila gel.

Na poličce 56 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

vixen
sv. Parfema z Kecálburgu 2226 příspěvků 31.07.09 15:26

Sama mám nehty svoje,ale kamarádky mají většinou udělané. Nevyznám se v tom,ale vím,že když o tom debatily mnohokrát,tak né jedna nadávala na pryskyřicové- pokud si dobře pamatuju, udělala se jim s toho na nehtech plíseň.

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Dita
Znalkyně 276 příspěvků 01.08.09 12:14

Četla jsem, že ty gelové nehty jsou pro vlastní nehet částečně prodyšné, což se mi teď z vašich příspěvků potvrzuje. Že ta plíseň vzniká u těch akrylových. Asi se to tam nějakým způsobem zapaří, a pak z toho vlhka a tepla vznikne plíseň.
A ty gelové nehty si děláte doma nebo chodíte pravidelně do nějakého studia?
Jsem z Liberce, tak jestli náhodou někdo můžete doporučit kvalitní studio, kde mají dobré hygienické podmínky.

vixen
sv. Parfema z Kecálburgu 2226 příspěvků 01.08.09 14:26

Z Liberecka nejsem,ale určitě se vyvaruj asijským salonum. Mají většinou supr ceny,ale jen díky tomu,že nepoužívají tak kvalitní přípravky- a začíná být nespočet případů plesnivých nehtů právě od nich..

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

maxandy
Znalkyně 287 příspěvků 01.08.09 18:02
vixen píše:
Z Liberecka nejsem,ale určitě se vyvaruj asijským salonum. Mají většinou supr ceny,ale jen díky tomu,že nepoužívají tak kvalitní přípravky- a začíná být nespočet případů plesnivých nehtů právě od nich..

Také souhlasím, chodím pravidelně do studia, kde jistá slečna dělá tyto nehty již několik let. Má hodně klientek a za 5 let, kdy nehty mám jsem neměla žádný problém.

Na poličce 56 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Dita
Znalkyně 276 příspěvků 01.08.09 20:32

K Vietnamcům určitě nepůjdu, jen vždycky žasnu nad tím, do čeho všeho oni fušujou. :shock: Že budou dělat i nehty, to by mě nenapadlo. Čím nás překvapí příště? Tak zkusím nějaké studio, podívám se na net. Jen ty ceny se mi moc nelíbí, ale když nejde jen o krásu, ale i o zdraví, tak se nedá nic dělat.

B4rča
Parfémová maniačka 825 příspěvků 02.08.09 22:34

Já mám už od prosince porcelánové nehty. Vlastně by to měl být nějaký druh akrylu, co jsem četla na netu. Jsem s nimi spokojená, doplňuju jednou měsíčně. Obšas se mi sice zlomí, ale v salonu mi je nehtařka vždycky ochotně opraví. Ono to, že si mi někdy zlomí je ale dáno tím, že si prostě neuvědomím, co dělám, jednou se mi podařilo pořádně se praštit o stůl a bohužel to schytal i jeden nehet. Při normálním „provozu“ ale drží velmi dobře. Nemám je udělané na typy ale přímo na své vlastní nehty. U gelovek, když odrůstají, jsem občas viděla, že jsou dole jakoby odchlípnuté. I když to není ten správný výraz, nevím teď, jak to popsat. To se mi ještě nikdy nestalo

Na poličce 19 parfémů 2 miniatury 13 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Janka
Parfémová maniačka 800 příspěvků 17.08.09 15:21

jo, u gelovek se dělají takové bublinky okolo. Nechala jsem si je udělat asi před měsícem - poprvé a strašně rychle mi odrůstají :cry: doplňování jednou měsíčně fakt nestačí. ..... budou muset jít asi dolů, protože těch peněz..... :roll: … na druhou stranu to může být motivační progam při odvykání kouření (i když to už je nákup vůní…)
nojo, život je boj :lol: :lol: …teď hlavně s tím kouřením, kdo zažil, ví…holky, držte mi palce.

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 17.08.09 15:43

Já měla jednou gelové, teprve to začínalo a byly za pakatel 690,– Kč :roll: a za týden se mi jeden zlomil a hned další týden znovu. Takže jsem je sundala a měla nehty pod úplně upilované jako papír, takže nikdy víc. Pak mi jedna manikérka řekla, že mi padají proto, že je mám moc mastné a gel na nich nedrží, takže ani nemá cenu, abych si je dávala. A akrylové jsou moc držící, když si nešťastně zatrhnete nehet, tak to jde do masa. Já mám svoje, ale protože mám hodně křehké, tak když potřebuju, tak si je jednoduše nalepím. Kupuji v DM ty s francouzkou manikůrou a jsou super. Jen moc nevydrží lepidlo, tak přikupuji kvalitnější a jsem spokojená.

Na poličce 7 parfémů 4 miniatury 4 odstřiky 14 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Dita
Znalkyně 276 příspěvků 18.08.09 09:53

Zjišťovala jsem teď hodně informací ohledně gelových a akrylových nehtech na internetu, pak jsem to probírala i s kamarádkou, která má akrylové nehty, zvážila jsem i informace od vás z Arome a rozhodla jsem se pro vlastní. Po sundání těch umělých nehtů ty vlastní vypadají hrozně, takže jde i o zdraví, taky jsem alergik, tak se bojím nějaké reakce a taky ty peníze nejsou malé. Doplňování jednou za měsíc nestačí, ideální je tak čtrnáct dní až tři neděle a na to fakt nemám peníze a ještě to lítání stále dokola do nehtového studia. Jako podkladový lak teď používám od LRP bílý matný SILICIUM, neobsahuje formaldehyd ani parabeny, ale je hodně hustý a jakoby časem v lahvičce ještě houstne. Tak bych chtěla nějaký jiný z lékárny, ale nevím jaký? Nemáte někdo zkušenosti s laky z lékárny?

Katlynka
Parfémová maniačka 919 příspěvků 18.08.09 10:17

Ja som mala raz gelové nechty, boli krásne, robila mi ich šikovná manikérka. Doplniť som ich bola po 5 (!) týždňoch, ani jeden nebol zničený, síce som mala odrastené nechty tak do pol lôžka.. :D Odstraňovanie bolo horšie, mala som nechty ako papier, ale používala som „kúpele“ v olivovom oleji z lekárne, tak za cca 2 mesiace som mala nechty pevnejšie než pred umelákmi. No a teraz som o nich po skoro 2 rokoch začala uvažovať tiež, ale ostane to len pri úvahách, nemôžem si dovoliť mať dlhé nechty… :cry: Aspoň ušetrím 8)

Na poličce 29 parfémů 2 miniatury 23 odstřiků 75 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Dita
Znalkyně 276 příspěvků 18.08.09 10:19

To je pravda. Co ušetříme na nehtech, tak můžeme investovat třeba do parfémku nebo do něčeho jiného. :D

sLenka
Parfémová maniačka 985 příspěvků 22.08.09 10:19

jjj, u mě to byl taky jeden z důvodu pěstovat svoje …
Nosila jsem jen gelem potažené svoje nehty. Navíc takové „úrazy“ jako se mi povedly s gelovkama se svýma nedokážu … :roll: :roll:

Na poličce 23 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

ondrejcikova.linda
Nováček 1 příspěvek 26.09.09 14:28

Zdravím vás všechny!!
Milé dámy. Plíseň na nehtech nevzniká ani gelem, ani akrylem.Plíseň vzniká, když špatně odmastíte a vyčistíte nehet před samotnou modeláží.Dále potom také proto, když se dlouho chodíte s umělými nehty, které už pořádně nedrží. To jsou ty bublinky na okraji modelovací hmoty.Tam se dostává např. voda nebo různé nečistoty a poté vzniká plíseň.Co se týče nehtů od vietnamců plně s vámi souhlasím.Nikdy bych tam nešla, jejich hygienické návyky jsou hrozné a pak to tak dopadá.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist