Modern Muse X Modern Muse Chic

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

aprazanda
Nevyléčitelná závislačka 1087 příspěvků 01.12.15 09:31
Modern Muse X Modern Muse Chic

Máte někdo obě dvě očichané? Můžete porovnat? Já mám očichanou a pod stromeček zakoupenou Modern Muse Chic a nyní jsem si ještě z Parfums objednala vzoreček Modern Muse a přijdou mi úplně stejný. Mám každou na jedné ruce, přičichávám a fakt nevím, necítím rozdíl, až si říkám, jestli se na Parfums nespletli při plnění nebo značení vzorků. Četla jsem pěkné recenze obou dvou parfémů na https://parfumerka.wordpress.com/…n-muse-chic/ a podle popisu si asi budou dost podobné. Ale až takto…? Mám je na ruce cca 2 hodiny, výdrž a intenzita zatím u obou též stejné.

Na poličce 58 parfémů 8 miniatur 20 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 31 parfémů
Reakce:

Eunika
sv. Parfema z Kecálburgu 5959 příspěvků 01.12.15 09:51

@aprazanda

Mám je očichané a měla jsem z nich naprosto stejný pocit. :kytka:

Na poličce 185 parfémů 19 miniatur 146 odstřiků 615 vzorků V tužebníku 10 parfémů

aprazanda
Nevyléčitelná závislačka 1087 příspěvků 01.12.15 09:55

@Eunika Jé, tak to mám na jednu stranu radost, že nemám divný nos :-) Blbý je, že Modern Muse byla na Elninu o dost levnější než mnou koupená Modern Muse Chic…

Poéma
sv. Parfema z Kecálburgu 2196 příspěvků 01.12.15 11:29

@aprazanda Měla jsem obě, obě mi přišly velmi, velmi podobné. MMCh se mně zdála trochu víc jiskrnější než MM.

Na poličce 57 parfémů 0 miniatur 12 odstřiků 8 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Dagmarr
Nevyléčitelná závislačka 1862 příspěvků 01.12.15 13:39

Mám obě. Jsou si hodně podobné. Jemné nuance většinou ve vůních nerozeznávám, ale tady mi to jde. Modern Muse je pro mě lehčí a zelenější. Totálně jarní. MMCh je zemitější, je tam asi víc pačuli. A možná se mi líbí malinko víc.
Výdrž stejná.

Na poličce 35 parfémů 3 miniatury 23 odstřiků 4 vzorků V tužebníku 3 parfémy

aprazanda
Nevyléčitelná závislačka 1087 příspěvků 01.12.15 14:25

@Poéma @Dagmarr Tak to zítra bude další kolo zkoušení a porovnávání. Musím tam vyčichat ten rozdíl.

Dagmarr
Nevyléčitelná závislačka 1862 příspěvků 01.12.15 19:50

@aprazanda
Zkoušej…jen nevím, jestli ty malé rozdíly nezáleží i na počasí, tlaku, …
V každém případě budeš hezky vonět :D

Na poličce 35 parfémů 3 miniatury 23 odstřiků 4 vzorků V tužebníku 3 parfémy
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist