Modern Muse X Modern Muse Chic

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

aprazanda
Nevyléčitelná závislačka 1068 příspěvků 01.12.15 09:31
Modern Muse X Modern Muse Chic

Máte někdo obě dvě očichané? Můžete porovnat? Já mám očichanou a pod stromeček zakoupenou Modern Muse Chic a nyní jsem si ještě z Parfums objednala vzoreček Modern Muse a přijdou mi úplně stejný. Mám každou na jedné ruce, přičichávám a fakt nevím, necítím rozdíl, až si říkám, jestli se na Parfums nespletli při plnění nebo značení vzorků. Četla jsem pěkné recenze obou dvou parfémů na https://parfumerka.wordpress.com/…n-muse-chic/ a podle popisu si asi budou dost podobné. Ale až takto…? Mám je na ruce cca 2 hodiny, výdrž a intenzita zatím u obou též stejné.

Na poličce 58 parfémů 8 miniatur 20 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 31 parfémů
Reakce:

Eunika
sv. Parfema z Kecálburgu 5864 příspěvků 01.12.15 09:51

@aprazanda

Mám je očichané a měla jsem z nich naprosto stejný pocit. :kytka:

Na poličce 166 parfémů 18 miniatur 127 odstřiků 565 vzorků V tužebníku 10 parfémů

aprazanda
Nevyléčitelná závislačka 1068 příspěvků 01.12.15 09:55

@Eunika Jé, tak to mám na jednu stranu radost, že nemám divný nos :-) Blbý je, že Modern Muse byla na Elninu o dost levnější než mnou koupená Modern Muse Chic…

Poéma
sv. Parfema z Kecálburgu 2108 příspěvků 01.12.15 11:29

@aprazanda Měla jsem obě, obě mi přišly velmi, velmi podobné. MMCh se mně zdála trochu víc jiskrnější než MM.

Na poličce 57 parfémů 0 miniatur 19 odstřiků 38 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Dagmarr
Nevyléčitelná závislačka 1862 příspěvků 01.12.15 13:39

Mám obě. Jsou si hodně podobné. Jemné nuance většinou ve vůních nerozeznávám, ale tady mi to jde. Modern Muse je pro mě lehčí a zelenější. Totálně jarní. MMCh je zemitější, je tam asi víc pačuli. A možná se mi líbí malinko víc.
Výdrž stejná.

Na poličce 33 parfémů 3 miniatury 24 odstřiků 4 vzorků V tužebníku 4 parfémy

aprazanda
Nevyléčitelná závislačka 1068 příspěvků 01.12.15 14:25

@Poéma @Dagmarr Tak to zítra bude další kolo zkoušení a porovnávání. Musím tam vyčichat ten rozdíl.

Dagmarr
Nevyléčitelná závislačka 1862 příspěvků 01.12.15 19:50

@aprazanda
Zkoušej…jen nevím, jestli ty malé rozdíly nezáleží i na počasí, tlaku, …
V každém případě budeš hezky vonět :D

Na poličce 33 parfémů 3 miniatury 24 odstřiků 4 vzorků V tužebníku 4 parfémy
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist