Módní peklo

Sára 29.07.10 09:54

Módní peklo

Co na to holky říkáte - už jste to viděly?
http://modnipeklo.cz/

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 398 Další »

Reklama

jerry 29.07.10 10:11

Tohle peklo nemá chybu - už ho mám v „Oblíbených“ :D

RainyWeather 29.07.10 10:15

Super :D Nepíše to „naše“ Ada?

barbucha 29.07.10 10:22

Taky šup do Oblíbených :lol:

A mluví mi z duše…

estelle 29.07.10 13:23

Vypadá to FAKT SKVELE!!!
Už sa teším na počteníčko :D .

Myskamauska 29.07.10 13:33

Ada to asi nebude http://modnipeklo.cz/2010/07/

ale taky to může být kamufláž!

1Miru 29.07.10 14:29

…klidně to může být Ada - vyvracení nevyvracení… …Ada taky rozepisovala složení skoro až na mikročástice u někt. přípravků na arome
(viz v peklu ta plechovka s nápisem Tulip)… 8) +

má i nějaká web o vyšívání či ručních pracech… = o textilu, tkaninách toho musí vědět dost… :roll: :D

Sára 29.07.10 14:45

a většina fotek lidí z ulic je z Brna…
a co ta druhá dopisovatelka Kultakutri nebo tak nějak, stejná přezdívka jako tady u nás na Aróme, možná nám Ada prozradí jak je to, můj typ je podle stylu psaní, že to píše ona.

Juana 29.07.10 14:52

Ztaženo z webu:

Autorka: Ada
29.7.2010
Ada z Arome je někdo úplně jiný. Mně voňavky smrdí.

Jinak doporučuji přečíst stránku O webu. Nebudete se pak muset pohoršovat, že jsem zakomplexovaná, protože zjistíte, že to o sobě vím a plně to uznávám! Je tam dokonce i napsáno, proč jsou články psané tak ostrým stylem a čeho tím chci dosáhnout.

Fotografie jsou zde uváděny vždy se zdrojem a obličeje lidí z fotek venku a vlastních fotek z internetu jsou rozostřeny – neboť zákon na ochranu osobních údajů to tak vyžaduje. Použití obrazové citace z veřejně dostupného zdroje za účelem recenze či kritiky je u nás povoleno.

Sára 29.07.10 14:59
Juana píše:
Ztaženo z webu:

Autorka: Ada
29.7.2010
Ada z Arome je někdo úplně jiný. Mně voňavky smrdí.

Jinak doporučuji přečíst stránku O webu. Nebudete se pak muset pohoršovat, že jsem zakomplexovaná, protože zjistíte, že to o sobě vím a plně to uznávám! Je tam dokonce i napsáno, proč jsou články psané tak ostrým stylem a čeho tím chci dosáhnout.

Fotografie jsou zde uváděny vždy se zdrojem a obličeje lidí z fotek venku a vlastních fotek z internetu jsou rozostřeny – neboť zákon na ochranu osobních údajů to tak vyžaduje. Použití obrazové citace z veřejně dostupného zdroje za účelem recenze či kritiky je u nás povoleno.

to jsme všechny zřejmě četly ale pokud si přečtete vše tak se tam o parfémech zmiňuje - píše o tom, že někteří lidé považují deodorant za parfém atd. atd.- takže to že jí parfémy smrdí je kamufláž a možná i chápu proč nechce aby byla její vizáž odtajněna - hned na Omlazení dávaly holky odkaz na její video a pomlouvaly jí, že taky není žádná hvězda tak jak může kritizovat někoho jiného a bla bla bla

protea 29.07.10 15:00

já bych to tipla na gentianu…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 398 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist