Módní ráj podle barbuchy

barbucha 30.08.11 22:12

Módní ráj podle barbuchy

Tak jste mi s tou debatou o botkách nahrály/i… jsem na svým posledním výletě nafotila ne památky (žádný nemaj :twisted: ), ale lidi - protože mně osobně tenhle styl nejvíc vyhovuje a líbí se mi velice… velmi málo podpatků, zato však všechno barevně sladěný i s tou obuví… oblečení pohodlný, jednoduchý, ale ne sportovně buranský… mimochodem žádný květáky na hlavě, melír nevidět… prostě přesně moje gusto.
Ovšem odpůrkyně legínů se jen otřesou - ale to je tím místním počasím = velmi praktické.

A omlouvám se předem - fotky jsou střílený od boku a v hrůze, že dostanu přes držku (proto je taky většina zezadu) … a neupravovaný a bez popisků, neb jsem líná jak vandrák v červenci.

Zde tedy odkaz na album: https://picasaweb.google.com/…tockholmLidi?…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

mihapiha 30.08.11 22:37

Super fotky!

Ja uz jsem taky asi postižená, dneska jsem mela tendenci taky fotit. Pak jsem si rekla,ze blbnu a vidim,ze bych nebyla sama :-).

JInak opravdu zadny melir a kvetaky na ženách v letech, i 60tnice balerinky a sako ve stejné barvě. U nás zřejme scifi, jak se tak dívám, kolem sebe.

Ještě by mě braly fotky z Itálie či Francie.

Fleur 30.08.11 22:45

Hezké momentky, Barbucho! A kde jsou sobi? :lol:

barbucha 30.08.11 22:49

V salámu? :mrgreen:

Renama 30.08.11 23:50

Barb, fotky jsou pěkné. :wink: Je poznat že to není foceno u nás.

domenica 30.08.11 23:52

Krásné fotky … holt ta tráva zelenější , to bude už asi nafurt i v tom oblékání! :D

FlirtBoy 30.08.11 23:52

mně to všechno až na pár vzácných výjimek (např. fota 35, 63) přijde právě jako totální „peklo“…

ovšem smutné je, že je to „peklo“, kterého se hodně lidí pokouší dostáhnout povznesením se z toho místního českého „pekla“… :D :vomit: :D

Kerze 31.08.11 07:19

Všechno ne, pár zajímavých kousků bych si vybrala, ale některé kreace jsou na pováženou…nicméně, na fotodokumentaci je zřetelný fakt, že kdyby se všichni módní tvůrci světa třeba posrali, tak balerínky jsou prostě nesmrtelné ! :D

eskargoth 31.08.11 08:29

Hezké fotky! A mě se většina z nich líbí (ne na mě, ale jo… a některé kombinace byly opravdu parádní!). Teda, až na tu růžovou věc.

veronika.sk 31.08.11 08:37

Něco se mi líbí, něco ne. Ale je zřejmé, že to není focené u nás, tím pádem je to pro nás zajímavé (přinejmenším).
Jako inspirace dobrý , barbucho. Díky!

Lucinela 31.08.11 11:55

Krásně sladěná je starší dáma (zelené sako a balerínky), je tam několik moc pěkných kabátů, sak a jak já jim závidím ty nízké podpatky. Jsem prcek, méně než pod 7 cm nejdu. (Kromě sportu samozřejmě). Moc přínosné, barbucho :D

Ify 31.08.11 13:43

Podle mě - super fotky!

protea 31.08.11 14:07

Taky by mi nevadilo takové módní kreace potkávat u nás 8)…nevím, jestli se někdy dočkám…

Afrika 31.08.11 14:31

v porovnaní s tým, čo vidíme na uliciach u nás je to fakt raj, tie mladé dievčatá sú nejaké rozkysnuté sa mi zdá ale oblečené sú vkusne a pretekáre majú decentne schované

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist