Moje zkušenost s www.malikah.eu

Fotoalbum tématu (7) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Gentle  07.10.15 20:33

Poctivě jsem hledal, ale nenašel, tedy zakládám vlákno k www.malikah.eu

Stran komunikace je moje zkušenost výborná. Z toho co mne popisem oslovilo jsem si objednal vzorky a následně jsem provedl svůj první nákup (respektive moje drahá polovička). K jejím narozeninám jsme zakoupili Asgharali & Ibtisamat - a aby mě to nebylo líto, neb mám narozeniny až příští rok na jaře, tak jsem si udělal radost a zakoupil Royal Diwan Group & L´Espoir. Vše dorazilo po připsání platby, pečlivě zabalené a s drobnou pozorností uvnitř - několika vzorky vůní :potlesk: :palec: :potlesk:

Příspěvek upraven 07.10.15 v 20:49

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Gentle  07.10.15 20:45

Royal Diwan Group & L'Espoir EdP – hodně povedená záležitost s excelentní výdrží (7+hod.). Ani typický Orient, ani ryze evropské pojetí vůně, něco na půli cesty, ovšem v tom nejlepším slova smyslu. Čerstvá hlína včetně kořínků, vetiver, rozkládající se podzimní listí s lehkou stopou nasládlé zatuchlosti, tlející větve stromů, svíravý jalovec… jako když na podzim ryjete na svojí zahrádce u chaty poblíž lesa svoje malé políčko. V průběhu času se vůně pozvolna proměňuje do svěžích ovocných a květinových tónů (maliny, šafrán, pomelo, vanilkový lusk, fialka…). Dominující je především svíravé aroma dozrávajících malin, pohozených v trávě vedle páru nových kožených rukavic z jemné italské kůže.
Minimálně na počátku se jedná o povedený sňatek Chanel Sycomore a Lalique Encre Noire, v průběhu trvání vůně lze vystopovat styčné tóny s Fordovou Tuscan Leather. Za málo peněz opravdu hodně kvalitní muziky
:potlesk: :palec: :potlesk:

Červánek
sv. Parfema z Kecálburgu 5378 příspěvků 10.10.15 11:02

@Gentle *přidávám se s mými zkušenostmi s nákupy na www.malikah.eu a mohu jen potvrdit, co je uvedeno výše. Skvělý servis a komunikace. Kupovala jsem vzorky, u kterých samozřejmě nezůstalo. Velmi mne oslovily i vůně královské značky YAS. Jsem „růžofil“, takže jsem neodolala s Yas Rose, která mě svou krásou zcela očarovala:

Dechberoucí vůně růže, která se vyrábí z lístků tzv. taijské růže absolute, kdy tato je pojmenovaná podle údolí Taif v Saudské Arábií a vyznačuje se svou překrásnou hlubokou a intenzivní vůní. V Yas Rose je lehkou rukou přidáno velmi kvalitní bílé pižmo a činí tak vůní kulatou, hladkou, bez jakýchkoliv hran. Po nanesení této vůně se mi zcela rozjasní den.

Blahopřeji malikah.eu, že tuto vůni zařadili do svého repertoáru :palec:

Na poličce 23 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 1 vzorek V tužebníku 6 parfémů

Martula
Nevyléčitelná závislačka 1962 příspěvků 10.10.15 12:00

Přidávám se se svou velmi pozitivní zkušeností s tímto e-shopem. Skvělý přístup, rychlost dodání, vzorečky jako dárek a hlavně - pečlivě a s vkusem vybraný sortiment, vůně vysoké kvality i pro hodně náročné zákazníky. Pár flakonů odtud už zdobí mou poličku a další budou následovat :)

Na poličce 37 parfémů 0 miniatur 7 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Sasa  10.10.15 12:12

Moc oceňuji, že jak zaplacené vzorky tak vzorky jako dárek jsou ve zcela plné vialce. Takže zkoušet mohu kvalitně.
Vědí co dělají.....ne­odolala jsem a zase neodolám.
Za mne fakt zatím jednička ve všem.

India
sv. Parfema z Kecálburgu 2419 příspěvků 10.10.15 12:47

Objednávala jsem sice jen vzorky, ale také mohu potvrdit pozitivní zkušenost s obchodem. Potěšily dva vzorky navíc :kytka:

Na poličce 1 parfém 217 miniatur 202 odstřiků 271 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Gentle  03.11.15 23:21

Jeden zaslaný vzorek a nešlo odolat, zatím moje největší investice do parfému, jakou jsem kdy realizoval: YAS Perfumes & Laitek Mai. Nádhera, pro kterou nenacházím slov… :kytka:
Děkuji Malikah.eu, že mají tento klenot ve svém repertoáru.

therion
sv. Parfema z Kecálburgu 5252 příspěvků 16.12.15 19:31

Ja som ešte ani neobjednával (ale mám v pláne) a už som aj dostal vzorky, a nie málo. Ďakujem :andel:

Na poličce 102 parfémů 7 miniatur 9 odstřiků 395 vzorků V tužebníku 5 parfémů

horse_66
Znalkyně 398 příspěvků 16.12.15 19:38
@therion píše:
Ja som ešte ani neobjednával (ale mám v pláne) a už som aj dostal vzorky, a nie málo. Ďakujem :andel:

Chi a to se dělá jak ?? :mrgreen:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

therion
sv. Parfema z Kecálburgu 5252 příspěvků 16.12.15 20:07

@horse66 Iba po známosti ;)

Na poličce 102 parfémů 7 miniatur 9 odstřiků 395 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Rei
Učednice 119 příspěvků 02.09.16 00:01

Již po několikáté jsem zde nakoupil a můžu říct, že je to jeden z obchodů u nás v čr, kde si opravdu zákazníka hýčkají a mají perfektní přehled o všech použitých ingrediencích, které jsou prvotřídní. Rozhodně zde doporučuji alespoň zakoupit vzorky pro rozšíření voňavých obzorů.Jak už bylo psáno, přijdou ve zcela plných vialkách parádně popsané.
Jen je trochu škoda, že není možné hodnotit obchod v sekci na to přímo určené zde na arome a to v „Hodnocení parfumerií“
Psal jsem dotaz i adminům, jak obchod přidat, ale odpověď nikde :nevim:
Určitě doporučuji k vyzkoušení :palec:

Na poličce 20 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 10 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Daridari
Znalkyně 437 příspěvků 02.09.16 08:36

Nevie niekto, či zasielajú aj na slovensko? Nikde som to na ich stránke nenašla :,( Ďakujem :P

Na poličce 21 parfémů 0 miniatur 14 odstřiků 4 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Martula
Nevyléčitelná závislačka 1962 příspěvků 02.09.16 08:54

@Daridari Ano, zasílají. Zvol si na hlavní stránce slovenskou vlaječku. Uvidíš ceny v EUR.

Na poličce 37 parfémů 0 miniatur 7 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Daridari
Znalkyně 437 příspěvků 02.09.16 08:59

@Martula Ďakujem za info :P to je dobrá správa :kytka:

Na poličce 21 parfémů 0 miniatur 14 odstřiků 4 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Monsieur
Učednice 99 příspěvků 05.09.16 19:08

Minulý týden nákup na Malikah.eu, tentokráte YAS Al Hareem. Hodně originální a nevšední kompozice, která se vymyká všemu, co jsem doposud měl možnost vyzkoušet. Zákaznický přístup paní Renée zhodnotím jen dvěma slovy - vysoce nadstandardní. Hluboce smekám před jejím nosem a brilantní znalostí problematiky. Bohužel je vysoce pravděpodobné, že v mém případě opět nezůstane jen u této vůně, neboť se blíží jordánský Top Perfumer a to je stran kvality ingrediencí a originality jednotlivých kompozic hóóódně vysoká laťka :palec: :potlesk: :roll:

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist