Moments - Priscilla Presley - poradíte?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kotu
Učednice 46 příspěvků 19.08.07 20:04

Ahoj holky, prosím Vás o radu, mamka kdysi používala tuhle vůni, ale už není k sehnání, neporadila byste mi některá, buďto, kde ji sehnat nebo jestli existuje vůně, která se jí podobá. Dík

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Reakce:

Chava
Parfémová maniačka 675 příspěvků 19.08.07 20:14

Tuhle vůni jsem zahlédla minulý týden v Ledči nad Sázavou, včetně dalších unikátů, jako např Stephanie od Bourjois, ovšem k nákupu nedošlo, byly to už hodně uleželé kousky.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

kotu
Učednice 46 příspěvků 19.08.07 20:38

A něco, co by se jí podobalo, Tě nenapadá? Já už si sama ani moc nedokážu vzpomenout, jak voněla. Květinovka to myslím byla..

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Gudrun  19.08.07 21:56

kotu: Byla to výrazná květinovka.
Napadá mě, že by se mamince mohlo líbit Diorissimo.

Jana123  29.11.08 22:16
Priscilla Presley

Zkuste ebay.com ebay.de nebo někdy aukro.cz. Ja to mam z Ebay.

PetraSK doma
Parfémová maniačka 703 příspěvků 29.11.08 22:29

joj, milovala som ju, tiež ju moja mamka za socíku používala, možno skús Orlane Fleurs D'Orlane, ona bola dosť výrazne kvetinová, čo tak Anais-Anais od Cacharel /biele ľalie/, táto je legenda, ale určite odporáčam mamke dať otestovať, nie každému vonia , preto testovac papierik odporúčam :wink:

Na poličce 118 parfémů 20 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

12.12.08 20:49

Já ji také používala , byla jsem v německu tam také není . Nyní jsem si koupila - ROMA - je ji podobná má silné aroma :lol:

ZorkaO
Znalkyně 495 příspěvků 30.09.16 21:33

Tiež s nostalgiou rada spomínam na nádhernú vôňu mojej ranej mladosti Moments… myslím, že keby ju aj niektorá aromáčka mala, tak asi by po toľkých rokoch mohla byť „seknutá“ trochu…nie?

Na poličce 34 parfémů 5 miniatur 5 odstřiků 18 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Aromaterapie
Znalkyně 469 příspěvků 01.10.16 14:51

Taky jsem ji měla ráda a docela by mě zajímalo,jestli by se mi líbila i teď.Pamatuji si,že byla nasládlá a dlouho držela.Ale víc si ji nevybavuji.

Na poličce 24 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 13 parfémů

ZorkaO
Znalkyně 495 příspěvků 02.10.16 18:38
@Aromaterapie

Presne to napadá aj mňa…ako by som ju vnímala teraz… vtedy som bola na Moments, myslím, primladá…hoci bola nádherná. Radovala som sa vtedy, že s ňou vyzerám staršie!

Na poličce 34 parfémů 5 miniatur 5 odstřiků 18 vzorků V tužebníku 7 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist