Mona di OriO - Rose Etoile de Hollande- průzkum

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bambitka9mm
sv. Parfema z Kecálburgu 3071 příspěvků 19.05.15 21:19
Mona di OriO - Rose Etoile de Hollande- průzkum

Ahoj milé aromačky,

chtěla bych vědět, jestli by byl zájem o podíly této moc pěkné a originální vůně?

Je to poslední vůně vytvořená krásnou a velmi talentovanou Monou di Orio, která v roce 2011 velmi nešťastně opustila tento svět. Zanedlouho se tyto skvosty ztratí a nahradí je vůně v nových flakonech, které rozhodně nebudou stejné, ale pozměněné.

Flakonek se dá sehnat za 4 500Kč/100ml­(1ml/45Kč). Jelikož mám pouze 5ml refany (1ks/20Kč), bylo by to možné do nich. Čili odpadá pošta za nějakou objednávku.
Poštovné by vycházelo na 49Kč i s obálkou a bublinkami. Případný rozdíl v poště bych povracela zpět na účty.

Pokud byste někdo měl zájem, je možné flakonek objednat. Dohromady by to vyšlo na 274Kč/5ml.

Flakon Mona di Orio-Rose Etoile de Hollande, 100ml/4500Kč, 1ml/45Kč

Bambitka9mm 40ml (flakon)
Veverka 5ml (+ 5ml ?)

Příspěvek upraven 19.05.15 v 22:50

Na poličce 31 parfémů 7 miniatur 2 odstřiky 753 vzorků V tužebníku 94 parfémů
Reakce:

Veverka
sv. Parfema z Kecálburgu 2403 příspěvků 19.05.15 22:30

Pavli, já bych měla zájem. Sice tuhle vůni neznám, ale všechny ostatní této značky, které jsem vyzkoušela, mě fascinují. Takže ráda zkusím, podíl 5 - 10 ml, ještě bych upřesnila, děkuji :kytka:

Na poličce 3 parfémy 2 miniatury 15 odstřiků 145 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Bambitka9mm
sv. Parfema z Kecálburgu 3071 příspěvků 19.05.15 22:45

@Veverka

Super. Tak uvidíme, jaký bude případný zájem. Ta růže je moc pěkná. Vcelku neotřelá a stojí za vyzkoušení. ;)

Na poličce 31 parfémů 7 miniatur 2 odstřiky 753 vzorků V tužebníku 94 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist