Monsoon "WILD LAGOON"

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
Merkur_CZ
Znalkyně 461 příspěvků 08.10.13 15:56
Monsoon "WILD LAGOON"

Značka Monsoon měla v 90. letech měla úžasnou a populární vůni „WILD LAGOON“. Pamatujete si ji? Zkouším prolistovávat staré čísla Elle z 90. let, když ji tam najdu, vyfotím a fotku pošlu sem. Na netu ji nemou najít. :-( Teda pokud si ji někdo nepamatujete a poslali by jste sem odkaz dříve, než já. :)

Na poličce 8 parfémů 13 miniatur 13 odstřiků 76 vzorků V tužebníku 412 parfémů
Reakce:
 
munu
sv. Parfema z Kecálburgu 3519 příspěvků 09.10.13 07:19

Stačí zadat do google. Vyrojí se Ti spousta odkazů. Dá se koupit na ebay a na basenotes jsem našla diskusi, čím ji nahradit http://www.basenotes.net/…s-equivalent

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 5 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 1 parfém
 
Merkur_CZ
Znalkyně 461 příspěvků 09.10.13 07:29
@munu píše:
Stačí zadat do google. Vyrojí se Ti spousta odkazů. Dá se koupit na ebay a na basenotes jsem našla diskusi, čím ji nahradit http://www.basenotes.net/…s-equivalent

Na eBay jsem ji nenašla, někdy tam nakupujeme. Textový odkazy mám, ale nemohu ji najít, kde by se dala ještě koupit, je-li to vůbec ještě možné. Ale děkuji. :-)

Na poličce 8 parfémů 13 miniatur 13 odstřiků 76 vzorků V tužebníku 412 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Žena, která archivuje vůně zašlých časů

 

Měli bychom poznávat a zažívat svět všemi pěti smysly. Přesto jsou v naprosté většině případů preferovány jen tři z nich. Je tomu tak i v případě poznávání naší minulosti. Vizuálně, hmatem či sluchem zkoumáme staré záznamy, předměty, dokonce lze i chuťově zkoumat staré recepty. Ale co vůně zašlých časů?

Celý článek »
TOPlist