MontBlanc

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Žaneta  30.06.07 11:21

Znáte vůně této značky? Uvažuji o koupi Mont Blanc Presence, podle složení by mohla být ideální do chladnějšího počasí.

Ukázat značku Montblanc

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Silis
Učednice 200 příspěvků 30.06.07 11:35

Já jsem zkoušela Femme de Mont Blanc a nedělala mi dobře… :( ale třeba ty ostatní nejsou tak straaašně přeslazené…:)

Na poličce 28 parfémů 6 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Samantha
Nevyléčitelná závislačka 1073 příspěvků 30.06.07 12:09

Já měla Presence D une Femme a byla skvělá a ten flakonek je prostě geniální. Je jako kamínek omletý vodou. Stále jsem ho musela převracet v ruce. Já jí měla nejradši v zimě, ale řekla bych, že podzim a jaro by taky šlo, jestli nejsi zvyklá jen na nějaké lehké ovocenky. Je to vůně, co pěkně drží přesto, že je to EDT a voní hodně luxusně. Ráda bych si tuhle vůni ještě někdy pořídila, jen musím trochu ztenčit svoje zásoby ;-))) Dají se v ní opravdu najít některé pánské tóny, ale celek vyznívá hodně žensky.

Na poličce 56 parfémů 7 miniatur 4 odstřiky 52 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Nela
Znalkyně 283 příspěvků 30.06.07 12:19

Presence na mě osobně působí trochu unisexově, což je jedna z věcí pro kterou jsem ji zrovna neocenila :) Je ovocně nasládlá po mandarince, pepřově svěží a ke konci teplá a hřejivá. Ty „pánské“ složky se vyjeví hlavně po pár minutách po aplikaci, postupně Presence víc sládne a ta unisexovost už tam není tak hmatatelná. Ale stejně - tímhle si to u mě jednoduše pokazila :)

Od Mont Blanc znám ještě Femme Individuelle - sladká, hodně výrazná, neotřelá vůně a krásná :) - jsou tu na ní recenze, takže se nebudu opakovat. Rozhodně ale jen na zimu nebo hodně chladné počasí.
Femme Mont Blanc jsem zkoušela jen jednou v parfumerii a vím že se mi nelíbila - taková nesignifikantní, určitě se najde spousta vůní hodně podobných a lepších. Možná ji trochu křivdím a chtělo by to důkladnější prozkoumání… Každopádně nejpodařenější vůní Mont Blanc pro mě zůstává Femme Individuelle :)

Na poličce 25 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Samantha
Nevyléčitelná závislačka 1073 příspěvků 30.06.07 12:23

Femme Individuelle je tedy i na mě „moc“ a to třeba daleko lépe snesu třeba Desnudu, která je tu popisovaná jako velmi silná vůně. Na Femme Individulle mi vadí, že je hodně sladká. Trochu to s tím podle mě přehnali. Kdyby ubrali trochu toho sladkého, tak by se snad dala, protože mi trochu Desnudu připomíná, ale já jsem spíš na to koření. Záleží hodně na tom, kdo co upřednostňuje. Femme Mont Blanc taky vnímám jako hodně nespecifickou vůni, lehce zaměnitelnou s jinou. Docela mě Mont Blanc zklamal, protože jinak byly jejich dosavadní vůně hodně originální.

Nela
Znalkyně 283 příspěvků 30.06.07 12:33

Sam : Tak Desnudu bohužel neznám :/ ale na FI jsem měla naprosto stejný názor - nedokázala jsem si představit, že bych na sobě měla něco tak výrazného - a potom další rok v zimě jsem ji už měla doma na poličce :) Chce to opravdu notně šetřit při aplikaci a venku teploty ideálně pod bodem mrazu. Sladká je to ano a dost, ale já v ní cítím něco jakoby mentolového co tu sladkost drží v snesitelných mezích :) a neskonale na ní obdivuju, že je tak „jiná“ :)

Na poličce 25 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Samantha
Nevyléčitelná závislačka 1073 příspěvků 30.06.07 12:59

Desnuda je moc pěkná věcička a hlavně neokoukaná. Tedy je samozřejmě výhradně na zimu, protože je hodně výrazná, ale mě se tedy líbí moc. Nechápu, proč je tak noblíbená. Máš pravdu, že jsem FI zkoušela jen zběžně v parfumérii. Taky jsem hodně četla názor, že je spíš na tmavší typy a to já bohužel nejsem, tak jsem se jí už podrobněji nevěnovala. Je tolik vůní, že prostě nějaké člověk odfláknout musí ;-) Originalitu ovšem FI v žádném případě neupírám, určitě si jí oblíbí spousta žen.

marci64
sv. Parfema z Kecálburgu 2255 příspěvků 01.10.11 15:15
Nela píše:
Sam : Tak Desnudu bohužel neznám :/ ale na FI jsem měla naprosto stejný názor - nedokázala jsem si představit, že bych na sobě měla něco tak výrazného - a potom další rok v zimě jsem ji už měla doma na poličce Chce to opravdu notně šetřit při aplikaci a venku teploty ideálně pod bodem mrazu. Sladká je to ano a dost, ale já v ní cítím něco jakoby mentolového co tu sladkost drží v snesitelných mezích a neskonale na ní obdivuju, že je tak „jiná“

byla to jedna z mých prvních vůní-a vždy jsem na ni dostala kompliment. Dýchá luxusem a nedá se jí upřít výborná výdrž!!!

Na poličce 22 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Bambitka9mm
sv. Parfema z Kecálburgu 3071 příspěvků 02.06.12 09:32

Miluju Femme od Mont Blanc.Je to vůně ke stému výročí této značky.Velmi složitá,ale delikátní,gur­mánská.Mně dělá hodně dobře a chlapi ji jen chválí:-)

Na poličce 31 parfémů 7 miniatur 2 odstřiky 753 vzorků V tužebníku 94 parfémů

Frantatata
sv. Parfema z Kecálburgu 21228 příspěvků 02.06.12 09:54

To:@Bambitka9mm
citace „Mně dělá hodně dobře a chlapi ji jen chválí“

Vlastním pánskou verzi Presence v tomto flakónu /níže/ a dovolil bych si poznamenat:

Mně dělá hodně dobře a ženské ji jen chválí. Dokonce jsem musel svojí přítelkyni připravit odstřik, takže klidně uni. ;)

Na poličce 623 parfémů 130 miniatur 658 odstřiků 990 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Chihuahua
Parfémová maniačka 731 příspěvků 18.07.12 20:35

Já mám nyní políčeno na Présence dUne Femme EdT, není drahá a nádherně intenzivně a hlavně dlouho voní

Na poličce 4 parfémy 3 miniatury 3 odstřiky 42 vzorků V tužebníku 11 parfémů

leucha
Nováček 10 příspěvků 07.08.12 10:24

Présence d´une femme je úžasná vůně, jiné od Mont Blanc bohužel nemůžu…

Na poličce 113 parfémů 7 miniatur 9 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

adgam111
Učednice 219 příspěvků 19.08.12 17:59

Já mám V´Femme de Mont Blanc a je úúúúžasný, miluju ho. Můj první miláček :srdce:

Na poličce 9 parfémů 38 miniatur 8 odstřiků 27 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Bambitka9mm
sv. Parfema z Kecálburgu 3071 příspěvků 26.08.12 13:49

@Frantatata

A chlapi Ti ji(ho) také chválí, ne? :D

Na poličce 31 parfémů 7 miniatur 2 odstřiky 753 vzorků V tužebníku 94 parfémů

Frantatata
sv. Parfema z Kecálburgu 21228 příspěvků 26.08.12 14:38

To: @Bambitka9mm

Chlapi se u nás nevonějí i nevoní… :(
A na patře se vyskytuje majorita žen. Pokud něco pochytám, pak (jen) od nich. ;)

Na poličce 623 parfémů 130 miniatur 658 odstřiků 990 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist