*MONTALE PARIS

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Perrier
Učednice 51 příspěvků 01.07.08 14:16
MONTALE PARIS

Hezký den,

máte, prosím, někdo zkušenosti s parfémy francouzské značky MONTALE PARIS, jak dámskými, tak i pánskými? Jedná se opět o značku, která se v kamenných obchodech v ČR snad vůbec nedá sehnat :-(

Byl bych potěšen vašimi názory :-)

Na poličce 5 parfémů 8 miniatur 20 odstřiků 50 vzorků V tužebníku 17 parfémů

Ukázat značku Montale Paris

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 61 Další »
Reakce:

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 01.07.08 19:26

Myslím, že pár dam zde ji vyzkoušelo, zkuste pomocí funkce „hledat“.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

Ingrid
Nevyléčitelná závislačka 1572 příspěvků 03.07.08 15:05

Značka Montale patří k těm luxusním a drahým,ovšem za svoje peníze kupující dostane velkou výdrž vůně.Nevýhodou a současně i výhodou,jsou hliníkové flakonky,výhoda je ta,že se všude vlezou a jsou nerozbitné,hezky sedí do ruky a uzávěr spreje je originálně vyřešen,nevýhoda-není do něj prostě vidět a člověk těžko odhaduje,kolik vůně ještě zbývá.Měla jsem vůně Sweet Oriental Dreams-velmi sladká,vánoční gurmánská vůně,Almod Amandies-rovněž sladká mandlová vůně a White Musk,to je opravdu bílá,hebká vůně,hodně podobný je jí White Musk od Jovan.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 13 parfémů

Svatka
sv. Parfema z Kecálburgu 4270 příspěvků 03.07.08 18:21

Ingrid, kde se dají vyzkoušet?

Na poličce 12 parfémů 16 miniatur 6 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 1 parfém

Ingrid
Nevyléčitelná závislačka 1572 příspěvků 03.07.08 19:41

Svatko,bohužel netuším.Já se zaregistrovala na parfémy-de luxe a napsala jsem si o vzorečky,chtěla jsem jich 5,poslali mi jich 10 a pak jsem si koupila Sweet Oriental Dreams a oni mi k ní poslali dalších 10 vzorků,nejen od Montale.Ale už je to víc,jak rok,tak netuším,jestli a kolik vzorků ještě posílají.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 13 parfémů

ilis
Učednice 79 příspěvků 04.07.08 07:16
pro svatku

tak to já jsem si zkusila objednat vzorečky letos asi začátkem roku a ještě mi ani neodpověděli, natož aby něco poslali. Pravděpodobně už posílají jen když si u nich koupíš zboží - si tedy myslím.

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 5 odstřiků 8 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 30.08.08 09:46

Já mám ve vzorku Mukhallat a je to orientálka ale velmi zvláštní, vzorečky se dají objednat na ausliebezumduft ale levné zrovna nejsou :(

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 30.08.08 13:51

vzorky někerých vůní se dají koupit i u Sáry http://jdem.cz/acmr2

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Arome Alinka
Učednice 66 příspěvků 30.08.08 16:16

Já mám vzorek Chocolate Greedy a voní úplně jako čerstvě upečená čokoládová buchta… což je dojem nejen můj, ale i jednoho mého náctiletého studenta angličtiny… :) Dokonce chtěl navonět se slovy, že mu to bude připomínat dobré jídlo…

Na poličce 19 parfémů 1 miniatura 8 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 5 parfémů

maricka
Nevyléčitelná závislačka 1075 příspěvků 31.08.08 20:36
Montale

Od Montale jsem měla dva vzorky a…byly krásné, ale hodně silné…

Na poličce 38 parfémů 529 miniatur 0 odstřiků 13 vzorků V tužebníku 0 parfémů

chaantal
sv. Parfema z Kecálburgu 2036 příspěvků 05.12.08 09:53
Sára píše:
Já mám ve vzorku Mukhallat a je to orientálka ale velmi zvláštní, vzorečky se dají objednat na ausliebezumduft ale levné zrovna nejsou :(

Sáro, jak by jsi ten Mukhallat popsala? Kdyz jsem si kupovala Chocolate Greedy a Chypre Fruite jeste se mi libily dve vune Mukhallat a Fruits of the Musk. Od obou jsem si nechala jeste udelat vzorecky. Dnes jsem je vytahla, ze je zase vyzkousim a nevim jestli mi nezamenili nalepky na vunich… Zdalo se mi, ze Fruits of the Musk byla jako nejaka ruzova zvykacka /od te jsem si nechala udelat vzorek spise pro zajimavost/ - pritom ted mi na ruce jako zvykacka voni ten Mukhallat a z butiku uz si ho moc nevybavuju, ale druha vune, kterou mam na ruce mi prijde ovocna, opravdu s muskem, tak jsem z toho jelen :roll:

Na poličce 88 parfémů 50 miniatur 2 odstřiky 38 vzorků V tužebníku 22 parfémů

chaantal
sv. Parfema z Kecálburgu 2036 příspěvků 05.12.08 09:55

Jinak Chocolate Greedy je opravdu unikatni vune, opravdu cokolada v te nejhezci podobe. Navic je to drzak jako hrom :)

U Chypre Fruite se mi zatim nepodarilo zprovoznit rozprasovac :evil: , tak jsem se ji jeste nevonela, ale je to takova hladka, jemna ovocenka… Nic preslazeneho.

Znate jine vune? Jakou vuni od Montale mate nejradeji?

Na poličce 88 parfémů 50 miniatur 2 odstřiky 38 vzorků V tužebníku 22 parfémů

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 05.12.08 10:25

Crystal Flowers - tam cítím hlavně růže, trochu s ambrou. Podle názvu jsem čekala něco jiskřivě chladného - ale to není. Vůně je pěkná - kdo miluje růže.
Chypre Fruite - citrusový chypré unisex - ten se mi líbí víc.

Ale do kolen mě nedostala ani jedna.

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Arome Violet
Učednice 58 příspěvků 05.12.08 19:19

niektore vzorky od montale sa daju kupit tu: http://www.parfemy-exclusive.sk/…tale/damske/

Na poličce 20 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 22 vzorků V tužebníku 17 parfémů

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 05.12.08 20:06

Po pár hodinách - Chypre Friute drží docela dlouho a krásně voní! Líbí se mi čím dál víc! (I když je spíše na léto.)

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 61 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist