mořské vůně

blackdakini 07.11.08 10:05

mořské vůně

Zajímalo by mne, jaké znáte skutečně „mořské“ mořské vůně. Většina, kterou znám a které se vydávají za vůně moře nebo vody jsou spíše velmi slaďounké květiny.
Vzpomínám si na jednu opravdu mořskou vůni z Occitanie, ale to bylo tak před deseti lety (nahořklá, lehce slaná), dávno už se nevyrábí. Musím také rovnou říci, že Light Blue nebo podobné věci za mořské vůně nepovažuji.

Reklama

janas 07.11.08 10:14

Podle popisu by to měla být Comptoir Sud Pacifique - Aqua Motu, ale neznám ji, odrazuje mě balení v plechovce.

Ada 07.11.08 10:38

Možná Eau des Merveilles.

Evax 07.11.08 14:34

Souhlasím s Adou, krásně mořská je Eau des Meirvelles, moře a
naplavené dřevo, občas se v ní mihne i nějaká rybka nebo krab /v dobrém, většinou/. Kdo nemá rád pachy moře, nevím, jak se s EdM vyrovná: sama mám občas období, že mi pěkně pije krev a nevzala bych si ji na sebe ani za nic :lol:

Další mořská vůně Ocean Dream, dle popisu má být mořská, jenom já jsem tam moře nenašla :? :lol: OD se mi jeví jako vanilkově-květinová, jemná vůně, výdrž nevalná. Netuším, jestli ji někdo i reálně hodnotí jako mořskou :shock:

blackdakini 09.11.08 14:50

Eau des Merv. jsem včera zkoušela na ruku, bohužel mi to nesedlo, hlavně střední část, cítila jsem něco anýzového, jako ty černé žvýkavé bonbony, pendereky se myslím jmenují… Bohužel. Závěr byl slaný, bohužel spíše na nošení na letní pláži než do města. Uvidím v létě.
Málem bych ale zapoměla, skutečně vodní je Aqua Mat od Matushima, velmi příjemná, bohužel ale opět lepší na léto.

Spirit 09.11.08 16:02
Ada píše:

Myslím, že určitě, navíc je hodně chválená okolím, mám jí už asi měsíc a kolem šesti pochval od různých lidí, teď na podzim se mi báječně nosí, dokonce jí chválí i ti co citrusové vůně nemusí :wink: :) Cítím v ní kůži a moře.

PetraSK doma 09.11.08 16:16

Acqua Di Gió G. Armani

pichjit 10.11.08 14:19
Ada píše:

Chtěla jsem ji napsat! Ta je přesná, i Mediteranée!

Irena 10.11.08 19:34

Souhlasím s Eau des Merveilles.

klubko 10.11.08 20:15

Mně taková přijde Dune.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist