Moruše - vůně moruše od Airwick

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Petsy
Nováček 12 příspěvků 02.03.14 19:29
Moruše - vůně moruše od Airwick

Již jsem tu někde tuto diskuzi našla, ale bohužel ji teď nemohu najít :( Prosím, nevíte o parfému s vůni moruše?
Nebo přesněji - voní mi vůně do bytu s vůni moruše od Airwick, jestli jste ji zaregistrovaly v obchodech :lol: Je to zvláštní, ale neznáte něco podobně vonícího, ale jako parfém samozřejmě? :) Šup sem s nápady! :palec:

Na poličce 7 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 4 vzorků V tužebníku 1 parfém
Reakce:

AnnaBella
Nevyléčitelná závislačka 1750 příspěvků 12.03.14 20:45

@Petsy Nevím, jak voní moruše :think: , ale tehle Airwick voněl sladce ostružinovo malinově, trochu bonparově. Tak bych zkusila vůně od Yves Rocher, ty jejich jednodruhovky ostružina a malina. Nebo Al Rehab Tooty musk…

Na poličce 20 parfémů 1 miniatura 12 odstřiků 378 vzorků V tužebníku 7 parfémů

AnnaBella
Nevyléčitelná závislačka 1750 příspěvků 12.03.14 20:48

Tak koukám na net, jak vypadá moruše..a je to něco mezi malinou a ostružinou. Takže můj odhad byl správný, hledala bych vůni s tímhle ovocem. :)

Petsy
Nováček 12 příspěvků 14.03.14 20:55

Sama nevím, jak voní opravdová moruše :D - ale strašně mi právě voněla tato vůně od Airwick, která se snad už ani nevyrábí. Jen opravdu nedokáži posoudit z čeho se ta vůně do bytu skládala, z jakých kompozicí, bohužel takový nos nemám :/. Pravda, byl takový spíš sladký, ale lepivě bonbonkový mi nepřišel, spíš do květinova. Asi si někde už musím končně očuchat vůně od YR :). Děkuji moc, třeba se zadaří!

Petsy
Nováček 12 příspěvků 14.03.14 21:13

Tak jsem našla, že má být moruše údajně ve vůni Od Katty Perry - Oh so sheer (2014), ale je tam ještě tolik jiných přísad, že si ani nejsem jistá, jak mi bude vonět :D. Ale pokud bude někde u nás v dm, půjdu ji očuchat, jen teď nevím, jestli už vyšla. Ale nejspíš to nebude nic moc, protože vůni od KP jsem dostala k Vánocům a nesedí mi.
Tu od YR jsi myslela tuto? > http://www.arome.cz/…uits-rouges/ Jsou tam tedy i jahody, bojím se, aby to nebylo až moc sladké :).

AnnaBella
Nevyléčitelná závislačka 1750 příspěvků 14.03.14 21:27

@Petsy Jo, jo myslela jsem tyhle vůně od Yves Rocher..maj ještě samotnou malinu a ostružinu, tak je zkus, třeba se to tomu bude blížit. Pak je ještě ostružila Mure od Molinard. Vůně od Katty Perry vůbec neznám.
Tu bytovou vůni od Airwick jsem měla a voněla ovocně- malinovo ostružinově.

Petsy
Nováček 12 příspěvků 23.03.14 14:46

Ahoj, tak jsem nakonec byla v YR a ani jedna vůně nebyla podobná :/. Měla jsem samotnou malinu, ta voněla opravdu hoodně sladce, ale ani mi tu malinu nepřipomínala. :/ Ostružina mi přímo smrděla. Asi spíš zkusím tu Mure od Molinard, Nevíš, kde se dá sehnat např. vzoreček? Taky jsem teď četla, že ostružinu obsahuje jedna vůně od L'occitane - je tam obsažena tedy magnolie, neznáš ji? :)

AnnaBella
Nevyléčitelná závislačka 1750 příspěvků 11.04.14 18:44

Ještě bych zkusila Ring my Bella od Benefit. Jak voní Mure od Molinard nevím. :think:

Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist