Moruše - vůně moruše od Airwick

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Petsy
Nováček 12 příspěvků 02.03.14 19:29
Moruše - vůně moruše od Airwick

Již jsem tu někde tuto diskuzi našla, ale bohužel ji teď nemohu najít :( Prosím, nevíte o parfému s vůni moruše?
Nebo přesněji - voní mi vůně do bytu s vůni moruše od Airwick, jestli jste ji zaregistrovaly v obchodech :lol: Je to zvláštní, ale neznáte něco podobně vonícího, ale jako parfém samozřejmě? :) Šup sem s nápady! :palec:

Na poličce 7 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 4 vzorků V tužebníku 1 parfém
Reakce:

AnnaBella
Nevyléčitelná závislačka 1792 příspěvků 12.03.14 20:45

@Petsy Nevím, jak voní moruše :think: , ale tehle Airwick voněl sladce ostružinovo malinově, trochu bonparově. Tak bych zkusila vůně od Yves Rocher, ty jejich jednodruhovky ostružina a malina. Nebo Al Rehab Tooty musk…

Na poličce 19 parfémů 1 miniatura 7 odstřiků 319 vzorků V tužebníku 12 parfémů

AnnaBella
Nevyléčitelná závislačka 1792 příspěvků 12.03.14 20:48

Tak koukám na net, jak vypadá moruše..a je to něco mezi malinou a ostružinou. Takže můj odhad byl správný, hledala bych vůni s tímhle ovocem. :)

Petsy
Nováček 12 příspěvků 14.03.14 20:55

Sama nevím, jak voní opravdová moruše :D - ale strašně mi právě voněla tato vůně od Airwick, která se snad už ani nevyrábí. Jen opravdu nedokáži posoudit z čeho se ta vůně do bytu skládala, z jakých kompozicí, bohužel takový nos nemám :/. Pravda, byl takový spíš sladký, ale lepivě bonbonkový mi nepřišel, spíš do květinova. Asi si někde už musím končně očuchat vůně od YR :). Děkuji moc, třeba se zadaří!

Petsy
Nováček 12 příspěvků 14.03.14 21:13

Tak jsem našla, že má být moruše údajně ve vůni Od Katty Perry - Oh so sheer (2014), ale je tam ještě tolik jiných přísad, že si ani nejsem jistá, jak mi bude vonět :D. Ale pokud bude někde u nás v dm, půjdu ji očuchat, jen teď nevím, jestli už vyšla. Ale nejspíš to nebude nic moc, protože vůni od KP jsem dostala k Vánocům a nesedí mi.
Tu od YR jsi myslela tuto? > http://www.arome.cz/…uits-rouges/ Jsou tam tedy i jahody, bojím se, aby to nebylo až moc sladké :).

AnnaBella
Nevyléčitelná závislačka 1792 příspěvků 14.03.14 21:27

@Petsy Jo, jo myslela jsem tyhle vůně od Yves Rocher..maj ještě samotnou malinu a ostružinu, tak je zkus, třeba se to tomu bude blížit. Pak je ještě ostružila Mure od Molinard. Vůně od Katty Perry vůbec neznám.
Tu bytovou vůni od Airwick jsem měla a voněla ovocně- malinovo ostružinově.

Petsy
Nováček 12 příspěvků 23.03.14 14:46

Ahoj, tak jsem nakonec byla v YR a ani jedna vůně nebyla podobná :/. Měla jsem samotnou malinu, ta voněla opravdu hoodně sladce, ale ani mi tu malinu nepřipomínala. :/ Ostružina mi přímo smrděla. Asi spíš zkusím tu Mure od Molinard, Nevíš, kde se dá sehnat např. vzoreček? Taky jsem teď četla, že ostružinu obsahuje jedna vůně od L'occitane - je tam obsažena tedy magnolie, neznáš ji? :)

AnnaBella
Nevyléčitelná závislačka 1792 příspěvků 11.04.14 18:44

Ještě bych zkusila Ring my Bella od Benefit. Jak voní Mure od Molinard nevím. :think:

Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist