Moschino Chic Petals

Alex 21.05.13 16:16

Moschino Chic Petals

Moschino Chic Petals EdT

pomegranate, strawberry
red ginger, red orchid
hinoki wood, iris, musk

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

viky 22.05.13 00:31

8o 8o To bude asi pěknej hnus, ale stejně to pro jistotu zkusím. :P

jerry 22.05.13 08:37

Flakón (pokud se tento výtvor dá vůbec „flakónem“ nazvat) vypadá spíš jako erotická pomůcka zastydlého komunisty, složení pro změnu jako vrcholné cukrářské dílo pejska a kočičky......asi to vyzkouším, ale velké iluze si nedělám (i když dřevo, kosatec a pižmo v základu se mi líbí…ale zázvor a jahody :nevim: ).

RoSa 22.05.13 09:02

@jerry náááhodou, zázvor a jahody si dovedu představit: na pekáči, s drobenkou 8)

jerry 22.05.13 09:05

@RoSa

To já taky.....ovšem mezi navonět a sežrat je jistý rozdíl :lol:

naja1 22.05.13 14:45

Ty flakonky jsou vážně úděsný, mám k nim vyloženě nechuť a stydím se ho i vystavit. Jsem prostě stará rafika a tohle jsou vůně pro nácky (tím nemyslím příznivce Hitlera) :mrgreen: Mně se to složení docela líbí, taková limča na léto, ale skutečnost může být jiná, že?

daniela 22.05.13 14:56

Co mají vlastně tyhle flakónky představovat? To je paní otočená doleva, s drdolem? Nebo panáček otočený doprava, s nosem nahoru?

ledifia 23.05.13 11:47

Náhodou, flakonky tohoto typu má Moschino vtipný, nejhezčí je třicítkový. Miniatury jsou jen takový obyč kuličky, trochu nuda.
Moschino aspoň nechrlí jednu zapomenutelnou limitku za druhou.
Pořizovat si ji rozhodně nehodlám, ale čekám, že hlava vyvane během půl minuty, orchidej trochu osladí základ a pokud to nebude umělé, může z toho být docela příjemná vůně.

viky 23.05.13 12:06

Moschino mám ráda už léta. Jejich praštěné flakony mi nevadí. Tak nějak k téhle značce patří. Akorát po loňské Pink Bouquet se trochu obávám, aby to nebyla další hodně lacině vyznívající rychlokvaška. :|

Ultraalien 29.06.13 23:13

Me se tam nelibej ty kyticky.. Jen cerveno bily by se mi libil vic.. A ze slozeni jsem zvedava na ty lesni jahody.. Ale je pravda, ze ty flakony jsou takove kontroverzni.­.nevite, kdy ma vyjit? :)

Ultraalien 29.06.13 23:15

@jerry
Eroticka pomucka zastydleho komunisty je dokonale prirovnani :mrgreen: :lol:

janicka24 09.08.13 21:00

Hroznej flakon…postavit to na poličce vedle Marc Jacobs s beruškama a Honey......no psycho :!

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist