Moschino Funny!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 11.05.07 18:25

Jestli máte vyzkoušeno (Brno - Douglas Vaňkovka, jinde zatím nevím, ale údajně by ji měl mít i Fann), chci vědět, co si o ní myslíte. Mně se zdá mezi ovocenkama takovým šikovným způsobem výjimečná a mám dojem, že z ní bude nová Light Blue. Nebýt toho, že v ní cítím tu zatracenou vonnou svíčku „zelený čaj a jablko“ za pět kaček, zřejmě bych ji chtěla taky.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Ukázat parfém Moschino Funny!

Reakce:

Arome joan
Nováček 3 příspěvky 11.05.07 18:54

Ja som skúšala vo Fann. Kedysi sa mi veľmi páčila Light Blue, takže mi voňalo aj
toto. Ja to vôbec neviem opísať. Akurát, že začiatok sa mi zdal veľmi svieži a to
príjemne. Na druhej ruke som mala nastriekanú Aigner-zelenú novú a porovnávala
som. Funny bola pre môj nos voňavejšia a zaujímavejšia.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 14.05.07 02:03

No nazdar. Ak ma potencial byt popularna, preco musi mat taky nemozny nazov? I Love Love tiez nebola ktovieco.

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist