Moschino TOY

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
Mandorla
Učednice 163 příspěvků 12.12.14 19:53
Moschino TOY

Moschino, pod vedením nového kreatívneho direktora Jeremyho Scotta, prišlo nedávno s vôňou TOY, inšpirovanou modernou popkultúrou. Zaujme hneď svojim flakónom, ktorý je vlastne vo vnútri plyšového medveďa. 

Top notes: bergamot, mandarin, juniper berries, cardamom
Heart: violet, lavender, hawthorn
Base: cedar, sandalwood, tree moss, vanilla

Mala som dnes možnosť túto toaletku vyskúšať (majú ju už vo Fann) a je celkom prekvapivé, že sa rozhodli do medveďa vložiť takúto aromatickú unisexovku bez akejkoľvek infantilnosti. Žiadny návrat ku klasike Moschino sa však nekoná, predsa len sa mi zdá, že uprednostnili nápad pred kvalitou…

Na poličce 7 parfémů 2 miniatury 1 odstřik 78 vzorků V tužebníku 5 parfémů
Reakce:
 
viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5766 příspěvků 28.04.15 20:51

Odvážila jsem se to zkusit. :mrgreen: Nejdříve to vonělo podobně jako Baby Touch od Burberry - a po rozležení jako líbivá pánská drogerovka (Esprit, Bruno Banani..). Takže nic moc zajímavého. Ale nebylo to vyloženě hnusné. Hodnotím neutrálně.

Na poličce 56 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 26 parfémů
 
Zinnie
Nováček 21 příspěvků 29.12.15 09:24
Toy

Moc se mi líbí nápad s medvědem, třeba ještě udělají verzi více pro ženy :* Chtěla jsem ho očuchat ve Fann v Karlových Varech, ale vůbec ho nemají :roll:

Na poličce 32 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 8 vzorků V tužebníku 9 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

 

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist