Moschino TOY

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mandorla
Učednice 163 příspěvků 12.12.14 19:53
Moschino TOY

Moschino, pod vedením nového kreatívneho direktora Jeremyho Scotta, prišlo nedávno s vôňou TOY, inšpirovanou modernou popkultúrou. Zaujme hneď svojim flakónom, ktorý je vlastne vo vnútri plyšového medveďa. 

Top notes: bergamot, mandarin, juniper berries, cardamom
Heart: violet, lavender, hawthorn
Base: cedar, sandalwood, tree moss, vanilla

Mala som dnes možnosť túto toaletku vyskúšať (majú ju už vo Fann) a je celkom prekvapivé, že sa rozhodli do medveďa vložiť takúto aromatickú unisexovku bez akejkoľvek infantilnosti. Žiadny návrat ku klasike Moschino sa však nekoná, predsa len sa mi zdá, že uprednostnili nápad pred kvalitou…

Na poličce 7 parfémů 2 miniatury 1 odstřik 78 vzorků V tužebníku 5 parfémů
Reakce:

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5743 příspěvků 28.04.15 20:51

Odvážila jsem se to zkusit. :mrgreen: Nejdříve to vonělo podobně jako Baby Touch od Burberry - a po rozležení jako líbivá pánská drogerovka (Esprit, Bruno Banani..). Takže nic moc zajímavého. Ale nebylo to vyloženě hnusné. Hodnotím neutrálně.

Na poličce 52 parfémů 18 miniatur 24 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Zinnie
Nováček 18 příspěvků 29.12.15 09:24
Toy

Moc se mi líbí nápad s medvědem, třeba ještě udělají verzi více pro ženy :* Chtěla jsem ho očuchat ve Fann v Karlových Varech, ale vůbec ho nemají :roll:

Na poličce 26 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 8 vzorků V tužebníku 9 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist