Mugler- Cologne

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

radmila.k
Znalkyně 335 příspěvků 13.02.08 08:09

Ahoj, nemáte některá načichanou tuto vůni? Měla by být unisex, svěží, vhodná na léto.

Na poličce 6 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 3 vzorků V tužebníku 4 parfémy
Reakce:

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 13.02.08 11:38

Je to moje oblíbená vůně na léto. Ze začátku voní, jak napovídá název, opravdu jako kolínská, ale skutečně vydařená, svěží, ale neukřičená, a pak se rozvoní do bílého pižma. Voní mi jako poctivý bavlněný kapesník, nažehlený a sněhobílý, jako za starých dobrých časů. Nádhera. A výdrž alespoň na mně úctyhodná.

Na poličce 28 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 17 parfémů

radmila.k
Znalkyně 335 příspěvků 13.02.08 12:53
Irena píše:
Je to moje oblíbená vůně na léto. Ze začátku voní, jak napovídá název, opravdu jako kolínská, ale skutečně vydařená, svěží, ale neukřičená, a pak se rozvoní do bílého pižma. Voní mi jako poctivý bavlněný kapesník, nažehlený a sněhobílý, jako za starých dobrých časů. Nádhera. A výdrž alespoň na mně úctyhodná.

Je k očichání v kamenkách? Jsem z Brna, takže Fann, marionaud, Douglas, Sephora atd..Dík

Na poličce 6 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 3 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 13.02.08 13:11

Viděla jsem ji v Douglasu ve Vaňkovce.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7253 příspěvků 13.02.08 19:20

Cologne je moc hezká, hodně podobná, ale svěžejší a lehčí, je Prada Infusion DIris.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist