Mugler- Cologne

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

radmila.k
Znalkyně 335 příspěvků 13.02.08 08:09

Ahoj, nemáte některá načichanou tuto vůni? Měla by být unisex, svěží, vhodná na léto.

Na poličce 6 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 3 vzorků V tužebníku 4 parfémy
Reakce:

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 13.02.08 11:38

Je to moje oblíbená vůně na léto. Ze začátku voní, jak napovídá název, opravdu jako kolínská, ale skutečně vydařená, svěží, ale neukřičená, a pak se rozvoní do bílého pižma. Voní mi jako poctivý bavlněný kapesník, nažehlený a sněhobílý, jako za starých dobrých časů. Nádhera. A výdrž alespoň na mně úctyhodná.

Na poličce 30 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 20 parfémů

radmila.k
Znalkyně 335 příspěvků 13.02.08 12:53
Irena píše:
Je to moje oblíbená vůně na léto. Ze začátku voní, jak napovídá název, opravdu jako kolínská, ale skutečně vydařená, svěží, ale neukřičená, a pak se rozvoní do bílého pižma. Voní mi jako poctivý bavlněný kapesník, nažehlený a sněhobílý, jako za starých dobrých časů. Nádhera. A výdrž alespoň na mně úctyhodná.

Je k očichání v kamenkách? Jsem z Brna, takže Fann, marionaud, Douglas, Sephora atd..Dík

Na poličce 6 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 3 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 13.02.08 13:11

Viděla jsem ji v Douglasu ve Vaňkovce.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7256 příspěvků 13.02.08 19:20

Cologne je moc hezká, hodně podobná, ale svěžejší a lehčí, je Prada Infusion DIris.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist