Můj parfém a uklizečka v hotelu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Violette
Parfémová maniačka 745 příspěvků 11.05.09 10:53
Můj parfém a uklizečka v hotelu

Už se vám někdy stalo, že jste poznali, že uklizečka v hotelu zkoušela váš parfém? Mně se to stalo o uplynulém prodlouženém víkendu v jednom malém rodinném hotýlku na venkově a musím říct, že mně to hodně rozčílilo :evil: . Poznala jsem to jednoduše - byl to Dior Addict Shine, který nemá stejně jako všechny Addicty víčko, ale rozprašovač se musí pootočit do polohy otevřeno. Já jsem samozřejmě měla rozprašovač v poloze zavřeno (na to jsem pedant) a po návratu do hotelu byl v poloze otevřeno, navíc byl flakón lehce upatlaný a měl i jakoby uvolněnou horní část, jak se uklizečka snažila dostat dovnitř, protože nevěděla jak parfém otevřít. Navíc můj Addict produkuje dost mohutné střiky, takže rychle ubývá, a bylo i vidět, že je ho tam míň. Manžel říkal, proč tak bručím, že se zase tolik nestalo, no tak se navoněla no… :? Nevím, jestli to přeháním, ale prostě mi to hnulo žlučí, ještě druhý den, když jsem si na to vzpomněla. Já bych si to nedovolila. A představa, kde všude ta uklizečka ještě šmejdila, třeba prohlížela šminky a tak..? Kdyby to byl nějaký fejk ze stánku, tak to neřeším, ale Dior není zrovna levný. Manžel pak říkal, že to můžeme říct majiteli (a ten je celkem pes na zaměstnance), ale nechtěla jsem dělat dusno, nakonec by mně jí bylo líto, jezdíme tam už roky a nerada bych vypadala jako nějaká namyšlená panička z města, která dělá z komára velblouda. Poučení jsem si z toho vzala, nenechávat volně parfém v koupelně na poličce. Zajímal by mě váš názor, jestli by vám to taky vadilo, příp. kam parfém v hotelu ukládáte.

Na poličce 24 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7600 příspěvků 11.05.09 10:58

Jsem na osobní věci háklivá, takže vadilo a velmi, ale stejně jako ty bych to nechala tak :cry:

Na poličce 20 parfémů 37 miniatur 2 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 1 parfém

jasmina
sv. Parfema z Kecálburgu 2176 příspěvků 11.05.09 11:05

take by mi to vadilo
v nejakem tom rodinnem hotylku bych to asi neresila, ale v beznem hotelu, kde bych osobne ocekavala vetsi profesionalitu, bych si stezovala

Na poličce 32 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

evik77
sv. Parfema z Kecálburgu 3491 příspěvků 11.05.09 11:06

Vadilo by mi to dost. Je to od té uklízečky docela drzé. Na druhou stranu, pokud je majitel pes, možná by mi jí bylo předem líto. Třeba je ta paní samoživitelka a dražší parfém si nemůže dovolit. Samozřejmě to není omluva. Ale asi bych to nakonec stejně jako ty nechala být. Možná bych si podobné věci začala zamykat do nějakého kufříku. A druhý den bych před úklidem napsala na zrcadlo: „Nesahejte, prosím, na mé osobní věci. Zejména na parfém. Děkuji.“

Na poličce 21 parfémů 2 miniatury 1 odstřik 9 vzorků V tužebníku 51 parfémů

Violette
Parfémová maniačka 745 příspěvků 11.05.09 11:12

Byli jsme tam jen 3 dny, tak mě ani nenapadlo, že bude uklízet. Nebo ji tam hnala zvědavost. Už předtím na chodbě jsem si všimla, že se na nás divně kouká.. ne zrovna přívětivě.

Na poličce 24 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 11.05.09 11:20

Mně by to vadilo hodně, to se přece nedělá! Jak bylo popsáno výše, hned bych si představila, že se štrachala i v ostatních věcech. Majiteli bych to ale neříkala, měla bych potom špatný pocit, že jsem jí zavařila.

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Albeni
Nevyléčitelná závislačka 1125 příspěvků 11.05.09 11:24

Záleží, co je to za povahu. Jestli jen chtěla vyzkoušet drahý parfém, nebo prohrabává lidem věci neustále. My jsme na internátu měli takovou uklízečku, která si odemykala skříňky a hrabala se ve věcech, vůně vystříkávala taky. Byly jsme na ni krátké, protože to byla kamarádka hlavní vychovatelky.
Jednou ji načapaly holky přímo při prohrabávání skříňky. Nic neřekla a odešla. Prostě taková povaha. Myslím, že na tom místě je dodnes.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 11.05.09 11:27

Mě by to taky hodně vadilo.Nešla bych si stěžovat k majiteli, ale šla bych přímo za tou osobou a ta by si to za rámeček nedala.Ještě ta představa, že se mi hrabe ve šminkách, nebo že si zkouší moje oblečení, no to bych asi nevydýchala :cry:

Na poličce 49 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Christabella
Parfémová maniačka 820 příspěvků 11.05.09 11:59

… jako první mne napadlo postavit na druhý den do koupelny hezký plnitelný flakonek s nevoňavou náplní - kanadský žertík - nějaká směs, po které šíleně svědí kůže nebo to strašně smrdí a nejde to pryč či tak něco :wink:

… naštvalo by mne to opravdu hodně moc :twisted:

Na poličce 0 parfémů 54 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

barbucha  11.05.09 12:11

Mně se nejvíc líbí ten nápad s nápisem na zrcadle od evika.
Jednak se tím bábě přidělá práce…a druhak, když ji nechytíte přímo při činu, zapře nos mezi očima…

Christabella
Parfémová maniačka 820 příspěvků 11.05.09 12:54

Ano, řešení se zrcadlem je takové více hodné dámy; logika 2 zuby za 1 zub moc elegantní není (je ale velmi efektivní :wink:).
Pokud by ale šlo o uklízečku opravdu natolik drzou, že by se takovému nápisu akorát zhluboka vysmála, pak by to bylo celé rovněž k ničemu … a příště by to udělala klidně znova … co by pak bylo tedy lepší? - Shánět kufry se zámky a věci vůbec nevybalovat nebo ji trošku potrápit? :wink:

Klidně bych šla i za panem majitelem, ale s tím, že bych se současně přimluvila za to, aby na ni udělal jen bubáka, ale neřešil to hned radikálně - postrašit, ale nechat být … krom „chudinky“ uklízečky bych měla také na paměti dobrou pověst podniku, kterou bez vědomí majitele taková osoba spolehlivě podkopává a to bych tak určitě nenechala - pohrozit jo, vyhazovat hned ne, ale ještě jednou a letíš. Mně osobně je spíše líto toho pana majitele, že se nemůže spolehnout na svého zaměstnance a jeho pověst trpí - kolika lidem se to tam mohlo už stát a nic neřekli? Mohlo jich být klidně už více a pan majitel o tom nemá ani páru … to bych utla :wink:

Na poličce 0 parfémů 54 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

barbucha  11.05.09 13:33

Jo, vysmát se může…ale VÍ, že já vím :twisted:

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 11.05.09 14:36

Pri dlhšom pobyte by som asi volila, čo navrhuje Evik a len ak by som videla, že na to upratovačka kašle, tak by som začala vidieť výhody Christabellinho riešenia.
Ale ja by som asi schovala flakóny do kufra hneď potom, ako by som videla, že sa s nimi upratovačka hrala. Ak by šlo o flakón s nejakým menej obvyklým vrchnákom, ktorý sa dá pri manipulácii pokaziť, tak to by som asi mala najväčšie obavy. A nejaký vzácny odstrek, napr. extrait de parfum nejakého klasického Guerlaina - to by som vobec nevystavovala.

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy

gentiana
Nevyléčitelná závislačka 1865 příspěvků 11.05.09 16:21
Violette píše:
Už se vám někdy stalo, že jste poznali, že uklizečka v hotelu zkoušela váš parfém? Mně se to stalo o uplynulém prodlouženém víkendu v jednom malém rodinném hotýlku na venkově a musím říct, že mně to hodně rozčílilo :evil: . Poznala jsem to jednoduše - byl to Dior Addict Shine, který nemá stejně jako všechny Addicty víčko, ale rozprašovač se musí pootočit do polohy otevřeno. Já jsem samozřejmě měla rozprašovač v poloze zavřeno (na to jsem pedant) a po návratu do hotelu byl v poloze otevřeno, navíc byl flakón lehce upatlaný a měl i jakoby uvolněnou horní část, jak se uklizečka snažila dostat dovnitř, protože nevěděla jak parfém otevřít. Navíc můj Addict produkuje dost mohutné střiky, takže rychle ubývá, a bylo i vidět, že je ho tam míň. Manžel říkal, proč tak bručím, že se zase tolik nestalo, no tak se navoněla no… :? Nevím, jestli to přeháním, ale prostě mi to hnulo žlučí, ještě druhý den, když jsem si na to vzpomněla. Já bych si to nedovolila. A představa, kde všude ta uklizečka ještě šmejdila, třeba prohlížela šminky a tak..? Kdyby to byl nějaký fejk ze stánku, tak to neřeším, ale Dior není zrovna levný. Manžel pak říkal, že to můžeme říct majiteli (a ten je celkem pes na zaměstnance), ale nechtěla jsem dělat dusno, nakonec by mně jí bylo líto, jezdíme tam už roky a nerada bych vypadala jako nějaká namyšlená panička z města, která dělá z komára velblouda. Poučení jsem si z toho vzala, nenechávat volně parfém v koupelně na poličce. Zajímal by mě váš názor, jestli by vám to taky vadilo, příp. kam parfém v hotelu ukládáte.

tohle nestojí za přemýšlení. buďto se naseru a udělám vichr, nebo se na cokoli vykašlu.

Na poličce 113 parfémů 30 miniatur 21 odstřiků 57 vzorků V tužebníku 18 parfémů

janicka24
sv. Parfema z Kecálburgu 2567 příspěvků 11.05.09 18:23

Kdybych věděla,že je to ženská,co si chce jen vyzkoušet luxusní parfém,vadilo by mě to,ale nijak bych to neřešila…kdyby to byla závistivá všeprohrabávající drzá nána…to by byla jiná…Jenže to člověk neví…Ale nápad s nápisem je dobrý :D :D Když jsem dříve vařila na hotelu,jedna pomocná síla se mě a mé kolegyni neustále hrabala ve skřínce a používala naše parfémy…skříńky se nezamykaly-hrálo se tam na důvěru :lol: :lol: Parfémy nám povážlivě ubývaly-já měla Lacostu a druhý byl myslím BVLGARI-žádný luxus,ale co se s tím má co vonět :twisted: Hlavně to byl typ závistivé,nemyté a pomlouvačné krávy…Nechtěly jsme to řešit po zlém,nejdříve jsme rýpaly,čím to tak pěkně voní-jenže jí to nedošlo :roll: No pak se to nějak vyřešilo samo,zmizely mě zlaté hodinky-samozřejmě se nic nevyřešilo-to ani nemluvím,že zrovna tato osoba mě obvinila,že jsem si to vymyslela---z hotelu jsem odešla(měla jsem našlápnuto již delší dobu-takže mě ti nijak neštvalo)…od té doby na důvěru nehraji!!

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist