*MUSK-MOŠUS/AMBRA

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kriss
Nevyléčitelná závislačka 1118 příspěvků 13.02.08 22:27
*MUSK-MOŠUS/AMBRA

Ak niektora z vas pozna vone , kde je vyrazny musk, prosim poradte… Prepadla som muskovemu osialu a vo vonach , ktore poznam , je musk iba ako zaklad a s inymi prevazujucimi zlozkami. Musc Ravageur mam :)) asi preto ten osial , ale ta cena cloveka trosku schladi. Kdesi som citala , ze Jovan mal dost vydareny Musc aj White Musc a tiez aj Alyssa Ashley Musc, White Musc. Zaujimal by ma aj Egyptsky a Africky musk. Vopred dakujem Kristina

Na poličce 37 parfémů 4 miniatury 15 odstřiků 35 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 15 Další »
Reakce:

eva  13.02.08 22:43

White Musk od Jovanu je nádherný. Kamarádka ho přirovnávala k jednomu z parfémů z de-luxe /tedy původně si je spletla, myslela, že mám de-luxáckou vůni, ale byl to jen Jovan :)/ Přesný název si nevzpomenu, jen že cena by měla být okolo dvou tisíc korun a v názvu je také Musk. Můžu se zeptat, čemu to je White Musk tak podobný.

Jovanův White Musk je pro mě vůní na takové dny, kdy buď nemám náladu na vůně jako celek nebo se necítím ve své kůži, případně když nechci moc provokovat či obtěžovat okolí parfémem. Je to jemná, čistá vůně pižma a lehkých květin. Není to žádný dryák, zato drží velice dobře. Mně osobně připadá velice líbivá, vzala jsem ji naslepo a nelitovala jsem: klidně jsem mohla vzít i dvě balení. Trochu mě vyděsila Ada, když jednou zmiňovala zálibu Jovanu často vůně rušit.

Klasický Jovan Musk někdo nezná? Také by mě zajímal, naslepo jsem si netroufla hlavně kvůli datu uvedení na trh.

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 13.02.08 22:53

Eva : jestli myslíš ten Jovan v zelenooranžovém flakonku, tak ten jsem měla a moc se mi líbil. Taková nesladká, jádrová vůně, škoda, že ho přestali dělat.

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 13.02.08 23:08

Nemyslí Fresh Musk, ale White Musk. Fresh Musk už se nevyrábí (a nikdy nebude), White Musk se zatím vyrábí, ale kdo ví, jak dlouho :)

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 13.02.08 23:52

egyptsky a africky musk - to je skor kategoria… vidavam ho u roznych mensich a malickych znaciek (http://etailerlist.bravehost.com/ ), co maju olejicky. ja si na silne pizmo nepotrpim, ale toto sa mi pacilo. (ale ja zas mam ciastocnu anosmiu na pizmo)
Dobru povest ma olej znacky body time http://nowsmellthis.blogharbor.com/blog … 66292.html

a vselijake musky ma Dawn Spencer Hurwitz www.dshperfumes.com

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 14.02.08 08:09

Bílé pižmo je nádherné ve White Musk (The Body Shop) a Au thé blanc (Bulgari).

Na poličce 28 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 17 parfémů

PetraSK
Učednice 106 příspěvků 15.02.08 15:47

Musk je výrazný aj vo Feminine od D&G, krásny, jemný, preložený hruškou, vyskúšaj, je krásna a naozaj zodpovedá svojmu názvu, je ženská až-až :)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 16.02.08 09:06
Kriss_ako_host píše:
Dakujem vsetkym urcite vyskusam

Ještě vyzkoušej musky od Montale a PG . Některé jsou zajímavé, některé strašné, ale záleží to na osbním posouzení..... http://www.parfemy-de-luxe.cz/open.php … k=0&z=5&h=

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 08.07.08 15:56
*AMBRA

Jaké ambrové vůně máte? Ambra se mi začíná líbit čím dál víc. Vlastně kromě vzorku z Yves Rocher žádnou nemám. Jsou vůbec nějaké na vyzkoušení v kamenkách? Zkoušela jsem pánský London - je ambrový a naprosto nádherný a dobře na mně držel.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 08.07.08 16:01

L´Artisab L´Eau d´Ambre - nadočekávání krásná vůně.
A pak je ambra v mých oblíbených Stellách od S. McCartney.

Na poličce 58 parfémů 69 miniatur 7 odstřiků 317 vzorků V tužebníku 22 parfémů

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 08.07.08 16:04

Tak L'Artisan zkusím až pojedu do Prahy.
Od Stelly mám Rose Absolut a to je růže jako trám. Ty myslíš tu původní? Musím se podívat na netu na složení.

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 08.07.08 16:07

Rose Absolute mám zrovna na cestě z Jahody:).
Myslím tu původní, ale jak jsem se dívala, ambra je snad ve všech Stellách. Spíš jde o to, jak ji tam kdo cítí.
L´Eau d´Ambre rozhodně vyzkoušej, moc se mi do zkoušení nechtělo (nevím proč, ale říkala jsem si, že se mi nebude líbit), ale musím uznat, že má něco do sebe.

Na poličce 58 parfémů 69 miniatur 7 odstřiků 317 vzorků V tužebníku 22 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 08.07.08 16:12

Já si dělám zálusk na Ambre Extreme od L´Artisana - ta odllehčená verze je ale taky hezká…Jinak ambrových vůní je hodně - nejčastěji jsou to orientálky - Musc Ravageur, Habanita, Fleur Oriental - tam jde skoro vždycky ruku v ruce s pižmem…dá se říct, že je to moje hodně oblíbená složka…:)

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 08.07.08 16:17

Já vím, že jich je hodně, ale v kamenkách na ně nenarazíš.

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 08.07.08 16:31

Ronno, mrkni se do databáze podle složení a najdeš ambru ve spoustě vůní, které jsou k očichání v kamenkách. (Třeba Euphoria od CK.)

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 15 Další »
 Váš příspěvek
Další témata z kategorie

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist