"Mužolapky" - parfémy na svádění mužů

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Garfield
sv. Parfema z Kecálburgu 3380 příspěvků 12.07.07 22:50

Zajímalo by mě, u kterých parfémů jste se setkaly s největší chválou mužského okolí :)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 30 Další »
Reakce:

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 12.07.07 23:43

Neviem, ci nazov „muzolapky“ nie je trochu zavadzajuci.

Pre mna je to Parfum Sacre, Shalimar a La Chasse aux Papillons. Mam tendenciu aplikovat malo (chcem vonat hlavne sebe), takze nedostavam komplimenty casto.

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Silis
Učednice 200 příspěvků 13.07.07 10:41

Rozhodně Shalimar. Ten mi muži chválili hodně.

Na poličce 28 parfémů 6 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Ylang
Učednice 46 příspěvků 13.07.07 15:15

megachválu jsem vždycky zaznamenávala u organzy indecence

Na poličce 9 parfémů 2 miniatury 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Nela
Znalkyně 283 příspěvků 13.07.07 15:16

Když nepočítám partnera, tak v minulosti jsem jednoznačně zaznamenala nejvíc komentářů na Lanvin Eclat d´Arpege, od můžu i žen. Škoda že už je dneska tak populární :/ Potom mi byla párkrát pochválena Truth CK a Angel Innocent. Příteli se kupodivu naposledy hodně zalíbila Aprés L´Ondée - samozřejmě to výrazně podpořilo mé rozhodnutí pořídit si ji stůj co stůj :D

Na poličce 25 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 13.07.07 19:23

Ylang - Indecence je super vona.

Nela píše:
Příteli se kupodivu naposledy hodně zalíbila Aprés L´Ondée - samozřejmě to výrazně podpořilo mé rozhodnutí pořídit si ji stůj co stůj :D

Vies, aku mam radost? :) Ja ma smiesny zvyk pobozkat svoj flakon s Apres L`Ondee vzdy, ked ho vezmem do ruky, aby som sa navonala alebo urobila vzorku.

Moj drahy ma rad Shalimar a vie ho dokonca spoznat aj podla vone samotnej.

eva  13.07.07 20:18

z toho, co si vzpomenu:

chváleny byly L'Heure Bleue, Cabaret, London /chválili muži, kteří také často chválí výrazné a na můj vkus dost sladké vůně. Obecně můj dojem a zážitek, že sladké vůně se líbí většině „pánů tvorstva“/;
obě pohlaví chválí I love love Moschino /která mi jde občas pije krev) - ukrutně urputně na mně drží/;
většinou jen ženy velice kladně ocenily Sea and Sun a Maniu Summer.

Nemohu zapomenout, že naopak byl muži opakovaně zkritizován Arpége Lanvin /stará klasika v černé lahvi/ - přitom mně se moc líbí: bohužel jsem asi jediná :(

Další parfém, který muži nedobře snášejí /alespoň v mém okolí/: Guerlain Meteorités.

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 13.07.07 20:29

Neštvěte mě, já už jsem tady asi jediná, kdo Apres nezná :)

Meteorites jsem objednala na Jahodě, ale už byly v ten moment vyprodané, takže nepřišly, škoda, těšila jsem se na fialečky :(

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

eva  13.07.07 20:39
Ada píše:
Neštvěte mě, já už jsem tady asi jediná, kdo Apres nezná :)Meteorites jsem objednala na Jahodě, ale už byly v ten moment vyprodané, takže nepřišly, škoda, těšila jsem se na fialečky :(

Adi, doma mi řekli, že Meteorites smrdí jako upocené ponožky: dala jsem ho o něco starší sestřenici - tytéž ohlasy: ponožky a puch /nejvíc doslova vyl její jindy takřka nemluvný přítel, TO ať za nic na světě nenosí - přitom Meteorités se jí samotné líbí. / Od Meteorites se beru pryč, pokud člověk nezkusil předem a není si 100% jistý reakcí okolí, bála bych se kupovat - sice jde o levnější parfémek, ale přesto.. všem smrdět se mi nechce. Je zajímavé, že mně se Meteorites docela líbila: já v ní žádné ponožky necítím - naopak jemný pudr a kytičku fialek, možná fialkových bonbonů. Ach jo, ti chlapi :(

Silis
Učednice 200 příspěvků 13.07.07 20:51
benvenuta píše:
Moj drahy ma rad Shalimar a vie ho dokonca spoznat aj podla vone samotnej.

Mám stejnou zkušenost, manžel ho pozná naprosto bezpečně. A i dřív ho muži dokázali rozeznat jako tu „moji“ vůni.

Nela
Znalkyně 283 příspěvků 13.07.07 21:33

Eva : To je zvláštní… a mně přitom Meterorites přišla taková dočista nekonfliktní :) Nebo že je to rozhodně Guerlain, který bude narozdíl od ostatních velmi dobře stravitelný pro většinu smrtelníků :) a ono ne. Mně tou svou fialkovostí přišla až maličko nudná… skoro jakoby už měla nakročeno k líbivce :P

Nela
Znalkyně 283 příspěvků 13.07.07 21:36

Benvenuta : Myslím, že až se shledám s vlastním flakonken Aprés já, dojde minimálně taky na líbání :P Brzy budu mít narozeniny… snad jsem naznačovala dostatečně výmluvně, po čem mé srdéčko nejvíce touží :)

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 14.07.07 02:43

Ada - Apres L`Ondee musis vyskusat. Je to majstrovske dielo.

Eva, tomu sa velmi cudujem. O takej reakcii na Meteorites som este nepocula. Ani si neviem predstavit, skadial tie ponozky mozu pochadzat. Zeby testosteron ovplyvnoval muzske nosy?

Silis, ale ti ostatni muzi ho vedeli rozoznat aj aj na inej osobe? Ak ho citili na tebe, tak uz sa spomienka lahsie vratila. Moj SV (Sialeny Vedec) vone velmi intenzivne nevnima, aj ked vie ocenit prijemnu vonu. Viete si asi predstavit, aku siroku paletu voni uz na mne zazil. A predsa, Shalimar neomylne rozozna bez pomocok. Aj La Chasse.

Nela, kde sa chystas AL kupit? Dostat ju v CR? Guerlain ju z nepochopitelnych dovodov drzi „pod poklickou“, distribuuje sa len v 100 ml flakonoch a len obmedzene. Ja som ju kupila tu: http://www.parfumerie-filz.at/. V ten den som vymietla vsetky viedenske parfumerie so neobvyklejsimi znackami (aspon co som predtym vypatrala na internete) a AL som nasla len tam.

Silis
Učednice 200 příspěvků 14.07.07 09:10

Benvenuta - manzel Shalimar samozrejme pozna, ale ti ostatni asi ne… Ti ho prave vzdycky poznali na me, tak jak pises, treba i po roce, co jsme se nevideli. Ale ze by si pamatovali znacku a nazev, to asi ne. Ale i tak to byl tenkrat velky uspech:)))

Veverka
sv. Parfema z Kecálburgu 2403 příspěvků 31.07.07 08:44

Máte někdo zkušenosti s vůní Parfum sacre od Caron? Uvítám jakékoliv názory a zkušenosti. Dále bych poprosila o vaše tipy na zajímavou netuctovou „mužolapku“, nositelnou večer a popř. i v zimě přes den. Přemýšlela jsem o Shalimaru, Cinémě, popř. Hot Couture (1.verze, ale ta se mi zdá moc malinová). Spíš bych něco něco „tajemnějšího a sexy“. Předem díky :-)

Na poličce 3 parfémy 2 miniatury 15 odstřiků 145 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 30 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist