Můžu nosit pánskou vůni?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Arome akinorev
Nováček 19 příspěvků 15.03.09 14:19
Můžu nosit pánskou vůni?

Zdravím,

včera jsem objevila krásnou vůni, bohužel mé zjištění že je pánská mě velmi ranilo :-D

I když je fakt, že jsem si říkala, pro ženskou je tohle teda drsárna. Nicméně jsem z ní tak unešená, že bych chtěla dámskou, která by se této vůni aspoň trochu podobola.

Jednalo se o vůni Giorgio Armani - Armani Attitude. Nevím podle čeho hledat něco podobného ale dámského…snad podle složení? Nebo máte nějaký návrh VY? Díky moc za rady :)))

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4115 příspěvků 15.03.09 14:23

jak snadne - nos tu panskou :lol:

Na poličce 135 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 840 vzorků V tužebníku 46 parfémů

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 15.03.09 14:34

Nos tu pánskou, vůbec se nežinýruj :)

Jinak podobné kadidlové tóny jsou v Black Cashmere nebo Aigner Black Woman. Z pánských třeba ještě Calvin Klein Man - jestli by ti nepřišla méně drsná.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Arome akinorev
Nováček 19 příspěvků 15.03.09 14:39

Já se právě tak zalekla toho, že je to pánská…jestli se to prostě hodí
:oops: :lol:

Ale děkuji i za typ na podobné vůně :)

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 15.03.09 14:42

To víš, že se to hodí. Když se ti líbí, tak proč hledat slabší náhradu…

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Zavan smradu
Znalkyně 263 příspěvků 15.03.09 15:06

Já se právě tak zalekla toho, že je to pánská…jestli se to prostě hodí
:oops: :lol:

..a nohavice nosis?..tak sa nicoho neboj a nalej na seba co sa ti paci… :twisted:

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 15.03.09 15:19
Zavan smradu píše:
Já se právě tak zalekla toho, že je to pánská…jestli se to prostě hodí :oops: :lol:..a nohavice nosis?..tak sa nicoho neboj a nalej na seba co sa ti paci… :twisted:
:lol: :lol: :lol: To je přesné… :lol:
Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 15.03.09 15:36

Akinorev, klidně použivej tu panskou a nic z toho nedělej :D , je nás tu hodně, kdo použivá "panské " vůně.

Na poličce 47 parfémů 12 miniatur 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 14 parfémů

Arome akinorev
Nováček 19 příspěvků 16.03.09 10:30

Tak jo, přemluvily jste mě :-D

A taky mi pomohla ta diskuze o pánech co nosí dámské vůně - to mi přijde ještě divnější :)) Takže jdu do toho :lol:

Lela
Parfémová maniačka 868 příspěvků 16.03.09 15:58

Já používám Dior Homme, L´Instant du Guerlain pour homme a Gucci Homme a vždycky si připadám :twisted:

Na poličce 5 parfémů 7 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 16.03.09 16:02

Určitě ji nos, když se Ti líbí :wink: Můj muž se teď na ples navoněl mým Hypnoticem, protože svůj parfém zapomněl doma, na plese jsme byli v našem rodném městě. Tak jsme voněli stejně a bylo to fajn :wink:

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy

gentiana
Nevyléčitelná závislačka 1865 příspěvků 18.03.09 00:06
Akinorev píše:
Zdravím,

včera jsem objevila krásnou vůni, bohužel mé zjištění že je pánská mě velmi ranilo :-D

I když je fakt, že jsem si říkala, pro ženskou je tohle teda drsárna. Nicméně jsem z ní tak unešená, že bych chtěla dámskou, která by se této vůni aspoň trochu podobola.

Jednalo se o vůni Giorgio Armani - Armani Attitude. Nevím podle čeho hledat něco podobného ale dámského…snad podle složení? Nebo máte nějaký návrh VY? Díky moc za rady :)))

Neřešit, koupit, nosit. Pokud by tě trápilo, co na to máma, tak si kup v bižuterii nějaký vopíčený růžový flakonek a do toho to přelij.

Což mi připomnělo, že jsem si kdysi dávno jako tehdy horkou novinku koupila Le Male. V záplavě tehdejších citrónových vodiček vyčuhovala jako hodně vysoký strom z anglického fujtrávníku.
Moje nebohá matka měla vždycky jakýsi duševní problém, že nejsem dostatečně holčičkovitá holčička a docela mě tím prudila. Obvykle šlo o geniální argumenty jako Proč nechceš na léto ty páskové sandálky na podpatku, proč si zase kupuješ ortopedické pantofle a ještě k tomu černé, to si hraješ na chlapa nebo co atd. půl hodiny. S Gaultierem jaksi usoudila následující. Flakony ve tvaru dánského torza jsou pro pány… a naopak. Le Male je takový metrosexuální, navíc.
Vlastně ani nevím, jak matka přišla na to, že vůně je pánská, ale udělala mi scénu. Jestli si hraju na chlapa nebo co. Ani nevím, jestli jsem ji poslala do háje. Snad ani ne, protože na takovou blbost se nedá příčetně reagovat.
Dneska mám pánských vůní moc a je mi jedno, jestli někdo pozná, že jsem navoněná Terre d'H nebo Yataganem nebo kdovíčím ještě. Ještě víc jedno je mi, jestli si pomyslí, že jsem lidožravá lesba nebo něco… a kdyby mi to i řekl, tak se báječně pobavím.
Vzhledem k tomu, že dneska jsem se zamilovala do další údajně ‚velmi mužné‘ vůně, tak jsem dnes na tohle téma filosofovala na blogu:D

Na poličce 113 parfémů 30 miniatur 21 odstřiků 57 vzorků V tužebníku 18 parfémů

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 18.03.09 02:58

:lol:
Gentiano , ,mě se moc líbí, jak píšeš!…,
ale nejlepší je stejně růžový vopíčený flakonek !… :lol: :lol:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 18.03.09 03:00

…jo,
a nemachruj s pánskejma vůněma!… :twisted:

Na to, kolik máš vůní na poličce( a docela dost holčičích :twisted: :lol: ),
tak těch pánskejch vč unisexu - slabota :twisted: :D

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Arome akinorev
Nováček 19 příspěvků 18.03.09 09:22

Tak růžový flakónek snad nebude potřeba :))

I když bydlí blízko, kontrola parfémů u mě doma, v mém věku snad už nehrozí a navíc má stejný názor jaky Vy ;-)))

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist