Mýdlo Camay Passion

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mary
Nováček 19 příspěvků 09.08.11 19:34
Mýdlo Camay Passion

Ahoj, moc se mi líbí vůně mýdla Passion od Camay (tmavě růžové až vínové). Nemáte tip na vůni, která voní stejně nebo velmi podobně? Co třeba First Love od Van Cleef and Arpels, neznáte ji?

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4116 příspěvků 09.08.11 19:43

a myslis tu vuni jak voni ted, nebo jak vonelo asi pred rokem a pul? Me vonelo pred tou reformulaci hrozne moc. Jeste i to oranzovy, ale jak to zmenili - spolu s tvarem (ted je delsi a uzsi), tak mi vonet prestalo.

Na poličce 135 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 841 vzorků V tužebníku 46 parfémů

mary
Nováček 19 příspěvků 09.08.11 20:46

WildOrchid: Koupila jsem ho naposledy před rokem, takže asi ta starší verze. Nevěděla jsem, že se vůně změnila…

drobececek  09.08.11 20:49

Jejda, to jsme určitě měli občas doma…ale zaboha si nedokážu tu vůni vybavit. Nějaké vodítko? Co (zhruba) tam bylo cítit?

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4116 příspěvků 09.08.11 20:59

mydlo :mrgreen: to co z toho udelali ted uz po mydle moc nevoni :( i kdyz se tomu dal rika mydlo.
Ja driv pouzivala jen tyto - cerveny a oranzovy Camay, jak to predelali, hledala jsem dlouho nejaky hezky, a zustala jsem u Nivea Honey & Oil, tam je ta krasna mydlovost, a zaroven v nem citim fialky :shock: takze nadherny.
U toho cervenyho Camay si pamatuju ze tam byly jakoby koreneny fialky, s peprem, ale ja citim fialky i tam kde nikdo jinej :D

No a co se tyce parfemu, tak stejnej zadnej neznam, ale mydlovych vuni par hezkych jo :) treba Eau Suave, Byzance se mi taky docela libila, i kdyz ta uz je hodne silna.
Z vuni typu peprove fialky by se ti mohla libilt Feerie EdP

Na poličce 135 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 841 vzorků V tužebníku 46 parfémů

daniela
Nevyléčitelná závislačka 1785 příspěvků 10.08.11 16:17

Jako původní mýdlo Camay Passion červené by mohl vonět třeba Cacharel Amor Amor.
Nebo CK Euphoria Blossom, jestli mě paměť neklame.

First Love od Van Cleef and Arpels je jiná, voní trochu shalimarovsky (kdosi tu na Fóru poznamenal, že je to Shalimar pro začátečníky :)

Na poličce 194 parfémů 246 miniatur 5 odstřiků 227 vzorků V tužebníku 23 parfémů

mary
Nováček 19 příspěvků 10.08.11 17:44

Všem vám děkuji za odpovědi. :) Nevíte, zda je možné Van Cleef and Arpels First Love někde v Brně vyzkoušet? V centru ji nemají.

a.werca
Nováček 1 příspěvek 07.04.13 19:00

Ahoj, mě hrozně moc voněl původní růžový Camay, dá se vůbec ještě někde sehnat? Nebo nemáte také tip na vůni?

Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist