Mystery Australia

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

popokatepetl177
Nováček 1 příspěvek 21.05.12 11:25
mystery australia

Dobrý den, prosím vás, poraďte mi, sháním už několik let toaletní vodu Mystery Australian Woman - kde bych ji sehnala? Díky

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 21.05.12 11:38

např. ebay

Na poličce 46 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 113 vzorků V tužebníku 20 parfémů

Frankie  21.05.12 11:51

Našla jsem ho na parfumworld.sk , ale je vyprodaný, tak jim zkus napsat. třeba ještě bude. A pak tady v sadě se sprcháčem.

Lyonella
sv. Parfema z Kecálburgu 7017 příspěvků 21.05.12 11:58

Německý e-shop do Čech neposílá.

Na poličce 58 parfémů 36 miniatur 45 odstřiků 527 vzorků V tužebníku 30 parfémů

barbucha  21.05.12 12:45

Já nevím, to jsou takový divný dotazy… nestačilo by to nejdřív prohnat googlem? 8)

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 21.05.12 12:59

Podle dotazu jsem pochopila, že tazatelka již marně googlí několik let (jak jinak se taky dneska shání, než pomocí Google, že?).

Na poličce 46 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 113 vzorků V tužebníku 20 parfémů

barbucha  21.05.12 13:16
@jerry píše:
Podle dotazu jsem pochopila, že tazatelka již marně googlí několik let

Tak to jo, to je jářku jiná! :mrgreen:

betulapendula
Učednice 203 příspěvků 21.05.12 14:56

taky jsem ji sháněla,i do internetových parfumerií jsem psala,z jedné mi dokonce odepsali,na dotaz,zda by se přes ně dala sehnat tato vůně,mi bylo "inteligentně "odpovězeno,že tuto vúni nevedou.Našla jsem ji jen na německých stránkách,ale i tam je většinou vyprodaná,na tetu,která v Německu žije a obětavě mi ji tam sháněla,koukali v lékárnách jako na blázna(přitom tam tu vůni běžně prodávali),už jsem to vzdala.Vůně je to moc hezká a vážou se mi k ní krásný vzpomínky,ale asi je čas jít dál.Ale kdyby se někomu povedlo jí sehnat,tak prosím jednu flašu i pro mě :lol: jen tak,z nostalgie. :srdce:

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist