Mystery Australia

popokatepetl177 21.05.12 11:25

mystery australia

Dobrý den, prosím vás, poraďte mi, sháním už několik let toaletní vodu Mystery Australian Woman - kde bych ji sehnala? Díky

Reklama

Frankie 21.05.12 11:51

Našla jsem ho na parfumworld.sk , ale je vyprodaný, tak jim zkus napsat. třeba ještě bude. A pak tady v sadě se sprcháčem.

Lyonella 21.05.12 11:58

Německý e-shop do Čech neposílá.

barbucha 21.05.12 12:45

Já nevím, to jsou takový divný dotazy… nestačilo by to nejdřív prohnat googlem? 8)

jerry 21.05.12 12:59

Podle dotazu jsem pochopila, že tazatelka již marně googlí několik let (jak jinak se taky dneska shání, než pomocí Google, že?).

barbucha 21.05.12 13:16
@jerry píše:
Podle dotazu jsem pochopila, že tazatelka již marně googlí několik let

Tak to jo, to je jářku jiná! :mrgreen:

betulapendula 21.05.12 14:56

taky jsem ji sháněla,i do internetových parfumerií jsem psala,z jedné mi dokonce odepsali,na dotaz,zda by se přes ně dala sehnat tato vůně,mi bylo "inteligentně "odpovězeno,že tuto vúni nevedou.Našla jsem ji jen na německých stránkách,ale i tam je většinou vyprodaná,na tetu,která v Německu žije a obětavě mi ji tam sháněla,koukali v lékárnách jako na blázna(přitom tam tu vůni běžně prodávali),už jsem to vzdala.Vůně je to moc hezká a vážou se mi k ní krásný vzpomínky,ale asi je čas jít dál.Ale kdyby se někomu povedlo jí sehnat,tak prosím jednu flašu i pro mě :lol: jen tak,z nostalgie. :srdce:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist