Na cesty - šetření místa

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kamikaii
Parfémová maniačka 549 příspěvků 27.07.11 14:26
Na cesty - šetření místa

Máte nějaké vychytávky?
Potřebuji sbalit cca na 3 týdny co nejméně věcí.

Mám malé balení olejíčků sobě i dětem na obličej i tělo, kostku přírodního mýdla na mytí sebe i praní … :conf: přemýšlím dál :wink: :)

Na poličce 44 parfémů 5 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 14 parfémů
Reakce:

Arome Dušička
Parfémová maniačka 731 příspěvků 27.07.11 14:30
:D

http://www.youtube.com/watch?…

omluva za OT, ale to se nedalo… :lol:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Kamikaii
Parfémová maniačka 549 příspěvků 27.07.11 14:33

:D :lol: Boží :) máme pro 4 lidi jen o málo větší auto než Mr.Bean :mrgreen:

Arome Dušička
Parfémová maniačka 731 příspěvků 27.07.11 14:38

Tak v tom případě… 8)

http://www.youtube.com/watch?…

Kamikaii
Parfémová maniačka 549 příspěvků 27.07.11 14:48

Joo my tam máme kočárkotank :lol:

Lalaith
sv. Parfema z Kecálburgu 3093 příspěvků 27.07.11 14:50

Na cesty doporučuju některé věcičky LUSH… Třeba se šampukem si člověk umyje vlasy, tělo, je dobrý místo nějakého gelu na holení nohou, dá se s ním vyprat, nikam se nevyleje a navíc ještě dlooouho vydrží… :wink: Čili jeden přípravek téměř na vše… A daly by e v jejich sortimentu najít i další věci, ovšem u některých je potřeba dávat bacha na vysoké teploty, rádi se rozpouštějí (kondicionér Jungle, masážítka a tělové kondicionéry…)

Na poličce 15 parfémů 9 miniatur 2 odstřiky 50 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Leisha
sv. Parfema z Kecálburgu 2194 příspěvků 27.07.11 15:04

Skvělá vychytávka na cesty je sarong - velikej, měkkej, bavlněnej šátek. Beru si sebou většinou dva, a průběžně je peru…dá se to použít jako sukně, ručník, osuška, přehoz přes ramena, plážová taška… (a žádnou z těchhle věcí už sebou nevozím).
A s Lush šampukem souhlasím, je úplně super a jinej mycí/prací prostředek už potřeba není. A jinak kelímek bambuckého másla (univerzální mazadlo, na obličej, rty, spálenou kůži, cokoliv) a lahvičku levandulovýho éterickýho oleje (je to super dezinfekce, na spáleniny funguje, je dobrá i proti klíšťatům a hmyzu).

Na poličce 53 parfémů 8 miniatur 14 odstřiků 68 vzorků V tužebníku 10 parfémů

Kamikaii
Parfémová maniačka 549 příspěvků 27.07.11 15:15

Jj levandulový máme, je i po opalování a jako repelent.

Sarong taky, budu ho nosit po dedine jako sukni. Taky některá trička nosím jako sukně :D

lucil
sv. Parfema z Kecálburgu 3998 příspěvků 03.05.14 10:15

Tak se jdu optat, jestli máte ještě nějaké vychytávky na cesty. Letím jen na deset dní a nechce se mi tahat denní krém, noční krém, šampon, kondicioner. Budu v J. Americe, ale předpokládám, že budeme spát někde po hotelech, takže tam asi nějaké mýdlo bude :mrgreen: Zatím jsem jen vymyslela, že si vezmu nějaký z olejíčků od saloosu, protože tím se můžu patlat celá a ještě odličovat, ale nic víc mě nenapadlo :think:

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 81 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Sasa  03.05.14 12:01

Já nevím, ale všude jsou obchody, ne? A zase o tolik víc to tam nestojí

lucil
sv. Parfema z Kecálburgu 3998 příspěvků 04.05.14 10:28

Prý to tam stojí o dost víc, co jsem se dočetla, ale o to nejde, spíš o to, že nevím, kde přesně budu, nějaký čas je tam i v pralese atd a tam toho asi moc nesplaším :mrgreen:

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 81 vzorků V tužebníku 0 parfémů

janice8
Parfémová maniačka 523 příspěvků 04.05.14 10:36

Jak psala Lalaith - výborný je lush. Syn mi odcestovával do Austrálie, tak jsem ho zásobila právě věci z lushe. Pastilky na čištění zubů, shampuky - to může použít na vlasy i jako gel na mytí… Odlétal na rok a myslím, že z kosmetiky je na rok vybaven. Letištní váhový limit zavazadla v pohodě splnil.

Na poličce 36 parfémů 4 miniatury 4 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 6 parfémů

Ef
sv. Parfema z Kecálburgu 2167 příspěvků 04.05.14 11:06

@lucil Do hor kdy resim kazdej gram v krosne beru mejdlo, kartacek na zuby s minipastou, krem s vysokym faktorem na oblicej a maly baleni micelarni vody na odliceni (necistot z pleti) plus tamponky podle poctu dni x2. Nic vic neni treba.

Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist