Na čichané...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Chava
Parfémová maniačka 675 příspěvků 20.06.07 18:09

Včera jsem po delší době navštívila Douglas.Zklamání : nový oranžový Cacharel - šedý průměr bez nápadu -vypadlo mi jméno,naopak velmi pěkné překvapení jsou modré " holubičky " od Ricci. No a samozřejmě nezklamala letní fialová DKNY, svěží a co hlavně - drží jako přišitá.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 20.06.07 23:05

Liberte v Douglasu?! Jak se tam dostanu, hned běžím čuchnout :) Modré holubičky jsou super…

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Nela
Znalkyně 283 příspěvků 21.06.07 11:35

Liberté mi včera přišla… je pravda, že to není nic objevného, taková slaďárnička. Pomeranče jsou cítit jen ze začátku a pak to všechno zesládne skoro až do cukrova. Ještě jsem ji pořádně nezkoušela, ale zatím mi připomněla trochu Inside. Až bude chladněji bude dobrá :)

Na poličce 25 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 21.06.07 11:40

Ty s těma riskantníma nákupama na blind nepřestaneš :)

Nela
Znalkyně 283 příspěvků 21.06.07 11:58

Ada - nepřestanu no :) AG a Ultraviolet mě dokázaly zabrzdit jen na chvíli, ale nezastavily. A ten Cacharel mi teď v podstatě vyšel :)

Vevie
Znalkyně 345 příspěvků 21.06.07 16:49

Holky musim se s váma podělit o čerstvé dojmy z mé dnešní čuchandy v jedné moc přijemné parfumerii. Vyzkoušela jsem fialovou Mont Blanc - na mě moc intenzivní vůně, ale připomíná mi něco, nevim co, ale líbí se mi to. Vůni bych ale nosit nechtěla, možná při nějaké speciální náladičce. No pak tady mám na papírku Bulgari Jasmin a Rose ess. - ani jedna me nijak nezaujala. Pak Kenzo Amour a Gucci Envy me. No a nakonec - láska na první přičuchnutí, vypadá to, že si asi za chvili nacpu mikinu do nosu - je to Bulgari Thé Rouge. Voní mi jako moje plechovčičky s černýma čajema, na mikině cítím ještě nejakej citrusovej závan, trochu jako v earle grey a na ruce ještě jakoby mléko. No prostě jestli mi dneska neodpojí internet, tak se asi neudržim a budu ji muset objednat. Tahle vůne byla stvořená prostě pro mě :)) a na podzim bude podle mě dokonalá…aaaa­achhh…jdu se dál opájet, dokud mi z ruky nevyprchá

Na poličce 6 parfémů 1 miniatura 7 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 21.06.07 17:14

Thé Rouge mám miniaturku a je opravdu krásná, taková uklidňovací, přesně jak píšeš - čaj a mléko, mně trochu připomíná i starý modrý pudr na miminka. Akorát bych se bála, jestli se za chvíli nepřečuchá.
Na Okounu jsem viděla na prodej odstřik, kdybys to chtěla nejdřív vyzkoušet. A určitě očichej i ostatní čajové vůně od Bvlgari, včetně pánské Pour Homme a Pour Homme Soir, ty jsou taky krásné.

Vevie
Znalkyně 345 příspěvků 21.06.07 17:14

ještě mám takový dotaz ke koncentraci thé rouge - všude ji mají jako kolínskou vodu, nemáte ponětí, jestli se vyrábí aspon jako toaletka?

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 21.06.07 17:25

Ne, všechny Eau Parfumée jsou kolínské. Ale mají dobrou výdrž, jsou jako toaletky. Měla jsem Blanc a vydržel celý den.

Vevie
Znalkyně 345 příspěvků 21.06.07 17:35

Na aukru se ted prodává tester 100ml za 690Kč, napsala jsem si ještě o foto, ale myslím, že neodolám. Doufám, že to není jen chvilkové pobláznění, ale mě se zdá prostě úchvatná a vím, že ji musim mít :) na ty ostatní jsem taky zvědavá a dost možná, že by se mi některá líbila i víc, ale já mám prostě pocit, že už bez thé rouge nemůžu žít a chci ji mít co nejdřív doma :)

Adi, určitě to chápeš :)

jinak ve všech parfumeriích na netu uvádí že jde o kolínskou vodu, tak nevim no, vypadá to, že se asi ani jinak nedělá. Na druhej ruce mám mont blanc a ta má teda co do intenzity oproti bvlgari grády, tý se určitě do večera nezbavim…

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 21.06.07 18:15

Já tě naprosto chápu :D Až tě přestane bavit, tak se může třeba zase na chvíli nastěhovat ke mně - podívej se na Nelu, ta v tom umí chodit, koupí, pomazlí se a pošle o dům dál :P

Vevie
Znalkyně 345 příspěvků 21.06.07 18:28

Tak jsem na tom aukru po ní skočila - ta cena je nááádherná, v tej parfumerce mi ji nabízela skoro za dva litry. Nejradši bych ji tu mela hned a celá se polila, ale v tej parfumerii mi naštěstí dopřála prodavačka tři mohutné střiky, tak mám co čenichat :) no je to skvělý, uplně cejtim, jak mi tělo zaplavujou endorfiny - skoro lepší než sex :) :P

Nela
Znalkyně 283 příspěvků 21.06.07 23:39

Ada : A sakra! Už se to o mně ví :/ :P

llenni
Nevyléčitelná závislačka 1604 příspěvků 17.01.08 22:07

Tak dneska jsem byla..... na čichané :-))). A vyzkoušela jsem na kůži i věci asi všem notoricky známé, ale moje kůže je ještě nepoznala. Jsem z města, malého, kde je jedna pultová parfumerie a při třetí žádosti o očichání už prodavačka koulí očima. Takže taková Sephora je pro mě stále ještě plna tajemství :-)) Takže … Truth bych asi i snesla, ale nijak mě nezaujala. Eternity bych každopádně nesnesla, teda tu klasickou, už rok celkem často používám Moment. Pleasures … to ano, to se mi zalíbila moc - jaro jako vyšité. Co mě překvapilo… docela mi voní Anais Anais, je to teda síla, ale není mi nepříjemnej. In Love Again… asi ne… Mívám problém s letničkama… bývá v nich něco, co mi zvedá kufr - LB, Funny, In2U… In Love Again, nevím co to je za složku, ale fakt mi vadí..... ALE :-)) objevila jsem dvě letničky, asi to nejsou úplný výkřiky originality, ale nic mi na nich nevadí… naopak obě se mi dost líbí… první je ten nový, růžový Mat Mat a druhý je Rumeur 2 Rose ( měli v Marrionaudu, docela jsem koukala, že už… jinde nebyl)… ten nemá s tím původním, podle mě, nic společnýho (měla jsem ho taky, ale pak šel o dům dál :-) ), originální fakt asi nebude, cítím z něj nástup na vlak směrem LB :-), ale voněl mi… až mě to samotnou překvapilo :-)). Výdrž je ale oproti původnímu tak poloviční, no jo… letnička. A na konec čichané jsem si koupila šeřík od Yves Rocher, 30ku za 330,–, prostě nešlo odjet domů jen tak :-)). Jo a zblbla jsem i manžela, má už 15 let jednu vůni - Fahrenheita, k němu se celkem i hodí má 2 metry a přes 100 kilo ( chlap jak hora :-) ), ale vadí mi, jak už je to davová vůně. Tak jsem ho nenápadně dotáhla do Sephory, dala mu různě očuchat.. a máme vybráno na změnu. Terre d'Herrmes........ ježiši ten se mi na něm líbí :-)))). Ale pak mě překvapilo, že tady někdo píše, že není až tak pánský… to jsem tam teda čichala jiný, až sladký pánský vůně. Tenhle mi přijde vyloženě na chlapa… už se těším :-))).

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 17.01.08 22:33

Terre d'Hermes je dobrá volba :) A navíc jedna z mála chyprovek, které na sobě snesu. Kdyby jí měl partner doma, budu mu na ní občas chodit… Ale nelekej se, dámská mi opravdu nepřijde, jenom mívám zvrhlé chutě.

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy
Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist