Na co jít do kina?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

radmila.k
Znalkyně 335 příspěvků 16.05.08 10:38
Na co jít do kina?

Ahoj, doporučuji povídkový Paříži, miluji tě.

Na poličce 6 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 3 vzorků V tužebníku 4 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 53 Další »
Reakce:

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 16.05.08 10:50

Na nic, doma je to lepší :) Žádný starosti se záchodem, chroupáním, zapáchajícími sousedy, stínícími hlavami, přeřvaným zvukem, žádné vysoké vstupné, kdykoli se to může přerušit a dokoukat jindy nebo si odskočit, člověk si může vybrat dabing nebo titulky… V kině jsem nebyla už sto let a hned tak se tam nechystám!

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 16.05.08 11:43

Když jdu do kina - tak NIKDY tam nejím :), a snažím se výbrat čas, kde v sálu co nejmín lidí :)

Na poličce 47 parfémů 12 miniatur 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 14 parfémů

Kalista
Znalkyně 428 příspěvků 16.05.08 12:18

Pro mě zase vítězí kino, zážitek z kina /velké plátno, výborný zvuk…/ nenahradí doma ani největší úhlopříčka.

Letos nejlepší film, co jsem viděla, byl Michael Clayton

Oleka, já si moc čas vybírat nemůžu. Jdu tehdy, když hlídá manžel a to je většinou večer, ale mám docela štěstí na poloprázdný sál
Popcorn bych v multiplexech zakázala, už kvůli jeho nevábné vůni

Na poličce 15 parfémů 2 miniatury 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Svatka
sv. Parfema z Kecálburgu 4270 příspěvků 16.05.08 20:10
Ada píše:
Na nic, doma je to lepší :) Žádný starosti se záchodem, chroupáním, zapáchajícími sousedy, stínícími hlavami, přeřvaným zvukem, žádné vysoké vstupné, kdykoli se to může přerušit a dokoukat jindy nebo si odskočit, člověk si může vybrat dabing nebo titulky… V kině jsem nebyla už sto let a hned tak se tam nechystám!

Do kina chodím jen kvůli synovi. Aby se v něm necítil tak sám.

Na poličce 12 parfémů 16 miniatur 6 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 1 parfém

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 22.06.08 12:12

Byla jsem včera na Sex ve městě a dobře jsem se pobavila :)

Na poličce 47 parfémů 12 miniatur 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 14 parfémů

Bipina
Učednice 34 příspěvků 22.06.08 12:35
Kino

Kino je zážitek..chodím ráda a často, je to atmosféra, kterou si doma neudělám..naposledy jsem byla se synem na pohádku o slonu Hortonovi a bylo to krásné..chystám se na Sex ve městě, Letopisy Narnie a Indiana Jonese..jen, co se mi drahý vrátí ze zahraničí :lol:

Na poličce 12 parfémů 4 miniatury 2 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7600 příspěvků 22.06.08 13:09

Prý je moc hezká hořká komedie s Jackem Nicholsnem a Morganem Freemenem Než si pro nás přijde.

Na poličce 20 parfémů 37 miniatur 2 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 1 parfém

Afrika
sv. Parfema z Kecálburgu 2152 příspěvků 23.06.08 09:31

Do kina nechodím presne z tých istých dôvodov ako píše Ada ale rozmýšľam, že sa pôjdem pozrieť na Jakubiskov film Bathory.

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5554 příspěvků 23.06.08 10:17
room456

od roku 1985, kdy jsem se vdala, jsem v kině nebyla minimálně 10 let!! pak jsem jednou ukecala manžela a vyrazili jsme tenkrát na žhavou novinku Armagedon! bohužel pro nás měli film natrhaný na x částí, takže každou půl hodinu jsme čekali, než slepí pásku a mohli pokračovat v promítání :evil: od té doby mi už do kina zase nikdo nedostal :D preferuju pohodlí doma na gauči, kdy jak píše Ada můžu kdykoli film zastavit a odskočit si

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25858 příspěvků 23.06.08 17:44

Do kina chodím ráda, ale nevyjde to moc často. Multikina nesnáším. A když není vyhnutí a film jinde nehrají, přežiju to, ale utvrdím se v tom, že menší pražská kina mám raději (Světozor, Atlas, Evald, Oko atd.) Bývaly časy, kdy jsem chodila na filmy do francouzského nebo italského kulturního institutu.
Chystám se na Paříži, miluji tě, a možná i na oddechovku (po zkouškách to bodne :D) Sex ve městě (slyšela jsem, že nic moc, že seriál je lepší … ale když kvůli ničemu jinému, tak kvůli panu Božskému - Chirs North 8). Ten je fakt k sežrání :roll: )

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Lela
Parfémová maniačka 868 příspěvků 23.06.08 18:13
Oleka píše:
Byla jsem včera na Sex ve městě a dobře jsem se pobavila :)

Já jsem byla na Sex ve městě předevčírem. Muž mne vyslal, ať si odpočinu od dětí. 8) .Je to hrozná slátanina, ale bezvadná hadrárna. Jen pro ty hadry to stojí za to..

Na poličce 5 parfémů 7 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 14.07.08 19:37

Zítra jdu na Bathory, pak poreferuju!

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

PaK
Parfémová maniačka 580 příspěvků 14.07.08 20:12

Já jsem na Bathory nečetla moc pozitivní recenzi, ale kdybych vždycky dala jenom na to, co se v médiích vychválí, tak bych toho asi moc nezkoukla. :wink:

Tak jsem zvědavá, co na to budeš říkat.

Na poličce 11 parfémů 1 miniatura 17 odstřiků 22 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Bestie
Učednice 62 příspěvků 14.07.08 20:25

Ja Bathory doporucuju, z toho co je ted v kine jasna volba.
je to hezky film a myslim, ze pokud uz tedy nenadchne, tak ani rozhodne neurazi…

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 53 Další »
 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist