Na denní užívání?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Cimprdlich
Nováček 2 příspěvky 19.07.16 11:12
Na denní užívání?

Ahoj všem, potřeboval bych poradit.

Potřeboval bych tip na něco na denní užívání, proste vůně do nepohody. do téhle chvíle jsem měl Terre, aqua di gio a Dior Homme. Hlavně Dior a Hermés byly moje stálice a vím, ze na ne se mohu kdykoliv spolehnout. Jinak vlastním oné million, bleu se chanel, Viktor @rolf Spicebomb.atd…to ale spíše na večer a nebo v zimě.

Přemýšlel jsem nad Zegna Forte, chanel Platinum egoisté, tom Ford Grey Vetiever… Ale budu rad za každou radu.

Děkuji moc

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

vyhryz1
Učednice 162 příspěvků 19.07.16 16:23

Ahoj. Vydím, že jsme s těma vůněma zhruba stéjně. Doporučil bych Dior Sauvage (2015), někomu připadá tuctovka, ale mi chutná teda moc :-) , nebo Yves Saint Laurent L´Homme Ultime, taky příjemná vůně vhodná kdekoliv. Něco vetiverového třeba Lalique Encre Noire.

Na poličce 26 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

haschm
Parfémová maniačka 714 příspěvků 19.07.16 22:14

@Cimprdlich Platinum je skvělá volba!

Na poličce 68 parfémů 4 miniatury 12 odstřiků 82 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Uživatel je onlineL von James
Parfémová maniačka 910 příspěvků 31.07.16 19:29

A finanční limit? :think: :mrgreen:

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Rosa N.
sv. Parfema z Kecálburgu 2073 příspěvků 31.07.16 19:59

@L von James there's no limit, he'll reach for the stars :andel:

https://www.youtube.com/watch?…

Na poličce 101 parfémů 61 miniatur 307 odstřiků 32 vzorků V tužebníku 15 parfémů

haschm
Parfémová maniačka 714 příspěvků 31.07.16 22:38
@Rosa N. píše:
@L von James there's no limit, he'll reach for the stars :andel:https://www.youtube.com/watch?…

Dík! Zavedla si mě na chvilku do mého tanečního mládí !!! :srdce: :dance:

Na poličce 68 parfémů 4 miniatury 12 odstřiků 82 vzorků V tužebníku 3 parfémy
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist