Nábytek do ložnice z masivu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

zuznanna
Nováček 6 příspěvků 22.11.14 18:48
Nábytek do ložnice z masivu

Ahojte, hledám obchod kde by se dal koupit moderní nábytek z masivu do ložnice za dobrou cenu. Když přijdu do specializovaného obchodu tak jsou to hrozné pálky a ten nábytek se mi moc nelíbí. Neznáte náhodou někdo takový obchod kde by se dalo dobře sehnat?

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

bab58
sv. Parfema z Kecálburgu 6507 příspěvků 23.11.14 10:39

@zuznanna
Z Prahy do Makotřas to nemáš daleko, podívej se na
 http://www.ciganik.cz/…ytku/loznice

Na poličce 6 parfémů 47 miniatur 11 odstřiků 116 vzorků V tužebníku 7 parfémů

radka19800
Nováček 5 příspěvků 15.12.14 20:22

Zkuste zajít na Kounicovu ulici v Brně nebo do Futura do ProSpánku, třeba při výletě za vánočními nákupy pokud nejste z Brna (nebo do Prahy, atd, najdete na internetu) mají moderní nábytek z masivu, my jsme tam kupovali manželskou postel za 10 tisíc,mají velký výběr a jsou tam moc ochotní.

kristyna.kk
Nováček 5 příspěvků 16.12.14 22:33

postele z masivu se mi hodně líbí bohužel se taky bojím těch cen možná že je to předsudek ale mám pocit že musí stát hodně peněz ale to nejspíš jenom ty od truhláře nebo v obchodech na malých městech kde si můžou dovolit dávat vysoké ceny protože člověk nemá kam jinam jít takže asi zkusít zajet po vánocích do prahy

radka19800
Nováček 5 příspěvků 19.12.14 21:37

Tak to bude asi tím maloměstem že tam mají takové vysoké ceny. Musí se prostě hledat a hlavně nenakupovat v neznámých obchodech to člověk nemůže vědět co může čekat. Právě v tom ProSpánku jak jsem doporučovala mají nábytek kvalitní a ceny rozumné, musí se hold hledat.

novotny26
Nováček 2 příspěvky 20.12.14 14:52

My jezdíme pro nábytek do Polska. Jde si najít obchod i s masivním nábytkem za rozumné ceny.

RadkaL99
Nováček 1 příspěvek 25.02.15 15:55
Nábytek

Ahoj, mám akorát čerstvou zkušenost s nábytkem z masivu Seart, je pravda, že jsme jej dostali jako dárek od rodičů k svatbě, ale postel vypadá opravdu dobře. Zkus kouknout, a třeba Ti to bude také vyhovovat .-)

Aniccck
Učednice 47 příspěvků 24.03.15 20:42

My jsme se teď s manželem rozhodli taky pro masiv. Léta jsme spali na posteli z dřevotřísky která se už celá rozviklala a nedá se na ni skoro pohnout. Myslím že ceny postelí z masivu šly celkem dolů takže se zkusíme po něčem podívat. Do futura máme kousek tak zkusíme ten prospánek co jste tu doporučovali snad se nám to tam bude taky zamlouvat, hlavně ať co nejdřív něco seženeme

ŠárkaSt
Nováček 3 příspěvky 24.05.15 22:44

Doporucuju obchod Prospanek.Maji moc dobre ceny a pro ty co radeji nakupuji z domu maji I eshop.Neni to hlavne zadny forovy nabytek ale nabytek z masivniho dreva.Napriklad postel z masivu se u nich da koupit za 10 tisic a to je podle me skvela cena.Postel od nich mame doma a je krasna a pevna a maji nejlepsi vyber-moderni a elegantni design nabytku

Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist