Nádobí, hrnky, šálky

Fotoalbum tématu (7) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 09.03.13 16:10
Nádobí, hrnky, šálky

Ráda bych koupila sadu na kávu, šálky s podšálky, stačí bez konvice atd. Máme doma už každý hrnek jiný, jak to po letech bývá, ale ráda bych pro návštěvy něco pěkného. Co máte doma?

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

jananas
Učednice 121 příspěvků 09.03.13 22:02

Sklo a hrnečky většinou nakupuji v IKEA. Mají moderní design, velký výběr v různých cenových kategoriích…

Na poličce 13 parfémů 4 miniatury 0 odstřiků 2 vzorků V tužebníku 17 parfémů

ijáček  09.03.13 22:09

@Ronna Máme to taky tak - každý pes, jiná ves. Mě se to nelíbí, ale můj muž říká, že je to veselé, a že si každý aspoň může vybrat:)

jananas
Učednice 121 příspěvků 09.03.13 22:23

No ještě doplňuji, vždy nakoupím sadu, většinou to, co se dá pak po kusech dokoupit. Nádobí, které je v sadě, se vždy nějak ztrácí a rozbíjí.
Zato ty hrnky, které taky mimochodem máme (každý pes jiná ves) jsou nerozbitné a jsou na věky… :-)

Na poličce 13 parfémů 4 miniatury 0 odstřiků 2 vzorků V tužebníku 17 parfémů

Ef
sv. Parfema z Kecálburgu 2167 příspěvků 09.03.13 22:26

Hrnicky na kafe/caj, konvice, dzbany, vazy, lampy… kupujeme zasadne v antiku - nic novyho nema tak hezky tvary, barvy ani tak kvalitni material. No a hlavne to nema dusi.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

barbucha  09.03.13 23:08

@Ef
Souhlasím. Naštěstí jsem toho dost zdědila, po jedný babičce kostní porcelán, po druhý rozsáhlou sbírku cibuláku. Používáme denně, na všechno.

Mimochodem, k těm lampičkám - čert mě může vzít, protože nemůžu sehnat odpovídající žárovky! Do těch starejch prostě ty ekologický zrůdnosti nepasujou…

Frankie  09.03.13 23:17

@barbucha
Zkus se podívat sem, před časem jsem tu koupila klasickou 100W žárovku.

barbucha  09.03.13 23:54

@Frankie
Super, já potřebuju takový ty svíčkový, s malým závitem… to zkusím! :palec:

foxy
Nevyléčitelná závislačka 1837 příspěvků 10.03.13 00:02
@Ef píše:
Hrnicky na kafe/caj, konvice, dzbany, vazy, lampy… kupujeme zasadne v antiku - nic novyho nema tak hezky tvary, barvy ani tak kvalitni material. No a hlavne to nema dusi.

Pravda, neco na tom bude, taky bych si dokazala vybrat.

Ja mam zakladni sadu nadobi z Ikea, klasicke tvary, prakticke, kdyz se to nekde krapne, snadno nahraditelne, vyhledove bych si chtela poridit neco velmi klasickeho a velmi draheho :)

Krasne sklenice na vino jsem si koupila v Almi decor a standartne se mi libi sady nadobi v gant home.

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

azraelka
Učednice 169 příspěvků 11.03.13 07:42

Na aukru a na mimibazaru prodávají staré porcelánové sady.

http://www.mimibazar.cz/foto.php?…

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 13 odstřiků 5 vzorků V tužebníku 7 parfémů

dynda
sv. Parfema z Kecálburgu 3610 příspěvků 11.03.13 08:10
@ijáček píše:
@Ronna Máme to taky tak - každý pes, jiná ves. Mě se to nelíbí, ale můj muž říká, že je to veselé, a že si každý aspoň může vybrat:)

Ha, zdá se mi, že sdílíme jednoho manžela…

Na poličce 57 parfémů 0 miniatur 7 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

barbucha  11.03.13 09:30

@azraelka
Zajímavý, co všechno lidi označej za „starožitnost“ :roll: A „po babičce“ taky ještě není žádná záruka kvality…

@dynda
V tomhle jsou všichni stejný. Doporučuju občas něco nedopatřením rozbít, případně sezvat příbuzenstvo (z manželovy strany, samozřejmě) - když se někomu něco zalíbí… ;) Já měla kliku na dvě poměrně hladový švagrový :mrgreen:

dynda
sv. Parfema z Kecálburgu 3610 příspěvků 11.03.13 09:34

@barbucha
Hladoví příbuzní, to u nás nebude. Naopak… Ale ten argument je úplně stejný jako u ijáčka - je to veselý a každý si může vybrat, jak velký kafe chce. Podobně to muž vidí i se židlema a dveřma. Budu ho muset hrozně hlídat, až budeme stavět barák.

barbucha  11.03.13 09:37

@dynda
No, na rozdíl od těch hrnků se mi docela líbí, když je židle každá jiná :lol: ovšem musí to bejt hezká židle 8)

dynda
sv. Parfema z Kecálburgu 3610 příspěvků 11.03.13 09:46

@barbucha
Hezký máme všechny židle, to je jasný :mrgreen: , jenom některý maj jiný záda. No, skoro bych řekla, že chlapi se svým smyslem pro detail si toho vůbec nevšimnou. A já si z toho nic nedělám. Komu se to nelíbí…

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist