*NAFNAF

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

haifa
Nevyléčitelná závislačka 1699 příspěvků 10.03.11 09:58
*NAFNAF

Znáte ji někdo -NAFNAF NAF NAF 100 ML EDT ?

• ráda bych si ji koupila ,ale váhám - mám ráda vanilku a myslíte, že by se mi mohla líbit.

Jaká vlastně je a které složky ji kraluji - zde na Arome jsem nenašla ani recenzi- tak fakt nevím :conf:

Na poličce 89 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 13 vzorků V tužebníku 60 parfémů

Ukázat značku Naf Naf

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 10.03.11 10:03

Vanilkovka to je, ale strašně řídká - ve srovnání s tvými oblíbenými gueirlainovskými vanilkami a Cašmirem je to opravdu slabota.
Naf Naf jsou podle mě vyhozené peníze…

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 114 vzorků V tužebníku 20 parfémů

haifa
Nevyléčitelná závislačka 1699 příspěvků 10.03.11 10:05

Ahojík..... fákt jo… :conf: řídké vanilky to já neee, tak se mi ulevilo :D

Dík ušetřím na medvídě :D

Slimek
sv. Parfema z Kecálburgu 8350 příspěvků 10.03.11 13:25

mně se Naf naf náhodou líbila…a řídká mi tedy vůbec nepřišla, byla velmi pronikavá, až omamná :wink:

myslím tedy tuhle: http://www.anekupto.cz/…op/catalogue … dT50ml.jpg

ne tuhle: http://www.anekupto.cz/…op/catalogue … T100ml.jpg ..ta by se naopak řídkou nazvat dala :wink:

Na poličce 83 parfémů 6 miniatur 2 odstřiky 256 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Slimek
sv. Parfema z Kecálburgu 8350 příspěvků 10.03.11 13:30

a co tahle: http://arome.cz/…tailvune.php?…

v recenzích se nesou nějaké nostalgické povzdechy …sladká vanilková,ale prý taky dětská :mrgreen:

Na poličce 83 parfémů 6 miniatur 2 odstřiky 256 vzorků V tužebníku 7 parfémů

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 10.03.11 13:40
Slimek píše:
a co tahle: http://arome.cz/…tailvune.php?…v recenzích se nesou nějaké nostalgické povzdechy …sladká vanilková,ale prý taky dětská :mrgreen:

To už je dneska rarita…

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 114 vzorků V tužebníku 20 parfémů

tapuz
sv. Parfema z Kecálburgu 4616 příspěvků 10.03.11 15:45

Růžovou neznám, znám jen žlutou. Mně přijde dost silná a taky celkem vytrvalá, hodně sladká, ovocně-vanilková (mango-jahody-vanilka). Spíše než řídká mi přijde pěkně hustá. Pravda je, že ne až tak jako Cašmir, ale třeba jako Cristobal nebo Cinema určitě.
Ale je to věc názoru.

Na poličce 197 parfémů 2 miniatury 38 odstřiků 149 vzorků V tužebníku 25 parfémů

haifa
Nevyléčitelná závislačka 1699 příspěvků 10.03.11 15:51
jerry píše:
Slimek píše:
a co tahle: http://arome.cz/…tailvune.php?…v recenzích se nesou nějaké nostalgické povzdechy …sladká vanilková,ale prý taky dětská :mrgreen:
To už je dneska rarita…

Tak tuto jsem měla a je vážně pěkná ale voní jako Cašmír a ten je výraznější

haifa
Nevyléčitelná závislačka 1699 příspěvků 10.03.11 15:52
tapuz píše:
Růžovou neznám, znám jen žlutou. Mně přijde dost silná a taky celkem vytrvalá, hodně sladká, ovocně-vanilková (mango-jahody-vanilka). Spíše než řídká mi přijde pěkně hustá. Pravda je, že ne až tak jako Cašmir, ale třeba jako Cristobal nebo Cinema určitě.
Ale je to věc názoru.

Fákt Cinemu já můžu - měla jsem na mysli tu žlutou

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5742 příspěvků 10.03.11 16:00

Zkoušela jsem Naf Naf a Naf Naf Too a ani jednu bych nemusela. Slaďáky bez nápadu :? ..
Jinak si jen matně vzpomínám, že nám před lety stála v koupelně i zmiňovaná Graffiti Vanilla. Měly jsme ji od jedné známé, která pracuje v drogerii a čas od času něco přinese.. Samotná vůně nebyla vyloženě špatná, ale já ani mamka jsme ji moc nenosily. Víc u nás frčela Chanson d'Eau :) .

Na poličce 50 parfémů 18 miniatur 22 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

tapuz
sv. Parfema z Kecálburgu 4616 příspěvků 10.03.11 16:25
haifa píše:
tapuz píše:
Ale je to věc názoru.
Fákt Cinemu já můžu - měla jsem na mysli tu žlutou

NAFNAF je určitě ovocnější, než Cinema, je z ní cítit to mango. Ale sladkost je to podobná. Pošli mi do SZ adresu, pošlu Ti vzorek.

Na poličce 197 parfémů 2 miniatury 38 odstřiků 149 vzorků V tužebníku 25 parfémů

Nefertari
Učednice 79 příspěvků 20.10.11 06:30

Žlutá Naf Naf, kandovaný ovoce, mňam :wink:

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 0 parfémů

jitlen
Učednice 110 příspěvků 27.10.11 11:08

NafNaf (žlutá) mě příliš nenadchla. Ze složení cítím hlavně mango a vanilku. Připomíná mi bohužel ty nejlacinější drogérkové spreje (takové ty za 30 kč). Po rozležení cítím zřetelně plastelínu. :-P

Na poličce 29 parfémů 5 miniatur 0 odstřiků 10 vzorků V tužebníku 3 parfémy

PetraPrvní
Znalkyně 320 příspěvků 27.11.11 18:47

Teď je nějak stahují ze Sephory a sleva je více než dobrá, tak jsem vyzkoušela žlutou, pak Juicy, pak růžovou, fialovou a jistě, mají svá specifika, ale všechno je to taková nějaká mdlá sladkost jako voda z kompotu… :,(

Na poličce 57 parfémů 15 miniatur 8 odstřiků 66 vzorků V tužebníku 21 parfémů

alalu
Parfémová maniačka 668 příspěvků 30.01.12 14:58

Ja mam odskusane Fashion Instinct-pripomenula mi tak trochu Trussardi-Inside.
Nastup ovocno sladko kvetinkovy,potom tie ovocne tony ujdu a rozlozi sa uz len sladka kvetinova vonicka,je viac sladsia a vydrzi aj taka byt.Taky kvetinkovy sladky odvar s trochou vanilky a neviem cokolady?

Na poličce 35 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 106 vzorků V tužebníku 18 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist