Nahá jsi krásná

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5238 příspěvků 18.04.09 09:18
Nahá jsi krásná

sledujete ? Přes výtky k přílišné osahávací intimitě L.Šuly, který je jinak velmi šik a spontánní a podle mého názoru hroznému výběru šatů a nepřirozenému producírování na molech v nočních klubech pořad nemá špatnou myšlenku. Nepropaguje plastickou chirurgii jako nezbytný nástroj změny. Ovšem je fakt, že sestříhání pořadu je milosrdné ve prospěch těch dam, viz ankety na ulici / každý chválí…?/.Také výběr oblečení a líčení je velmi bleskové.Hodně žen by ale spíše než předvádění spodního prádla v klubu potřebovalo psychologa. Celkově ale dávám pořadu mírné plus za snahu.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:

Blis
Učednice 137 příspěvků 18.04.09 09:25
chavah píše:
sledujete ? Přes výtky k přílišné osahávací intimitě L.Šuly, který je jinak velmi šik a spontánní a podle mého názoru hroznému výběru šatů a nepřirozenému producírování na molech v nočních klubech pořad nemá špatnou myšlenku. Nepropaguje plastickou chirurgii jako nezbytný nástroj změny. Ovšem je fakt, že sestříhání pořadu je milosrdné ve prospěch těch dam, viz ankety na ulici / každý chválí…?/.Také výběr oblečení a líčení je velmi bleskové.Hodně žen by ale spíše než předvádění spodního prádla v klubu potřebovalo psychologa. Celkově ale dávám pořadu mírné plus za snahu.

Podle mě se jedná o šílený pořad :roll: Většina z těch holek/žen by opravdu potřebovala pomoc psychologa.
Viděla jsem jeden díl, kde Šula vyhazoval šaty te paní ven z okna, poměřoval její postavu s ostatními ženami apod. Podle mě je jediným cílem pořadu zajistit masovou sledovanost.
A to, že tyto, většinou velmi citově strádající ženy, se na Šulu velmi upnou mi přijde také šílené:( Ale on je vlastně jejich dobrý kamarád, že :evil:

Omlouvám se za tento citový výlev, ale tento pořad mi važně pije krev:(

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 0 parfémů

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5238 příspěvků 18.04.09 09:33

pokud porovnám NJK a Druhou šanci,kde vše padá lidem do klína vč. plast.operací a zájezdů, tak NJK přece jenom trochu více pracuje s psychikou a sebevědomím. Pominu ale, kdo je schopen se vůbec do pořadu přihlásit, svlékat se téměř do naha a producírovat na molu.Je pravděpodobné, že ženy netušily, do čeho jdou a pak už nemohly cuknout.Bohužel, staly se se svým nízkým sebevědomím kořistí reality show.Šula je k nim ale milý a ony mu důvěřují.To dává pořadu kousek lidskosti, být tam Agáta nebo Krajnová, holky si půjdou z mindráku rovnou hodit mašli.

Blis
Učednice 137 příspěvků 18.04.09 09:42

Máš pravdu, že Druhá šance je pořad ještě težšího kalibru, jehož význam pro zúčastněné mi kolikrát silně uniká.
Beru, že se Šula snaží být přátelský, ale to je podle mě také účel, chce v těch ženách vzbudit právě pocit důvěry a blízkosti. Docela by mě zajímalo, kde mají ty ženy rodinu, kamarádky apod., těm by měly otevřít své nitro a ne modnímu stylistovi, kterého znají v rámci délky svého života pouze „z rychlíku“.
To že jsou vystaveny ve spodní prádle na bilbordech a kolemjdoucí komentují jejich postavu mi přijde fakt ujeté.
To že jim někdo zaplatí masáž, kadeřníka, řekně jak se oblékat a hezky je namaluje, jim podle mě z dlohodobého hlediska moc sebevědomí nepřidá. Ty ženy spíš potřebují říct - jsi krásná i bez šminek, bez super oblečení a taková jaká jsi, jsi krásná lidská bytost.. nepotřebují šmajdat po molu mezi o 1/2 hubenějšími a o hlavu většími modelkami:(
V dnešní době je totiž důležitější, jak člověk vypadá, než to jaký je :roll:

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 18.04.09 10:15

Koukala jsem, když to začalo, zajímalo mě, co zas vymysleli nového. Tušila jsem, že nepůjde o žádné drastické procedury, žádné hubnutí apod., spíš, že se bude jednat o ženy, které potřebují poradit s tím, jak se upravit. Mnohé neví, co jim sluší.
První díl jsem propásla, viděla jsem až druhý. Celé mě to ale trochu zklamalo. Libor Šula je sympaťák, mám ráda jeho hlášky. Nevěřím ale, že té paní (která byla mimochodem velmi hezká) nějak zvýšil sebevědomí a vnímání sebe sama, ač to ona na konci tvrdila. Konkrétně tahle paní si totiž nesla v sobě něco již z dětství potažmo puberty. Byla to hezká přírodní blondýnka se světlou pletí a pihami (jasný jarní typ). On z ní udělal na první pohled sice atraktivnější, ale úplně jinou ženskou - stejný typ potkáte na každém rohu. No, byla samozřejmě spokojená. Jak jinak. Čerstvě nalíčená, nakadeřená a „vystajlovaná“ by se cítila dobře asi každá. Zajímalo by mě ale, jestli jim taky poradí, jak se takhle nalíčit a učesat doma. Pochybuju. A pokud člověk dosud nebyl zvyklý o sebe takto pečovat, po změně to bude ještě horší.

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy

janicka24
sv. Parfema z Kecálburgu 2567 příspěvků 18.04.09 11:19

.

Příspěvek upraven 03.12.14 v 17:18

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5238 příspěvků 18.04.09 11:28

V oboru vylepšování mi připadal trochu lmilosrdnější pořad Vypadáš skvěle, kde se ženské nemusely svlékat téměř donaha, nepoměřovaly špeky v řadě a nejezdil jejich portrét po ulicích. Na druhou stranu - polovina národa je vyžraná a považuje se to téměř za normu. To také není normální.Zpustnutí a rezignace na vzhled žen po určitém věku také není OK a nehodlám se tomu podřídit, jen proto, že vysoké procento ženských tak činí.

Blis
Učednice 137 příspěvků 18.04.09 11:34
janicka24 píše:
Mě příjde nejdivnější…že tam každá žena má nízké sebevědomí a myslí si,že má ošklivou postavu…A JDE S TÍM PŘED CELÝ NÁROD DO TELEVIZE…Občes na to kouknu,celý jsem viděla jen ten poslední…jak jí manžel říkal,že není dost sexy…pro mě typická putina,co se prostě neumí upravit a nikdy to dělat nebude…už podle prádla ve kterém do té televize vlezla…Nebude se umět učesat a nalíčit a časem stejně zjistí,že tepláky jsou pohodlnější..­...Druhou šanci jsem neviděla,jen jsem o ní slyšela od tchýně…to je pro mě debilní pořad…paní umře dítě…oni jí pošlou na dovču,zaplatí plastiku a dobrý.....Přitom s tímhle se člověk nemusí vyrovnat celý život!Paní byla kurva…dovča a plastika to zpraví.....Děs a hrůza!!!!V obou pořadech by ty ženský potřebovaly psychologa nebo psychiatra!!!!Nahá jsi krásná má malý plus,že jim necpe plastiky.....­.protože hodně ženských si myslí…mám špek na břichu nechám si to odsát a budu šťastná… :lol:

Přesně ten díl, kde jí umřelo dítě a po plastikách bylo vše OK jsem také viděla a nedokázala jsem pochopit, jak tohle proboha může té ženské pomoci :roll:

Příjde mi, že jakýkoliv problém jsou schopni vyřešit tím, že ženská podstoupí plastiku - přesně jak píšeš - nechám si odsát tuk = budu šťastná. Nejhorší na tom musí být pak to rozčarování, že plastika všechno rozhodně nevyřeší…

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 18.04.09 11:37
chavah píše:
V oboru vylepšování mi připadal trochu lmilosrdnější pořad Vypadáš skvěle, kde se ženské nemusely svlékat téměř donaha, nepoměřovaly špeky v řadě a nejezdil jejich portrét po ulicích. Na druhou stranu - polovina národa je vyžraná a považuje se to téměř za normu. To také není normální.Zpustnutí a rezignace na vzhled žen po určitém věku také není OK a nehodlám se tomu podřídit, jen proto, že vysoké procento ženských tak činí.

Ano, o to jde taky. Podívat se na sebe realistickým způsobem, bez růžových brýlí. Fascinuje mě, že si tam slečna stoupne ve spodním prádle, evidentně jí to není vůbec příjemné, má třeba opravdu nadváhu, což je především zdravotní problém, a Libor stojí za ní, hladí jí ramena a říká: „Tak, a teď mi řekni, co se ti na sobě vlastně nelíbí? Vždyť jsi krásná“. No tak to je pro mě ujeté zase druhým směrem.

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy

janicka24
sv. Parfema z Kecálburgu 2567 příspěvků 18.04.09 11:37

Já teď budu asi hnusná…ale v posledním díle Vypadáš skvěle byla paní s doooost velkým předkusem…a fotografka na ní…„Usměj se,máš krásný zuby,hlavně úsměv…ukaž zuby…“To je přehnaný…přece musí vědět,jaké má zuby…A na rovinu…krásné je neměla…A to ani nemluvím o tom,co měla doma asi za chlapa-kreténa.....Taky mám vak na břiše,velké uši,ale spíš to maskuji…netrápí mě to,ale přednost to fakt není…i když…slyším i to,co ostatní neslyší :lol:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Blis
Učednice 137 příspěvků 18.04.09 11:53

Janicko, to máš pravdu, přehnané to bylo velmi. Na střední jsem měla spolužačku, která byla silnější a měla nohy do X a to pořádně, ale stejně nosila mini, protože maminka jí řekla, že jí sluší :evil: A na nás nedala:-)

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 18.04.09 12:41

Děvčata, nesmíte to brát tak vážně… Ty ženské vědí, co čeho jdou, kdyby jim to vadilo, tak tam nejdou, a dostanou za to samozřejmě zaplaceno. Ten vývoj „jsem ošklivá - ale nejsi, oblečeme, učešeme, namalujeme - jé, já jsem krásná“ je hlavně pro oko divákovo a kde je potřeba, tam se na kameru trochu přihraje, divák nic nepozná.
A jestli to může mít pozitivní vliv na některou účastnici - proč ne, může to posloužit jako potřebný kopanec. Uvidí se vystajlovaná, řekne si, „možná nakonec nejsem tak marná“ a povzbudí ji to, aby na sobě mákla.
A jestli z toho některá bude mít trauma? Za týden už si na ni stejně nikdo nevzpomene…

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5238 příspěvků 18.04.09 12:45

Ta poslední dáma personalistka z malého města jen tak zapomenuta nebude.

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7600 příspěvků 18.04.09 13:05

Viděla jsem kousek a stačilo mi to, aby mě, co by ženu s nízkým seběvědomím vyfotily v plavkách a v nadživotní velikosti mě vylepenou vozily na autě městem, asi to definitivně zabalím…myslím, že kdo se přihlásí do takových pořadů je určitě exibicionista…dnes přece existují zkrášlovací studia, Iva Málková zase pořádá kurzy pro snižování nadváhy a má velice rozumné názory…a nemusím se před celým národem nechat potupně fotit s kily, které mi vadí :roll: nebo ukazovat nahé tělo, které se mi přece „nelíbí“…opravdu nevím, co si o těch ženách myslet, neodsuzuji je, proti gustu žádný dišputát, ale nekoukám se na to…

Na poličce 20 parfémů 37 miniatur 2 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 1 parfém

Garfield
sv. Parfema z Kecálburgu 3380 příspěvků 18.04.09 15:17

No a není on Šula náhodou homosexuál?Aspoň na mě tak docela působí, mluvou, chováním.Tím by se tak nějak dalo pobrat i to jeho otlapávání…
Pořad je kravina. Jak už tu kdekdo psal, ženská s opravdovým problémem nepoleze do televize před celý národ ukazovat špeky a brečet.Z oblečení ji dají možná tak jednu věc a zase bude vědět houby, jak se oblíkat, tak jako od profíka se doma taky nenalíčí…Výsledek 0.
Druhá šance je podle mě diskutabilní co do výběru adeptů :? Viděla jsem zrovna díl, kdy paní odešla od manžela a syna, hrála automaty, dělala dluhy a ku*vu a oni za ni zaplatí byt, dluhy, dovolenou, plastiku?Co to jako je? :roll:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist