Náhrada za Black Cashmere

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Veverka
sv. Parfema z Kecálburgu 2403 příspěvků 11.11.08 17:37
Náhrada za Black Cashmere

Tak to vypadá, že sehnat vůni Black Cashmere od Donny Karan je stále složitější :cry: , zásoby všude se povážlivě tenčí, tak se chci zeptat, co byste doporučili (y) :lol: jako náhradu za tuhle vůni? Ještě dotaz - někdo se tady někde zmiňoval, že by se měla objevit na trhu znovu, snad v nějaké trochu přeformulované verzi, víte o tom něco? :?: Díky za jakékoliv tipy…

Na poličce 3 parfémy 2 miniatury 15 odstřiků 145 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Fay
Znalkyně 481 příspěvků 11.11.08 18:00

Safran Troublant :wink:

Dneska jsem náhodou zkoušela Black Cashmere a překvapilo mě, jak jsou si podobné :D Rozdíl je v tom, že ST je sladší už od začátku, kdežto BC musí do toho bodu dojít přes ten ostřejší kořeněný začátek… respektive aspoň mně to tak přijde, že mají hodně společného :wink:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 102 parfémů

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 11.11.08 18:27

Hmmm… Mala by som znovu otestovat BC. Pamatam si hlavne ceder a kadidlo. Nenapada mi presna nahrada. Podla toho, ktory aspekt sa ti na BC najviac paci by sa ti mohla pacit niektora z nasledujucich
Shiseido Feminite du Bois
Lacroix Tumulte pour Homme
Comme desGarcons Kyoto alebo mozno aj ine zo serie Incense.

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 11.11.08 18:29

Mně připadala hodně mýdlová, růžově mýdlová. Zkoušela jsem ji spolu s Cashmere mist a pamatuji si, že mi připadaly podobné. Co Narciso Rodriguez?

Na poličce 28 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 17 parfémů

Fay
Znalkyně 481 příspěvků 11.11.08 18:41

hm :conf: Tak mýdlová mi nepřijde ani náhodou, kadidlo a trošku dřeva cítím jen v pozadí - na mně se spíš prosazuje šafránovo-růžová vanilka, podobně jako právě u L´Artisana, jenom Black Cashmere na mě působí díky těm podtónům „dospěleji“ než ST…

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 102 parfémů

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 11.11.08 18:54

Black Cashmere bude k dispozici v původním složení a novém obalu, ale nevím, jestli se bude prodávat i u nás, nebo z toho udělají nějakou exkluzivku.

Pro mě je typickým ústředním bodem Black Cashmere specificky zpracované „chlupaté“ kadidlo, které znám ještě z Black Women od Etienne Aigner (ta je Cashmere podle mě asi tak nejpodobnější) a Phota od Karla Lagerfelda.
Ještě bych možná doporučila zkusit čichnout k Bulgari Black, Rose Absolue v YR a Anais Anais.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 11.11.08 18:57

Jak by měl vypadat nový obal? Ten dosavadní mi přišel geniální :?

Jinak Bvlgari Black je má oblíbená vůně, Black Cashmere jsem se vždy trochu obávala, ale hlavně ji neměla kde vyzkoušet. Jinak mě dost láká :wink:

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 11.11.08 19:01
klubko píše:
Jak by měl vypadat nový obal? Ten dosavadní mi přišel geniální :?

Nový obal pro Black Cashmere a stejně tak i pro Chaos a dálší některé esencí : http://www.donnakaranbeauty.com/home_be … collection

Na poličce 47 parfémů 12 miniatur 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 14 parfémů

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 11.11.08 19:18

Ježiš, a próóóč? To se mi nelíbí :(

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 11.11.08 19:21
klubko píše:
Ježiš, a próóóč? To se mi nelíbí :(

Tak nevím proč, možna je tu záměr přijít k jednoduchému uznavanému obalu jako třeba u Chanel nebo ostatních niche vůní.

Na poličce 47 parfémů 12 miniatur 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 14 parfémů

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 11.11.08 19:23

Mně se to líbí strašně. Ale původní obal byl opravdu nádherný, osobitý, včetně kampaně.

Na poličce 28 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 17 parfémů

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 11.11.08 19:25

Ten záměr chápu a neznat původní obal, tak se mi to taky líbí :wink: Ale takhle si nemůžu pomoct.

Veverka
sv. Parfema z Kecálburgu 2403 příspěvků 11.11.08 19:59

Díky moc za tipy, budu muset vyzkoušet :) Na Black Cashmere se mi líbí právě to nenásilné spojení vanilky a kadidla s dřevem. Safran Troublant znám, ale ta se ně mně rozleží hodně do šafránu a skoro nic jiného necítím :? Black od Bvlgari jde zase víc do sladka, je zajimavá, ale není to ono. Zkusím ještě od Ady doporučovanou Black od Aignera, tu neznám a taky Anais Anais, tam sice mám obavy z těch lilií ve složení, ale uvidíme :wink: A třeba se nakonec Black Cashmere vrátí na trh a bude po starostech :D

Na poličce 3 parfémy 2 miniatury 15 odstřiků 145 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 13.11.08 11:28

Black Cashmere mají na premier parfémy

Na poličce 49 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 13.11.08 12:46
Ada píše:
Pro mě je typickým ústředním bodem Black Cashmere specificky zpracované „chlupaté“ kadidlo, které znám ještě z Black Women od Etienne Aigner (ta je Cashmere podle mě asi tak nejpodobnější) a Phota od Karla Lagerfelda.
Ještě bych možná doporučila zkusit čichnout k Bulgari Black, Rose Absolue v YR a Anais Anais .

Black Cashmere sice neznám, ale zato vím jak voní ty zvýrazněné vůně a podobu bych mezi nimi nehledala vůbec žádnou.

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist