Náhrada za Black Cashmere

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Veverka
sv. Parfema z Kecálburgu 2404 příspěvků 11.11.08 17:37
Náhrada za Black Cashmere

Tak to vypadá, že sehnat vůni Black Cashmere od Donny Karan je stále složitější :cry: , zásoby všude se povážlivě tenčí, tak se chci zeptat, co byste doporučili (y) :lol: jako náhradu za tuhle vůni? Ještě dotaz - někdo se tady někde zmiňoval, že by se měla objevit na trhu znovu, snad v nějaké trochu přeformulované verzi, víte o tom něco? :?: Díky za jakékoliv tipy…

Na poličce 3 parfémy 2 miniatury 10 odstřiků 144 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Fay
Znalkyně 481 příspěvků 11.11.08 18:00

Safran Troublant :wink:

Dneska jsem náhodou zkoušela Black Cashmere a překvapilo mě, jak jsou si podobné :D Rozdíl je v tom, že ST je sladší už od začátku, kdežto BC musí do toho bodu dojít přes ten ostřejší kořeněný začátek… respektive aspoň mně to tak přijde, že mají hodně společného :wink:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 102 parfémů

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 11.11.08 18:27

Hmmm… Mala by som znovu otestovat BC. Pamatam si hlavne ceder a kadidlo. Nenapada mi presna nahrada. Podla toho, ktory aspekt sa ti na BC najviac paci by sa ti mohla pacit niektora z nasledujucich
Shiseido Feminite du Bois
Lacroix Tumulte pour Homme
Comme desGarcons Kyoto alebo mozno aj ine zo serie Incense.

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 11.11.08 18:29

Mně připadala hodně mýdlová, růžově mýdlová. Zkoušela jsem ji spolu s Cashmere mist a pamatuji si, že mi připadaly podobné. Co Narciso Rodriguez?

Na poličce 30 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 20 parfémů

Fay
Znalkyně 481 příspěvků 11.11.08 18:41

hm :conf: Tak mýdlová mi nepřijde ani náhodou, kadidlo a trošku dřeva cítím jen v pozadí - na mně se spíš prosazuje šafránovo-růžová vanilka, podobně jako právě u L´Artisana, jenom Black Cashmere na mě působí díky těm podtónům „dospěleji“ než ST…

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 102 parfémů

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 11.11.08 18:54

Black Cashmere bude k dispozici v původním složení a novém obalu, ale nevím, jestli se bude prodávat i u nás, nebo z toho udělají nějakou exkluzivku.

Pro mě je typickým ústředním bodem Black Cashmere specificky zpracované „chlupaté“ kadidlo, které znám ještě z Black Women od Etienne Aigner (ta je Cashmere podle mě asi tak nejpodobnější) a Phota od Karla Lagerfelda.
Ještě bych možná doporučila zkusit čichnout k Bulgari Black, Rose Absolue v YR a Anais Anais.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 11.11.08 18:57

Jak by měl vypadat nový obal? Ten dosavadní mi přišel geniální :?

Jinak Bvlgari Black je má oblíbená vůně, Black Cashmere jsem se vždy trochu obávala, ale hlavně ji neměla kde vyzkoušet. Jinak mě dost láká :wink:

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 11.11.08 19:01
klubko píše:
Jak by měl vypadat nový obal? Ten dosavadní mi přišel geniální :?

Nový obal pro Black Cashmere a stejně tak i pro Chaos a dálší některé esencí : http://www.donnakaranbeauty.com/home_be … collection

Na poličce 47 parfémů 12 miniatur 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 14 parfémů

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 11.11.08 19:18

Ježiš, a próóóč? To se mi nelíbí :(

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 11.11.08 19:21
klubko píše:
Ježiš, a próóóč? To se mi nelíbí :(

Tak nevím proč, možna je tu záměr přijít k jednoduchému uznavanému obalu jako třeba u Chanel nebo ostatních niche vůní.

Na poličce 47 parfémů 12 miniatur 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 14 parfémů

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 11.11.08 19:23

Mně se to líbí strašně. Ale původní obal byl opravdu nádherný, osobitý, včetně kampaně.

Na poličce 30 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 20 parfémů

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 11.11.08 19:25

Ten záměr chápu a neznat původní obal, tak se mi to taky líbí :wink: Ale takhle si nemůžu pomoct.

Veverka
sv. Parfema z Kecálburgu 2404 příspěvků 11.11.08 19:59

Díky moc za tipy, budu muset vyzkoušet :) Na Black Cashmere se mi líbí právě to nenásilné spojení vanilky a kadidla s dřevem. Safran Troublant znám, ale ta se ně mně rozleží hodně do šafránu a skoro nic jiného necítím :? Black od Bvlgari jde zase víc do sladka, je zajimavá, ale není to ono. Zkusím ještě od Ady doporučovanou Black od Aignera, tu neznám a taky Anais Anais, tam sice mám obavy z těch lilií ve složení, ale uvidíme :wink: A třeba se nakonec Black Cashmere vrátí na trh a bude po starostech :D

Na poličce 3 parfémy 2 miniatury 10 odstřiků 144 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 13.11.08 11:28

Black Cashmere mají na premier parfémy

Na poličce 49 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 13.11.08 12:46
Ada píše:
Pro mě je typickým ústředním bodem Black Cashmere specificky zpracované „chlupaté“ kadidlo, které znám ještě z Black Women od Etienne Aigner (ta je Cashmere podle mě asi tak nejpodobnější) a Phota od Karla Lagerfelda.
Ještě bych možná doporučila zkusit čichnout k Bulgari Black, Rose Absolue v YR a Anais Anais .

Black Cashmere sice neznám, ale zato vím jak voní ty zvýrazněné vůně a podobu bych mezi nimi nehledala vůbec žádnou.

Na poličce 54 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist