Náhrada za BLV Notte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Arome mia
Učednice 212 příspěvků 20.09.12 17:06
Náhrada za BLV Notte

Můžete mi prosím poradit, které vůně (z těch běžně dostupných)jsou podobné/typově stejné jako BLV Notte?

Na poličce 11 parfémů 1 miniatura 2 odstřiky 4 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

dzona
sv. Parfema z Kecálburgu 2193 příspěvků 20.09.12 22:22

@Arome mia
Ta podobnost záleží dost na tom, jak ti Notte voní, co z toho cítíš. Ta kombinace vzdušné čokolády a vodky se bude těžko hledat jinde. Třeba Mat Chocolat by splňovala čokoládovost, ale není vzdušná, je to hodně hutná čokoláda.

Na poličce 28 parfémů 8 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

doktorová  20.09.12 22:43

Mat Chocolat je zajímavá, dost „jedlá“ čokoláda. Podobnost s Notte bohužel nevnímám.

Já jí neprozřetelně nenápadně testovala a muž chodil po bytě, hrabal a hledal čokoládu.......jak ten byl nervní…hehe

Arome mia
Učednice 212 příspěvků 20.09.12 23:42

Vnímám ji hodně jako tělovou vůni - drží se při těle, voní čistotou, čokoláda na mé kůži není vůbec cítit, spíš ta vodka a pak krém možná pudr ale jen jemně a ne dusivě. Celkově ji beru jako velmi ženskou vůni, která ve mne vzbuzuje pocit nakrémové pokožky po sprše.

Andorra
Parfémová maniačka 781 příspěvků 21.09.12 14:31

Za mě: nakrémovaná pokožka po sprše = Noa EDT, ale v té je z Notte pramálo…

Dále: Femme de Montblanc se na mé kůži tak po cca hodině změní v Notte, začátek je však na hony od toho v Notte vzdálený - říznější maliny se skořicí…

A ještě podobně krémovočokoládově se rozvoní Covet - tedy na mně, no a zase: začátek je pro někoho hrozný, pro mě příjemný kopřivový..

Resumé: Notte je jen jedna 8)

Na poličce 5 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 6 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Arome mia
Učednice 212 příspěvků 21.09.12 17:55

Noa ne, zkoušela jsem ze vzorku a nesedí mi,cítím v ní kafe :nevim:
Covet a FDM vyzkouším, díky za tip.
Co jsem zkoušela, tak většina krémových vůní byla současně taková trochu dusivá,to právě BLV Notte není, přijde mi hladká. krémová a lehká.

@Andorra píše:
Za mě: nakrémovaná pokožka po sprše = Noa EDT, ale v té je z Notte pramálo…

Dále: Femme de Montblanc se na mé kůži tak po cca hodině změní v Notte, začátek je však na hony od toho v Notte vzdálený - říznější maliny se skořicí…

A ještě podobně krémovočokoládově se rozvoní Covet - tedy na mně, no a zase: začátek je pro někoho hrozný, pro mě příjemný kopřivový..

Resumé: Notte je jen jedna 8)

Andorra
Parfémová maniačka 781 příspěvků 21.09.12 18:40

http://www.arome.cz/…rankovani/2/?…
Hlavně ten příspěvek od Miru 8) ..a nebo si ji dej do vyhledávače a trochu si počti! ;)

Na poličce 5 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 6 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Arome mia
Učednice 212 příspěvků 21.09.12 18:55
Dík mrknu na to.
@Andorra píše:
http://www.arome.cz/…rankovani/2/?…
Hlavně ten příspěvek od Miru 8) ..a nebo si ji dej do vyhledávače a trochu si počti! ;)

kwitek
Parfémová maniačka 541 příspěvků 27.09.12 13:16

Ahoj, já myslím, že nic jako náhrada za Notte není.
Covet doporučuju, mohl by sednout, Noa mi tedy podobný nepřijde vůbec, FM moc neznám - budu muset dohnat mezeru :-).
Dost jsem slyšela názor, že podobný Notte je Chergui od Lutense. Pořídila jsem si vzorek a musím potvrdit, že částečnou podobu vnímám, ale má to háček. To co je na Notte tak zvláštní a speciální, je jemná vodka. U Cherqui vnímám alkohol taky, ale jakoby bylinný a pryskyřičný, a bohužel mi z toho vyšel Fernet, který nesnáším. Čili pro mě zase smůla. :think: Jako plus je ale dlužno říct, že síla a výdrž Chergui je na hony lepší.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 2 odstřiky 241 vzorků V tužebníku 1 parfém

Arome mia
Učednice 212 příspěvků 27.09.12 23:11
Mám tu výhodu, že na mne Notte drží poměrně dobře, Covet musím určitě vyzkoušet, jsou na něj docela rozporuplné reakce a to mne láká.
Ale taky mám obavy, že náhrada za Notte prostě sehnat nejde :(
@kwitek píše:
Ahoj, já myslím, že nic jako náhrada za Notte není.
Covet doporučuju, mohl by sednout, Noa mi tedy podobný nepřijde vůbec, FM moc neznám - budu muset dohnat mezeru :-).
Dost jsem slyšela názor, že podobný Notte je Chergui od Lutense. Pořídila jsem si vzorek a musím potvrdit, že částečnou podobu vnímám, ale má to háček. To co je na Notte tak zvláštní a speciální, je jemná vodka. U Cherqui vnímám alkohol taky, ale jakoby bylinný a pryskyřičný, a bohužel mi z toho vyšel Fernet, který nesnáším. Čili pro mě zase smůla. :think: Jako plus je ale dlužno říct, že síla a výdrž Chergui je na hony lepší.

Menys
Nevyléčitelná závislačka 1399 příspěvků 28.09.12 10:01
@Arome mia píše:
Mám tu výhodu, že na mne Notte drží poměrně dobře, Covet musím určitě vyzkoušet, jsou na něj docela rozporuplné reakce a to mne láká.
Ale taky mám obavy, že náhrada za Notte prostě sehnat nejde :(

Přesně tak, Notte je jedinečný, nic podobného nejspíš není. Nezbývá, než nasyslit dokud je k mání ;)
Covet mi ho nepřipomíná ani náhodou, tam cítím spoustu květin s jemnou čokoládou, ale ta pudrovost tam chybí.
Určitě ji ale vyzkoušej, je taky pěkná.

Na poličce 16 parfémů 32 miniatur 20 odstřiků 20 vzorků V tužebníku 0 parfémů

doktorová  28.09.12 16:16

dle mého skromného neznaleckého soudu Notte náhradu nemá
tak snad jí nepřestanou brzy vyrábět, na rozdíl od zaměnitelných a ne moc rozeznatelných Omnií má jistou osobnost a je solidně svá.....píši svá, protože mám pocit, že název Notte znamená „noc“…

a jestli se pletu, předem díky za zpřesnění a opravu mého mylného dojmu, díky :)

Arome mia
Učednice 212 příspěvků 28.09.12 21:19
No já právě někde četla, že se už nevyrábí :think:
@doktorová píše:
dle mého skromného neznaleckého soudu Notte náhradu nemá
tak snad jí nepřestanou brzy vyrábět, na rozdíl od zaměnitelných a ne moc rozeznatelných Omnií má jistou osobnost a je solidně svá.....píši svá, protože mám pocit, že název Notte znamená „noc“…a jestli se pletu, předem díky za zpřesnění a opravu mého mylného dojmu, díky :)

Arome mia
Učednice 212 příspěvků 28.09.12 21:20
Ještě mne láká Kenzo Indigo, nezkoušela jsi ho? Hodně tu holky píší, že je takové krémové…
@Menys píše:
Přesně tak, Notte je jedinečný, nic podobného nejspíš není. Nezbývá, než nasyslit dokud je k mání ;)
Covet mi ho nepřipomíná ani náhodou, tam cítím spoustu květin s jemnou čokoládou, ale ta pudrovost tam chybí.
Určitě ji ale vyzkoušej, je taky pěkná.

Menys
Nevyléčitelná závislačka 1399 příspěvků 28.09.12 21:39

Nezkoušela, ale slyšela jsem na něj samou chválu. Budeme muset prubnout :D

Na poličce 16 parfémů 32 miniatur 20 odstřiků 20 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Víla, nebo princezna? Svatební účesy z dlouhých vlasů

Necháváte si narůst vlasy právě kvůli svatebnímu účesu? Tak ať to stojí za to! Teď už si jen vyberte, jestli chcete být za přirozenou vílu, nebo za okázalou princeznu s komplikovaně vyčesanými vlasy.

Celý článek »
TOPlist