Náhrada za BLV Notte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Arome mia
Učednice 212 příspěvků 20.09.12 17:06
Náhrada za BLV Notte

Můžete mi prosím poradit, které vůně (z těch běžně dostupných)jsou podobné/typově stejné jako BLV Notte?

Na poličce 11 parfémů 1 miniatura 2 odstřiky 4 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

dzona
sv. Parfema z Kecálburgu 2192 příspěvků 20.09.12 22:22

@Arome mia
Ta podobnost záleží dost na tom, jak ti Notte voní, co z toho cítíš. Ta kombinace vzdušné čokolády a vodky se bude těžko hledat jinde. Třeba Mat Chocolat by splňovala čokoládovost, ale není vzdušná, je to hodně hutná čokoláda.

Na poličce 28 parfémů 8 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

doktorová  20.09.12 22:43

Mat Chocolat je zajímavá, dost „jedlá“ čokoláda. Podobnost s Notte bohužel nevnímám.

Já jí neprozřetelně nenápadně testovala a muž chodil po bytě, hrabal a hledal čokoládu.......jak ten byl nervní…hehe

Arome mia
Učednice 212 příspěvků 20.09.12 23:42

Vnímám ji hodně jako tělovou vůni - drží se při těle, voní čistotou, čokoláda na mé kůži není vůbec cítit, spíš ta vodka a pak krém možná pudr ale jen jemně a ne dusivě. Celkově ji beru jako velmi ženskou vůni, která ve mne vzbuzuje pocit nakrémové pokožky po sprše.

Andorra
Parfémová maniačka 781 příspěvků 21.09.12 14:31

Za mě: nakrémovaná pokožka po sprše = Noa EDT, ale v té je z Notte pramálo…

Dále: Femme de Montblanc se na mé kůži tak po cca hodině změní v Notte, začátek je však na hony od toho v Notte vzdálený - říznější maliny se skořicí…

A ještě podobně krémovočokoládově se rozvoní Covet - tedy na mně, no a zase: začátek je pro někoho hrozný, pro mě příjemný kopřivový..

Resumé: Notte je jen jedna 8)

Na poličce 5 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 6 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Arome mia
Učednice 212 příspěvků 21.09.12 17:55

Noa ne, zkoušela jsem ze vzorku a nesedí mi,cítím v ní kafe :nevim:
Covet a FDM vyzkouším, díky za tip.
Co jsem zkoušela, tak většina krémových vůní byla současně taková trochu dusivá,to právě BLV Notte není, přijde mi hladká. krémová a lehká.

@Andorra píše:
Za mě: nakrémovaná pokožka po sprše = Noa EDT, ale v té je z Notte pramálo…

Dále: Femme de Montblanc se na mé kůži tak po cca hodině změní v Notte, začátek je však na hony od toho v Notte vzdálený - říznější maliny se skořicí…

A ještě podobně krémovočokoládově se rozvoní Covet - tedy na mně, no a zase: začátek je pro někoho hrozný, pro mě příjemný kopřivový..

Resumé: Notte je jen jedna 8)

Andorra
Parfémová maniačka 781 příspěvků 21.09.12 18:40

http://www.arome.cz/…rankovani/2/?…
Hlavně ten příspěvek od Miru 8) ..a nebo si ji dej do vyhledávače a trochu si počti! ;)

Na poličce 5 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 6 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Arome mia
Učednice 212 příspěvků 21.09.12 18:55
Dík mrknu na to.
@Andorra píše:
http://www.arome.cz/…rankovani/2/?…
Hlavně ten příspěvek od Miru 8) ..a nebo si ji dej do vyhledávače a trochu si počti! ;)

kwitek
Parfémová maniačka 541 příspěvků 27.09.12 13:16

Ahoj, já myslím, že nic jako náhrada za Notte není.
Covet doporučuju, mohl by sednout, Noa mi tedy podobný nepřijde vůbec, FM moc neznám - budu muset dohnat mezeru :-).
Dost jsem slyšela názor, že podobný Notte je Chergui od Lutense. Pořídila jsem si vzorek a musím potvrdit, že částečnou podobu vnímám, ale má to háček. To co je na Notte tak zvláštní a speciální, je jemná vodka. U Cherqui vnímám alkohol taky, ale jakoby bylinný a pryskyřičný, a bohužel mi z toho vyšel Fernet, který nesnáším. Čili pro mě zase smůla. :think: Jako plus je ale dlužno říct, že síla a výdrž Chergui je na hony lepší.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 2 odstřiky 241 vzorků V tužebníku 1 parfém

Arome mia
Učednice 212 příspěvků 27.09.12 23:11
Mám tu výhodu, že na mne Notte drží poměrně dobře, Covet musím určitě vyzkoušet, jsou na něj docela rozporuplné reakce a to mne láká.
Ale taky mám obavy, že náhrada za Notte prostě sehnat nejde :(
@kwitek píše:
Ahoj, já myslím, že nic jako náhrada za Notte není.
Covet doporučuju, mohl by sednout, Noa mi tedy podobný nepřijde vůbec, FM moc neznám - budu muset dohnat mezeru :-).
Dost jsem slyšela názor, že podobný Notte je Chergui od Lutense. Pořídila jsem si vzorek a musím potvrdit, že částečnou podobu vnímám, ale má to háček. To co je na Notte tak zvláštní a speciální, je jemná vodka. U Cherqui vnímám alkohol taky, ale jakoby bylinný a pryskyřičný, a bohužel mi z toho vyšel Fernet, který nesnáším. Čili pro mě zase smůla. :think: Jako plus je ale dlužno říct, že síla a výdrž Chergui je na hony lepší.

Uživatel je onlineMenys
Nevyléčitelná závislačka 1386 příspěvků 28.09.12 10:01
@Arome mia píše:
Mám tu výhodu, že na mne Notte drží poměrně dobře, Covet musím určitě vyzkoušet, jsou na něj docela rozporuplné reakce a to mne láká.
Ale taky mám obavy, že náhrada za Notte prostě sehnat nejde :(

Přesně tak, Notte je jedinečný, nic podobného nejspíš není. Nezbývá, než nasyslit dokud je k mání ;)
Covet mi ho nepřipomíná ani náhodou, tam cítím spoustu květin s jemnou čokoládou, ale ta pudrovost tam chybí.
Určitě ji ale vyzkoušej, je taky pěkná.

Na poličce 19 parfémů 31 miniatur 24 odstřiků 60 vzorků V tužebníku 0 parfémů

doktorová  28.09.12 16:16

dle mého skromného neznaleckého soudu Notte náhradu nemá
tak snad jí nepřestanou brzy vyrábět, na rozdíl od zaměnitelných a ne moc rozeznatelných Omnií má jistou osobnost a je solidně svá.....píši svá, protože mám pocit, že název Notte znamená „noc“…

a jestli se pletu, předem díky za zpřesnění a opravu mého mylného dojmu, díky :)

Arome mia
Učednice 212 příspěvků 28.09.12 21:19
No já právě někde četla, že se už nevyrábí :think:
@doktorová píše:
dle mého skromného neznaleckého soudu Notte náhradu nemá
tak snad jí nepřestanou brzy vyrábět, na rozdíl od zaměnitelných a ne moc rozeznatelných Omnií má jistou osobnost a je solidně svá.....píši svá, protože mám pocit, že název Notte znamená „noc“…a jestli se pletu, předem díky za zpřesnění a opravu mého mylného dojmu, díky :)

Arome mia
Učednice 212 příspěvků 28.09.12 21:20
Ještě mne láká Kenzo Indigo, nezkoušela jsi ho? Hodně tu holky píší, že je takové krémové…
@Menys píše:
Přesně tak, Notte je jedinečný, nic podobného nejspíš není. Nezbývá, než nasyslit dokud je k mání ;)
Covet mi ho nepřipomíná ani náhodou, tam cítím spoustu květin s jemnou čokoládou, ale ta pudrovost tam chybí.
Určitě ji ale vyzkoušej, je taky pěkná.

Uživatel je onlineMenys
Nevyléčitelná závislačka 1386 příspěvků 28.09.12 21:39

Nezkoušela, ale slyšela jsem na něj samou chválu. Budeme muset prubnout :D

Na poličce 19 parfémů 31 miniatur 24 odstřiků 60 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist