Nahrada za "Cartier Baiser

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

katharin
Nováček 2 příspěvky 31.01.14 18:17
Nahrada za "Cartier Baiser

Prosim Vas, vedeli by ste mi poradit nejaku vonu, ktora by bola nieco podobne ako Cartier Baiser Vole, ktora ma fascinuje uplne vsetkym, co z nej citit? V parfumoch som zaciatocnicka a uz pol roka neviem najst vonu, ktora by ma opantalla ako baiser vole.
Dakujem a tesim sa na rady.(uvitam aj moznost zakupenia vzoriek)
:D :srdce:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

edinka
Parfémová maniačka 976 příspěvků 31.01.14 19:35

Nějak nejsem schopna pochopit, proč hledáš náhradu za vůni, která je běžně dostupná a finančně celkem přijatelná 8o :roll:

Na poličce 26 parfémů 0 miniatur 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Borealis
Parfémová maniačka 537 příspěvků 31.01.14 19:39

není, doporučuji koupit Baiser, také mě opantala a nic podobného není.....mám liliovky docela pročuchané

občas jsou i akce, nebo se dá koupit tester levněji, ale jestli Vám vyhovuje a dokonce fascinuje / mě také, ač květinovky jinak nemusím/, rovnou kupujte dokud je

mám doma lahve zelenkavou EDT i růžovou EDP, balení menší i větší, tu žlutavou kde převládá vanilka ne, ta mě nebaví

když opantá, není co řešit :mavam:

Na poličce 95 parfémů 11 miniatur 49 odstřiků 35 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Borealis
Parfémová maniačka 537 příspěvků 31.01.14 19:41

no, a musím si jít čichnout miláčka B., asi zelenou, eh, tyto diskuse porád… :cert:
/ ;) /

posledně byl tester stovka za dobrou cenu na parfums.cz myslím.....myslím že ještě pořád je, porovnejte určitě ceny

Na poličce 95 parfémů 11 miniatur 49 odstřiků 35 vzorků V tužebníku 7 parfémů

katharin
Nováček 2 příspěvky 31.01.14 21:24

Asi som sa zle vyjadrila.Chcela by som si zakupit nejaky dalsi parfum, skusit aj nieco nove, aj ked mojej B. sa urcite vzdat nemienim.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist