Náhrada za CK Eternity Woman

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

DavidL
Nováček 12 příspěvků 14.12.14 21:07
Náhrada za CK Eternity Woman

Prosím ženy o pomoc :oops:

Už dlouho mamince kupuju Calvin Klein Eternity. Bylo těžké se jí zavděčit, nakonec uspělo Eternity. Vzhledem k tomu že už to není žádné překvapení, tentokrát bych rád něco jinýho.

Dá se sehnat něco, co se pokud možno co nejvíc podobá Eternity za podobnou cenu, dejme tomu do 1000Kč?

Moc díky za jakýkoliv nápad :hug:

Na poličce 21 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
Reakce:

Zdenuše
Nováček 22 příspěvků 15.12.14 17:00

Ahoj :) nenapadá mě nic co je podobné Eternity,ale mohla by se jí líbit i Lanvin Eclat D'Arpege,nebo je hodně oblíbená i CK Euphoria edp,ale ta je jiná jak Eternity,je to spíše květinově orientální vůně.Pak je krásná i CK Euphoria Blossom,ta je svěží-květinová-smetanová :)Všechny tyto vůně seženeš na netu do 1000kč. :lol:

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 10 parfémů

Venea
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 15.12.14 17:28

podle fragranticy je prý strašně podobná sun moon stars
 http://www.fragrantica.com/…rs-1311.html

do tisícovky se vlezeš v pohodě, v nabídce třeba zde:
 http://www.parfemy-elnino.cz/…un-moon-star

Na poličce 39 parfémů 7 miniatur 4 odstřiky 5 vzorků V tužebníku 15 parfémů

DavidL
Nováček 12 příspěvků 16.12.14 21:49

Děkuju za tipy. Euphoria Blossom i Sun Moon Star jsou dobré tipy. Už jen rozhodnout mezi nima pro mě bude náročné. Ale aspoň mám z čeho vybírat :) Děkuju :*

DavidL
Nováček 12 příspěvků 17.12.14 09:49

Zkusil jsem nakonec Sun Moon Star, do pátku bych ho měl mít u sebe. Radši ho vyzkouším a pak se rozhodnu co dál. Dám vědět jak to dopadlo - z pohledu chlapa :)

Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist