Náhrada za Davidoff Cool Water Pure Pacific

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Holka1981
Nováček 1 příspěvek 28.04.15 08:30
Náhrada za Davidoff Cool Water Pure Pacific

Ahoj všem. Dlouho jsem používala Davidoff Cool Water Pure Pacific, žel špatně se shání. Pak jsem přešla na Giorgio Armani Acqua di Gioia. Obě vůně mi voní, ale Davidoff mnohem více. Nemám ráda těžké vůně a už vůbec ne sladké. Co byste mi poradily místo toho. Nějakou podobnou svěží vůni? Univerzálku do práce? A taky kde koupit. Nechci to poprvé kupovat na netu, takže nějaká parfumerie na severní moravě? Jsem z Třince.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

Theaa
Parfémová maniačka 521 příspěvků 28.04.15 10:05

@Holka1981

Dívala jsem se na net a dle mého se Davidoff Cool Water Pure Pacific koupit dá. Nějak nechápu, proč bys nemohla objednat z netu, já objednávala už spoustu parfémů a až na jednu výjimku bylo vše v pořádku. A i za tu mně vrátili peníze bez problémů zpět. Nehledě na to, že v eshopu bude stát parfém daleko méně než v parfumerii.
Mají ho například na parfemgroup, což je naprosto spolehlivý obchod a balík se dá vyzvednout i na pobočkách, takže platíš daleko menší poštovné.

http://parfemy.heureka.cz/…voda-100-ml/

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist