Náhrada za Dolce & Gabbana: Feminine - čistá, pudrová?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Radujka
Nováček 3 příspěvky 15.11.13 22:06
Náhrada za Dolce & Gabbana: Feminine - čistá, pudrová?

Hledám vůni jako byla Dolce & Gabbana: Feminine - čistou, pudrovou vůni, poradíte mi?

Na poličce 9 parfémů 1 miniatura 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy
Reakce:

Eufrosyné
Učednice 70 příspěvků 16.11.13 18:46
pudrová

i já bych uvítala tipy na pudrové vůně, ale ne „mýdlové“ :kytka:

Na poličce 28 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Aanomis
Parfémová maniačka 798 příspěvků 05.02.14 11:39

Také jsem dlouho hledala ale zatím jsem na žádnou takovou náhradu za F nenarazila. V poslední době mne zaujala celkem Narciso Rodriquez For Her - růžový flakonek - ta je z podobného ranku - ale do Feminine má pořád daleko.....

Na poličce 65 parfémů 3 miniatury 53 odstřiků 182 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Radujka
Nováček 3 příspěvky 05.02.14 19:12
Snad Feminine ještě vydají znova

Já už po marném hledání něčeho podobného Feminine, přesedlala na Dior Miss Dior, není to podobné, ale je to krásná klasika, která voní i po čase a hodí se pro všechny příležitosti. Voní krásně na začátku i na konci

Na poličce 9 parfémů 1 miniatura 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist