Nahrada za NU EDP

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kriss
Nevyléčitelná závislačka 1118 příspěvků 16.04.09 13:02
Nahrada za NU EDP

Neviete o niecom, cim sa da nahradit NU edp? Samozrejme ho prestali vyrabat :twisted: tak hladam …Pokojne aj z panskych voni.

Kdesi som nasla , ze L'Artisan's Safran Troublant je podobny. Nesadol mi.

Na poličce 37 parfémů 4 miniatury 15 odstřiků 35 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 16.04.09 13:25

Kriss, to je opravdu těžké, je to zvláštní, osobitá vůně. Často se přirovnává k M7, jakkoli mně osobně až tak podobné nepřipadají. Ale za zkoušku to stojí.

Ještě bych na Tvém místě otestovala Gucci EDP (ale tu myslím máš, že?), Annick Goutal Musc nomade, Frédéric Malle Musc ravageur, možná Plus que jamais Guerlain, L´Artisan Dzing (sama Nu vnímám jako orientální muskovou vůni, takže proto ta selekce teplých, živočišných muskových vůní). V mainstreamu takovou zajímavou vůni těžko najdeš.

Nedávno jsem četla výborný román „Musc“ od Percyho Kempa, o takovém postarším seladonovi, jemuž přestanou vyrábět jeho životní parfém (a erotickou zbraň). Na 200 stranách řeší, jak z toho ven (skoupit v obchodech, co se dá, obrazit burzy, zadat parfumérské firmě jako soukromou zakázku). Nakonec se z toho pověsí. Tak to prosím nedělej.

Na poličce 28 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 17 parfémů

Kriss
Nevyléčitelná závislačka 1118 příspěvků 16.04.09 13:57

Dakujem Irenka, presne tak, je to specificka vona, nemozem ju nosit stale, ale chcem ju, zasoby dochadzaju…takze musim nieco vyspekulovat.
Gucciho mam, ale ten mi skor pripomina Musc Ravageur.Ten by som tiez potrebovala, ale zatial sa musim uskromnit:) V nikovkach sa moc neorientujem , tak som dufala, ze mozno v tej kategorii by sa nieco podobne naslo. L Artisan aj ostatne vyskusam. Konecne :)

Ktosi spominal Feminine du bois, k tomu som sa este nedorvala. Keby Tom Ford sa jedneho dna zobudil a napadlo ho, ze urobim nieco take ako Nu. To by bolo viac nez fajn. Tajne som dufala, ze Black Orchid bude nieco na sposob Nu…ale…

Myslim, ze ten milovnik by medzi nas zapadol, teda aspon ja by som si s nim mala co povedat :D

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 16.04.09 14:07

Kriss, jdu vyhrabat z paměti jednu docela nedávnou vzpomínku a pak to sem písnu. Jsem si totiž jistá, že jsem zkoušela něco, co mi Nu hrozně připomnělo. Možná jsem to sem i psala.
Jinak s Guccim podobu nevidím, Gucci EDP je hlaďoučký orient splývající s kůží, kdežto Nu je bohužel pro mě takový ukřičený a překořeněný orient. Pro můj nos strašně ostrý, nemůžu si pomoct. Nevoní mi na mně, ani na mé kamarádce :( Ale flakón je moc pěkný :wink:

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Kriss
Nevyléčitelná závislačka 1118 příspěvků 16.04.09 14:14

Klubko, spominaj, spominaj :D a napis :D uz sa tesim, velmi velmi tesim

sarrafinka
Nevyléčitelná závislačka 1257 příspěvků 16.04.09 14:36

:lol: NU edp je tady v nabídce k prodeji.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 12 parfémů

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 16.04.09 15:34

To chce něco, v čem je santal a kadidlo… Ale nic mě nenapadá. Trouble je líbivější, Prada je sladká, v Samsaře je hodně santalu, ale žádné kadidlo…

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 16.04.09 15:37

Myslím, že to, co mi přišlo tak podobné, bylo pánské. Ale zaboha si nemůžu vzpomenout :(

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 16.04.09 15:39
Ada píše:
To chce něco, v čem je santal a kadidlo… Ale nic mě nenapadá. Trouble je líbivější, Prada je sladká, v Samsaře je hodně santalu, ale žádné kadidlo…

Třeba Black Cashmere? Tam je obojí. Ale nikdy jsem se k téhle vůni nedostala, tak nevím, jak voní. Ale něco mi říká, že nebude ani trochu podobná :wink:

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 16.04.09 15:49

Ano - DKNY Black Cashmere - ten je nejpodobnější!..
Gucci EdP vůbec ne!

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 16.04.09 15:53
Kriss píše:
ze L'Artisan's Safran Troublant je podobny.

Určitě ne.
Taky hledám náhradu.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 16.04.09 16:07

Black Cashmere je v porovnání s Nu lehká, Nu je taková sytá a těžká. Navíc v Cashmere je růže a v Nu něco bílého.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 16.04.09 16:10

Kriss, budeme muset napsat Tomu Fordovi, ať s tím laskavě něco udělá. :wink:

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 16.04.09 16:13

V Nu je gardénie, myslím. Takže kombinace santal-kadido-gardénie (případně jiné bílé květiny)…

Kriss
Nevyléčitelná závislačka 1118 příspěvků 16.04.09 17:29

Black Cashmere sa este da zohnat? Nikde som sa s nou nestretla.

Ronni, to je nie je vobec zly napad :wink:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist