Nail art a zdobení nehtů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 14.05.11 21:14
Nail art a zdobení nehtů

Je tu sice vlákno „Modeláž nehtů“, ale já bych se chtěla zaměřit na zdobení samo o sobě.
Umělé nehty teda nemám, o to víc si vyhraju se svými vlastními. Někdy je to trochu pekelec, protože je mám moc měkké a některé ozdůbky zkrátka vydrží jen krátce. A hrozně ráda si čtu na českých i zahraničních blozích a koukám na videa na youtube.

Tak třeba tiskátka : máte, znáte? Nechtělo se mi poprvé investovat do Konadu http://www.modelaznehtu.cz/shop.php?… , který platí za ty nejkvalitnější (laky, razítka, velký výběr destiček s motivy). Takže jsem zakoupila minisadu od Essence a jsem z toho rozpačitá. Lak, který si všichni chválí (bílý, černý, stříbrný) zasychá ukrutně rychle, je suchý dřív než vůbec stihnu přiložit razítko k nehtu :( S jinými - i obyč - laky to jde lépe, ale musí být hodně pigmentované, aby to vůbec bylo vidět (OPI asi vede, ale ten zatím nemám, dobře slouží i červený s lycrou od Rimmelu). Pak jsem ještě měla smůlu na škrabku, to ostří je do oblouku, takže špatně stírá - musím vymyslet něco jiného jako stěrku. Tož, jednou se mi levná investice opět nevyplatila… ale nevzdávám se! :D

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 14.05.11 21:26

Když už jsme u Essence, hitem je teď zdobení magnetickými laky . První s tím přišla značka Alessandro http://www.youtube.com/watch?… . Tady to sice dělají s UV gely, ale myslím, že mají i laky, a Essence právě taky. Vypadá to hodně elegantně, a přitom je to jednoduché. Zatím je ale omezený počet odstínů, což asi jinak nebude, když ty laky musí obsahovat kovové částečky, aby se toho efektu dosáhlo… a možná je to tak hezčí (kovová fuchsiová, ocelově šedá, smaragdově zelená…). Mám v plánu zkusit.

crackovacích lacích jsem už psala jinde. Opět varianty: OPI a China Glaze vs. Essence. OPI dělá pěkný efekt - rozkouskování na cca hranaté kousky, trochu jak flíčky na žirafí srsti :D ChG a Essence udělají spíš podlouhlá vlákna. Mám černý essence, vypadá to dobře, ale chce to výraznou barvu pod to, tlumenými barvami se nedocílí takového efektu…

Taky jsem stále posedlá honbou za holografickými laky (ano, možná už v kurzu byly dříve, ale teď je právě znovu potkávám na různých blozích, tak mě zajímají), no v českých podmínkách dost bída. Teď jsem objevila černý s holo částečky od Gabrielly Salvete, stojí asi 60 Kč. V lahvičce vypadá super. Mamka si jej zrovna dává na nehty, tak pak poreferuju.
Netušíte, kde nejlépe sehnat laky značky Color Club nebo GOSH (má nejlepší stříbrný holo ever) nebo OMG? Jo a úžasné barvy má i Marks&Spencer, ale zřejmě je to vyhrazeno pro zahraniční trh, u nás nevida… :(

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 14.05.11 21:34

A do třetice a už jsem pro dnešek vykecaná dost :D :

zdobení technikou water marbel - můj objev dnešního dne. Dám pro názornost jeden extrémně barevný příklad:

http://www.youtube.com/watch?…

Vypadá to úžasně jednoduše a přitom velmi efektně…co myslíte? Na YT lze najít spoustu videí, i s jednoduššími kombinacemi. Krom toho šmejdím po blogu Colette, je fakt mástryně:

http://mysimplelittlepleasures.blogspot.com/

Uff, no je to nádhera. Chci to umět!!

vixen
sv. Parfema z Kecálburgu 2226 příspěvků 15.05.11 15:52

Ráda jsem se na to podívala,ale to je tak nějak vše. Nedokážu si představit nosit takovéto výtvory.

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 15.05.11 22:31

Vybrala jsem dost extrémní příklad, sama bych takový barevný cirkus nenosila (nejen proto, že nemám tu potřebnou délku nehtu, a barvy přitom obecně miluju). Líbí se mi třeba takové:

Dá se kouzlit hodně a nemusí to vždy řičet do okolí. ;-)

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 15.05.11 22:33

Jo a děkuju Tigře za její tip na koupi holografických laků v Globusu ;-) Výběr barev sice mizivý a na první pohled nevypadají bůhvíjak slibně, ale holo efekt to dělá, a krásný jemný! Jsem ráda, konečně jsem aspoň vyzkoušela :)

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 23.06.11 13:09

Mám za sebou své historicky první razítkování nehtů. Vše předtím byly jen chabé pokusy. Teď nastoupila funkční technika: razítko Konad a stěrka-žiletka (tímto vřele děkuji Tigře za tento plně funkční doplněk ;-)). Laky jsou jedno: razítkuje stejně dobře Konad jako Essence. Razítko je ovšem zásadní: Konad to vyhrál na celé čáře - je měkoučké, pružné, poddajné. Essence never more! :evil: Tvrdé jak kamen, práce s ním je vyloženě dřina a tak trochu loterie (povede - nepovede). Destičky mám taky od Konada, ty celoplošné vzory mě prostě fascinují! :heart: A pravda je, že zářezy jsou hluboké, vzor se obtiskne krásně celý.

No a abych se teda předvedla. Pokud je vůbec čím :roll: Možná si budete říkat, proč jsem z toho tak nadšená nebo proč se tu tak chlubím tou hrůzou, co mám teď na nehtech. Ale bylo to moje „poprvé“ :lol:, takže s mouchami se počítá. Příště to už bude rozhodně lepší. ;-)

Btw, ten růžový lak pod tím je od české firmy Norma, viz http://arome.cz/…iewtopic.php?… 8)

Tigra
sv. Parfema z Kecálburgu 5105 příspěvků 24.06.11 23:59

Jé, Verčo, vypadá to jako jídelníček v čínské restauraci! :D

Jaktože máš ten lak tak oranžový? To bude asi fotkou, řekla bych, že je daleko růžovější…zajímavé, jak to vypadá s tím černým razítkem úplně jinak, než na ostatních nehtech.

Na poličce 1 parfém 32 miniatur 28 odstřiků 107 vzorků V tužebníku 253 parfémů

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 25.06.11 00:07

Hihi, to je dobrý přirovnání :D Jo, vypadá. Příště se už pokusím o to, aby to aspoň bylo „čitelné“ 8)

Mně oranžový nepřijde, ani moc na těch fotkách, i když ve skutečnosti je asi o trochu jiný. Je to krásná sytá růžovka. Mňam!

Tigra
sv. Parfema z Kecálburgu 5105 příspěvků 25.06.11 00:13

Já ho mám na fotkách takový:

Na poličce 1 parfém 32 miniatur 28 odstřiků 107 vzorků V tužebníku 253 parfémů

Smidlik
Nevyléčitelná závislačka 1643 příspěvků 25.06.11 00:17

K tomu razítkování, Veru, dívím se, že ti to šlo tak hezky razítkovat černou a bílou. Já jsem byla celkem spokojená s normálními laky, ale jen u sytých barev červených odstínů. Bílá ani černá se mi nikdy kvalitně neotiskly. Koupila jsem si na doporučení kamarádky Konad laky a ty mají úplně jinou strukturu a výborně se s nimi pracuje. Teď mám zase období krátkých nehtů a zdobení mě moc nebere, ale jinak jsem si s tím celkem vyhrála.

Na poličce 90 parfémů 8 miniatur 27 odstřiků 21 vzorků V tužebníku 6 parfémů

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 25.06.11 00:22

Smidlik: ten černý právě JE Konad, bílý Essence
zkoušela jsem i některými obyč barevnými, no šlo by to (jak u kterých - nutno ty syté a hodně pigmentované, jak říkáš, někdy stačí i od Vietnamců, někdy je to bída i s nimi, dtto i drogerie, prostě loterie), ale chce to švih a rychlost
hoď sem nějaké fotky, jestli máš ;-) ať z toho nemám soukromé vlákno :D

Romčo, ani bych neřekla, že je to ta samá barva, vypadá úplně jinak, ale tys to taky fotila ve stínu, já na sluníčku… ty obtisky máš hezké ;-)

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 04.07.11 20:23

Výtvor z minulého týdne:

Ještě je tam pár nedotažeností a pár přetahů, ale ve výsledku jsem nadšená! Velmi efektní vzor, asi bude z mých oblíbených :)

Jo a barva trochu zkreslená - ta fialová je ve skutečnosti chladnější, takhle vypadá jako teplý odstín díky tomu sluníčku.

Tana1112
sv. Parfema z Kecálburgu 5092 příspěvků 27.07.11 13:06

Holky, nemáte někdo zkušenost s gel-laky? Není to klasický gel, nanáší se jako lak a vytvrzuje se v UV lampě. Údajně vydrží na nehtech 2 až 4 týdny. Nemáte některá zkušenost?

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Veruška
Znalkyně 255 příspěvků 27.07.11 14:18
Tana1112 píše:
Holky, nemáte někdo zkušenost s gel-laky? Není to klasický gel, nanáší se jako lak a vytvrzuje se v UV lampě. Údajně vydrží na nehtech 2 až 4 týdny. Nemáte některá zkušenost?

Osobní zkušenost nemám, ale dlouhou dobu mě strašně lákal vyzkoušet. Všude jsem se ale dočítala, že nejde ničím dolů. Jen odpilováním, tak jem do toho nakonec nešla. :(

Na poličce 0 parfémů 1 miniatura 13 odstřiků 2 vzorků V tužebníku 4 parfémy
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist