najvyhodnejsi operator v CR

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kriss
Nevyléčitelná závislačka 1118 příspěvků 06.01.10 20:51
najvyhodnejsi operator v CR

Damy, poradte mi prosim nejaky vyhodny volaci program do firmy, je jedno u ktoreho operatora v Čechach. Volam klientom do vsetkych sieti , hlavne cez den, momentalne mam O2, ale je to hruza, pokrytie mizerne a hovor v aute dokoncim niekedy az na 3 pokus :shock: a ucty tiez chodia vysoke. S ktorym operatorom mate dobre skusenosti?

Na poličce 37 parfémů 4 miniatury 15 odstřiků 35 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Reakce:

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 06.01.10 22:07

když jsme u toho, osobně dávám přednost Vodafonu, měl jsem O2 a poslední měsíce už mě to dost štvalo, byly tam drahé smsky a navíc každou chvíli volali nějací otrapové z těch firem, se kterými O2 spolupracuje a které pro ní dělají výzkum a tahají z lidí informace, tak jsem si jednoho krásného dne koupil Vodafone sim-kartu a tu O2 jsem prostě vyhodil (je krásné nemít žádnou smlouvu)…

ale jsem :ot: - s voláním do firem asi neporadím, řekl bych, že všichni operátoři budou nějaký k tomuto účelu vhodný tarif mít, ale osobní zkušenost nemám :conf:

Na poličce 286 parfémů 16 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Kriss
Nevyléčitelná závislačka 1118 příspěvků 06.01.10 22:13

Nad Vodafonom uvazujem, pocula som, ze ma ovela lepsie pokrytie ako O2. Vlastne asi vsetci ostatny maju lepsie pokrytie. Horsie ako v O2 uz myslim byt nemoze :mrgreen:

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 06.01.10 22:15

myslím, že horší má možná ten Ufon (pokud to ještě existuje)…ale ruku do ohně bych za to nedal :D

Na poličce 286 parfémů 16 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 15 parfémů

rocky
Nevyléčitelná závislačka 1114 příspěvků 06.01.10 23:24
Kriss píše:
Damy, poradte mi prosim nejaky vyhodny volaci program do firmy, je jedno u ktoreho operatora v Čechach. Volam klientom do vsetkych sieti , hlavne cez den, momentalne mam O2, ale je to hruza, pokrytie mizerne a hovor v aute dokoncim niekedy az na 3 pokus :shock: a ucty tiez chodia vysoke. S ktorym operatorom mate dobre skusenosti?

Jestli Ti mohu poradit, tak se podívej na Vodafone. Řešili jsme to minulý týden s mužem, on hodně telefonuje (ale opravdu hoodně) a tak se mu podařilo vydupat pod pohrůžkou přejití k jinému operátorovi tarif za 1.906,– Kč vč. DPH volání bez jakéhokoliv limitu do všech sítí i na pevné linky. Několik návodů na : http://jakusetrit.ic.cz/nahravka.html … stojí to za to.

Na poličce 63 parfémů 1 miniatura 83 odstřiků 113 vzorků V tužebníku 14 parfémů

Kriss
Nevyléčitelná závislačka 1118 příspěvků 06.01.10 23:28

Hmm, dakujem, presne to potrebujem :D hned zajtra sa do toho pustim :D

Majla
Nevyléčitelná závislačka 1476 příspěvků 06.01.10 23:43

Já jsme u Vodafonu a jsme opravdu spokojená.Když tak přemýšlím, tak jsem u jiného operátora ani nebyla.Na O2 mi vadí hlavně drahé sms.A z vlastní zkušenosti i takové ty jejich kampaně na ulici, přesvědčování lidí, telemarketing=o­travování po telefonu......To jsem u Vodafonu nezažila.

Na poličce 21 parfémů 1 miniatura 6 odstřiků 6 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Lyonella
sv. Parfema z Kecálburgu 7017 příspěvků 06.01.10 23:50

Nápodobně. Jsem u Vodafone řadu let a neměnila bych.
A co mě hodně potěšilo, když dcera během týdne ztratila dvakrát telefon, zablokování staré SIMcy a vyřízení nové (se stejným číslem) bylo rychlé a bez jakéhokoliv poplatku.

Na poličce 58 parfémů 36 miniatur 45 odstřiků 527 vzorků V tužebníku 30 parfémů

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 07.01.10 08:59

Mám Vodafone,dříve Oskar a jsem spokojená a neměnila bych :whistle:

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4116 příspěvků 09.01.10 12:39

taky tak, a mam pro sebe i ten nejlepsi tarif co uz neexistuje - „slysim vas“ sms do vodavone za 50h ve spicce 35h mimo spicku, do ostatnich siti 1,50 30min volani na pevnou linku zdarma- obcas vyuziju aby mi nekdo nekam zavolal - k doktorovi a tak.
Mesicne platim cca 100kc :mrgreen: vetsinu sms totiz pisu z internetu, a vzhledem ke sluchu nevolam.

Se signalem je problem jen v lese na horach s nokii 3210(nebo kolik to bylo), jsem se jednou ztratila v takove zapadle lesni vesnicce, po ceste ke kamarovi na chatu, tak jsem se rozhodla v noci prespat pod stromem a rano to bud najit nebo zajet prvnim spojem zpet do mesta napsat smsku at si pro me prijdou, ale to uz me vecer hledali hasici a policajti s helikopterou :D a ja se to dozvedela az v autobuse rano, kdyz mi prislo asi 50 smsek najednou - kde jsem, at hned napisu mame, ze me hledaj hasici, a rodice jsou na ceste (cca 400km).
No, zmenila jsem telefon, tarif zustal, a se signalem je to lepsi. Takze pozor i na telefony.

Na poličce 135 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 841 vzorků V tužebníku 46 parfémů

Hailstone
Nevyléčitelná závislačka 1825 příspěvků 10.01.10 10:22

U Vodafonu jsem už od Oskara a pořád používám. Ale i když se pokrytí výrazně zlepšilo, tak v předhůří Vysočiny signál vážně nemám. Doma musím telefonovat z okna…což v zimě není žádná sranda. Už jsem ale vystřídala všechny operátory..kromě Ufouna …a Vodafone je skoro bezproblémový a až na někdy hodně zpomalené webovky moc nebručím. Jen asi dvakrát jsem si zanadávala. Když jsem byla na jihu v Čechách a neustále mi to přeskakovalo do Rakouska. Takže jsem párkrát zavolala ze zahraničí, páč jsem na to nemyslela. Potřeba tam vypnout rooming. A další když jsem si povolila srážky z účtu inkasem......měla jsem s nimi domluvené určité datum ,před kterým srážku neprovedou…po ujištění zaměstnankyní „žádný problém“. Trvalo to asi jen tři měsíce. To datum dodrželi, pak to byl jeden den , dva dny dopředu. To mi ještě nevadilo, ale když si to strhli týden dopředu před Vánoci ..to jsem se naštvala , oželela 20 SMS zdarma a inkaso zrušila. To je vše, jinak nikdy jiný problém.

Na poličce 53 parfémů 23 miniatur 34 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 1 parfém

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4116 příspěvků 10.01.10 12:46

pred vanoci to asi museli strhavat driv, kdyz pak byly svatky, ne?
Me u nich taky hodne potesilo to ziskani simkarty se stejnym cislem zdarma. bala jsem se ze jak mi ukradli mobil (nebo jsem ho ztratila, tyden pred vanoci), tak ze jsem prisla i o ten tarif co uz neexistuje. nastesti neprisl, a nova simka nic nestala.

Na poličce 135 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 841 vzorků V tužebníku 46 parfémů

Lyonella
sv. Parfema z Kecálburgu 7017 příspěvků 10.01.10 12:50

Já dokonce neplatila nic ani za dvě SIMky ztracené v jednom týdnu…

Na poličce 58 parfémů 36 miniatur 45 odstřiků 527 vzorků V tužebníku 30 parfémů

Hailstone
Nevyléčitelná závislačka 1825 příspěvků 10.01.10 21:37
WildOrchid píše:
pred vanoci to asi museli strhavat driv, kdyz pak byly svatky, ne?
Me u nich taky hodne potesilo to ziskani simkarty se stejnym cislem zdarma. bala jsem se ze jak mi ukradli mobil (nebo jsem ho ztratila, tyden pred vanoci), tak ze jsem prisla i o ten tarif co uz neexistuje. nastesti neprisl, a nova simka nic nestala.

Bylo hodně času, aby to do konce roku stihli. Jen mi vadilo, že jsem někde měla uvedeno inkaso od určitého data v měsíci a paní řekla „no problem“ , kdyby řekla „problem“ , tak bych si inkaso nedala hnedle od začátku.Takto až po zjištění, že si platbu strhnou, kdy se to hodí jim a ne zakázníkovi, i když ten to má někde uvedeno u svého účtu. :wink:

Jsem to napísala blbě, ne týden pře Vánocema , ale týden před datem mnou na smlouvě uvedeným a ode mě dovoleným… :oops:

Na poličce 53 parfémů 23 miniatur 34 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 1 parfém
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist