nákup na aukro???

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

římanka
Učednice 90 příspěvků 16.06.09 12:38
nákup na aukro???

Kupujete někdo parfémy na aukro.cz? Jaké s tímto máte zkušenosti? Dá se věřit tomu, že nabízené zboží je opravdu originál?

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 23 vzorků V tužebníku 6 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Reakce:

jasmina
sv. Parfema z Kecálburgu 2176 příspěvků 16.06.09 12:52

da se tam poridit original za hezkou cenu (to vim, protoze jsme jich tam sama nekolik prodala :D) ale chce to peclive vybirat … kdyz ma nekdo moc znamych vuni za divne ceny, za ktere se jinde ani nahodou nesezne a vse nove - radsi se vyhnout

Na poličce 32 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

ajinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2726 příspěvků 16.06.09 12:58

Souhlasím s jasminou , pár vůniček jsem tam koupila, v naprostém pořádku…chce to dobře pročíst aukční nabídku a taky srovnat s ostatními… :P

Na poličce 41 parfémů 0 miniatur 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 20 parfémů

jasmina
sv. Parfema z Kecálburgu 2176 příspěvků 16.06.09 13:02

a taky je dobre se na rovinu zeptat, jak to je - takhle me jednou zajimala vune, cenove se dalo srovnat se zahranicim - a rovnou jsem prodejci napsala, jestli je to original nebo ne, ze to v pripade nakupu hned poznam, protoze mam zbytek, tak abysme se vyhnuli pripadnym problemum - no neodpovedel :D takze nebyla a nakonec mel za padelky i negativy

Na poličce 32 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

dracatko
Nevyléčitelná závislačka 1365 příspěvků 16.06.09 13:14

Parfémy kupuju od prodejců, kteří mají hodně pozitivů a žádný negativ za padělky (není to jistota, ale pomůže to), zatím jsem měla štěstí a nenarazila na podvod. Ale nikdy nekupuju masově profláklé značky - např nekoupila bych Chanel, ale u Cashmiru se nebojím :-)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Camellia
Nevyléčitelná závislačka 1712 příspěvků 16.06.09 14:22

Zrovna dnes mi přišlo Mitsouko z aukra. Koupila jsem tam už asi čtyři parfémy a zatím vše v naprostém pořádku. Kupuju většinou nejmenší balení - 30 ml. Ty se asi nevyplatí padělat. Mimochodem to Mitsouko se mi náááramě líbí.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

manolia
sv. Parfema z Kecálburgu 5227 příspěvků 16.06.09 16:54
aukro

Já koupila před pár dny na aukru puch chcíplé chobotnice :lol: SilverRain,tester 50ml ,prodávající měl dobré hodnocení,vůni jsem znala,odpověděl na dotazy ,z mé strany první nákup na aukru -úspěch.

Na poličce 14 parfémů 1 miniatura 4 odstřiky 44 vzorků V tužebníku 3 parfémy

marci64
sv. Parfema z Kecálburgu 2255 příspěvků 16.06.09 17:01
manolia píše:
Já koupila před pár dny na aukru puch chcíplé chobotnice :lol: SilverRain,tester 50ml ,prodávající měl dobré hodnocení,vůni jsem znala,odpověděl na dotazy ,z mé strany první nákup na aukru -úspěch.

proč puch chcíplé chobotnice :D :D :D ???

Na poličce 22 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

marci64
sv. Parfema z Kecálburgu 2255 příspěvků 16.06.09 17:04

já mám z aukra také hodně parfémků-také se raději ujistím dotazem k prodejci…
jinak jsem byla vždy spokojená, akorát jednou mně přišel pánský parfém rozbitý, ale rozumně jsem se s prodávající domluvily, takže bylo vše ok.
Takže celkově můžu říct, spokojenost!!! :D

manolia
sv. Parfema z Kecálburgu 5227 příspěvků 16.06.09 17:10
kup

marci64 :lol: podle recenze z Perfumes: The Guide-Pozor: http://www.arome.cz/…iewtopic.php … chobotnice ,nevadí chobotnici by se taková vůně jistě líbila :lol: mi se líbí taky

Ambrožová Lenka  16.06.09 17:32

Já mám bohužel zkušenosti tak na půl. Mám pár oblíbených prodejců a vše v naprostém pořádku, bohužel jsem se nechala napálit u Chanelu. Jen co přišel balíček, tak fejk na první pohled, snad i pro laika. Vše jak popisovala Ada, dlouhá hadička od rozprašovače, divná krabička. Okolo uzávěru netesnící, ani víčko netěsnilo a navíc v parfému cosi plavalo, nějaký droboučký bordel. Bohužel cena byla poměrně vysoká. :(

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 16.06.09 17:40

Lenko, a co dál ? reklamovala jsi toho „Chanela“ ? Napsala jsi prodejci ? - Mohla bys mu vrátit „parfém“ a vyžádat peníz zpět .

Na aukru občas prodávám nějaké své nepotřebné věci, prodávala jsem tam i nějaké miniaturky parfémů, které tu nikdo nechtěl a kupující byl spokojený.
Ale je pravdou, že když si nejste jistý - tak poproste o dodatečné foto nebo o potvrzení pravostí - ten prodávající, kdo je jistý pravostí parfému - tak ochotně udělá par dalších foto nebo tu pravost nějak zaručí.
Kdo prodává fejk - tak o tom určitě ví a vám by už asi neodpověděl.

Na poličce 47 parfémů 12 miniatur 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 14 parfémů

marci64
sv. Parfema z Kecálburgu 2255 příspěvků 16.06.09 17:47
manolia píše:
marci64 :lol: podle recenze z Perfumes: The Guide-Pozor: http://www.arome.cz/…iewtopic.php … chobotnice ,nevadí chobotnici by se taková vůně jistě líbila :lol: mi se líbí taky
manolia :D :D :D už je mi to jasný!!!! :D :D A i kdyby se chobotnici třeba nelíbila-důležité je, že nám se líííbííí!!!! Že?? :wink:

manolia
sv. Parfema z Kecálburgu 5227 příspěvků 16.06.09 17:50
aukro

marci64-ÁÁÁ vidím koukám,že taky miluješ chobotnice a ještě BO :lol:

marci64
sv. Parfema z Kecálburgu 2255 příspěvků 16.06.09 18:06

manolia-moc miluju chobotnice i BO!!!! :wink: Taky od každého mám nasyslenou zásobičku!!! :wink:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist