nákup na aukro???

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

římanka
Učednice 90 příspěvků 16.06.09 12:38
nákup na aukro???

Kupujete někdo parfémy na aukro.cz? Jaké s tímto máte zkušenosti? Dá se věřit tomu, že nabízené zboží je opravdu originál?

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 23 vzorků V tužebníku 6 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Reakce:

jasmina
sv. Parfema z Kecálburgu 2176 příspěvků 16.06.09 12:52

da se tam poridit original za hezkou cenu (to vim, protoze jsme jich tam sama nekolik prodala :D) ale chce to peclive vybirat … kdyz ma nekdo moc znamych vuni za divne ceny, za ktere se jinde ani nahodou nesezne a vse nove - radsi se vyhnout

Na poličce 32 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

ajinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2726 příspěvků 16.06.09 12:58

Souhlasím s jasminou , pár vůniček jsem tam koupila, v naprostém pořádku…chce to dobře pročíst aukční nabídku a taky srovnat s ostatními… :P

Na poličce 41 parfémů 0 miniatur 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 20 parfémů

jasmina
sv. Parfema z Kecálburgu 2176 příspěvků 16.06.09 13:02

a taky je dobre se na rovinu zeptat, jak to je - takhle me jednou zajimala vune, cenove se dalo srovnat se zahranicim - a rovnou jsem prodejci napsala, jestli je to original nebo ne, ze to v pripade nakupu hned poznam, protoze mam zbytek, tak abysme se vyhnuli pripadnym problemum - no neodpovedel :D takze nebyla a nakonec mel za padelky i negativy

Na poličce 32 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

dracatko
Nevyléčitelná závislačka 1365 příspěvků 16.06.09 13:14

Parfémy kupuju od prodejců, kteří mají hodně pozitivů a žádný negativ za padělky (není to jistota, ale pomůže to), zatím jsem měla štěstí a nenarazila na podvod. Ale nikdy nekupuju masově profláklé značky - např nekoupila bych Chanel, ale u Cashmiru se nebojím :-)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Camellia
Nevyléčitelná závislačka 1712 příspěvků 16.06.09 14:22

Zrovna dnes mi přišlo Mitsouko z aukra. Koupila jsem tam už asi čtyři parfémy a zatím vše v naprostém pořádku. Kupuju většinou nejmenší balení - 30 ml. Ty se asi nevyplatí padělat. Mimochodem to Mitsouko se mi náááramě líbí.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 13 parfémů

manolia
sv. Parfema z Kecálburgu 5227 příspěvků 16.06.09 16:54
aukro

Já koupila před pár dny na aukru puch chcíplé chobotnice :lol: SilverRain,tester 50ml ,prodávající měl dobré hodnocení,vůni jsem znala,odpověděl na dotazy ,z mé strany první nákup na aukru -úspěch.

Na poličce 13 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 29 vzorků V tužebníku 3 parfémy

marci64
sv. Parfema z Kecálburgu 2260 příspěvků 16.06.09 17:01
manolia píše:
Já koupila před pár dny na aukru puch chcíplé chobotnice :lol: SilverRain,tester 50ml ,prodávající měl dobré hodnocení,vůni jsem znala,odpověděl na dotazy ,z mé strany první nákup na aukru -úspěch.

proč puch chcíplé chobotnice :D :D :D ???

Na poličce 24 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

marci64
sv. Parfema z Kecálburgu 2260 příspěvků 16.06.09 17:04

já mám z aukra také hodně parfémků-také se raději ujistím dotazem k prodejci…
jinak jsem byla vždy spokojená, akorát jednou mně přišel pánský parfém rozbitý, ale rozumně jsem se s prodávající domluvily, takže bylo vše ok.
Takže celkově můžu říct, spokojenost!!! :D

manolia
sv. Parfema z Kecálburgu 5227 příspěvků 16.06.09 17:10
kup

marci64 :lol: podle recenze z Perfumes: The Guide-Pozor: http://www.arome.cz/…iewtopic.php … chobotnice ,nevadí chobotnici by se taková vůně jistě líbila :lol: mi se líbí taky

Ambrožová Lenka  16.06.09 17:32

Já mám bohužel zkušenosti tak na půl. Mám pár oblíbených prodejců a vše v naprostém pořádku, bohužel jsem se nechala napálit u Chanelu. Jen co přišel balíček, tak fejk na první pohled, snad i pro laika. Vše jak popisovala Ada, dlouhá hadička od rozprašovače, divná krabička. Okolo uzávěru netesnící, ani víčko netěsnilo a navíc v parfému cosi plavalo, nějaký droboučký bordel. Bohužel cena byla poměrně vysoká. :(

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 16.06.09 17:40

Lenko, a co dál ? reklamovala jsi toho „Chanela“ ? Napsala jsi prodejci ? - Mohla bys mu vrátit „parfém“ a vyžádat peníz zpět .

Na aukru občas prodávám nějaké své nepotřebné věci, prodávala jsem tam i nějaké miniaturky parfémů, které tu nikdo nechtěl a kupující byl spokojený.
Ale je pravdou, že když si nejste jistý - tak poproste o dodatečné foto nebo o potvrzení pravostí - ten prodávající, kdo je jistý pravostí parfému - tak ochotně udělá par dalších foto nebo tu pravost nějak zaručí.
Kdo prodává fejk - tak o tom určitě ví a vám by už asi neodpověděl.

Na poličce 47 parfémů 12 miniatur 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 14 parfémů

marci64
sv. Parfema z Kecálburgu 2260 příspěvků 16.06.09 17:47
manolia píše:
marci64 :lol: podle recenze z Perfumes: The Guide-Pozor: http://www.arome.cz/…iewtopic.php … chobotnice ,nevadí chobotnici by se taková vůně jistě líbila :lol: mi se líbí taky
manolia :D :D :D už je mi to jasný!!!! :D :D A i kdyby se chobotnici třeba nelíbila-důležité je, že nám se líííbííí!!!! Že?? :wink:

manolia
sv. Parfema z Kecálburgu 5227 příspěvků 16.06.09 17:50
aukro

marci64-ÁÁÁ vidím koukám,že taky miluješ chobotnice a ještě BO :lol:

marci64
sv. Parfema z Kecálburgu 2260 příspěvků 16.06.09 18:06

manolia-moc miluju chobotnice i BO!!!! :wink: Taky od každého mám nasyslenou zásobičku!!! :wink:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist