Nákup na parfems.sk

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Luciak
Znalkyně 492 příspěvků 19.04.13 13:45
Nakup na parfems.sk

Kedze tema so skusenostami s tymto obchodom tu este nie je, dovolim si ju zalozit, nakolko ja cerstvu skusenost mam:
15.4. som objednala dve vone (obe boli v case objednavky skladom), pricom v dodacich podmienkach uvadzaju, ze tovar skladom odosielaju uz v den prijatia objednavky, pokial bola realizovana do 13.30 - co ta moja bola.
Takze, este v ten den mi doslo potvrdenie o evidencii mojej objednavky. Na druhy den sa nedialo nic a ked mail o odoslani neprisiel ani 17.4., napisala som im mail, kde som sa informovala ohladom expedicie… o nejaky cas mi volala pani, ktora mi oznamila, ze bohuzial, uvedeny tovar vraj v skladom nemaju a snad im pride 1 kus od nejakeho dalsieho dodavatela a ci chcem teda objednavku zrusit alebo mi maju ten jeden kus (ak ho dostanu) zaslat. OK, suhlasila som, i ked priznam sa nastvalo ma to - jedna z voni mala byt darcek a potrebovala som ju ASAP, tri dni som zila s vedomim, ze je skladom, mohli ma o opaku informovat sami, nie az po mojom patrani, dost mi to skomplikovalo situaciu.
Potom uz islo vsetko relativne hladko, na druhy den mi dosiel mail o zmene stavu objednavky a dnes som tu jednu vonu dostala (objednala som si dorucenie kurierom) aj s 1 ml odstrekom inej vone. Naviac som dostala aj kupon na zlavu 7 Eur v partnerskom obchode s hodinkami, ktory sice nevyuzijem, ale ok, posuniem dalej.

Na poličce 9 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 24 vzorků V tužebníku 4 parfémy
Reakce:

Tassia
sv. Parfema z Kecálburgu 3507 příspěvků 20.04.13 22:28

@Luciak a využila si aj nejaký zľavový kupón, ja práve skúšam, ale zjavne ho neviem, lebo mi to neberie… 8o

Na poličce 41 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 12 parfémů

Tassia
sv. Parfema z Kecálburgu 3507 příspěvků 20.04.13 22:34

… Našla som to vo vedľajšom vlákne, pre apríl je arms134..... Tento kód mi berie. :palec: :D

slniecko
sv. Parfema z Kecálburgu 6187 příspěvků 20.04.13 22:57

@Tassia kód je pre parfums.sk , toto je o parfems.sk :)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Tassia
sv. Parfema z Kecálburgu 3507 příspěvků 20.04.13 23:23

@slniecko aha, ďakujem za upozornenie, :D drobné odchýlky v slove v polohe ležmo som si v tejto neskorej hodine nevšimla. :zed:
:mavam:

slniecko
sv. Parfema z Kecálburgu 6187 příspěvků 20.04.13 23:41

@Tassia :D :mavam:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

lapislazuli
Nováček 18 příspěvků 29.10.13 22:30

mate niekto pochybnosti o originalite predavanych vyrobkov na tomto e-shope?? nakupovala som u nich uz, no 100% ista originalitou si niesom.. :nevim:

Na poličce 34 parfémů 3 miniatury 25 odstřiků 24 vzorků V tužebníku 16 parfémů

beliala
sv. Parfema z Kecálburgu 3732 příspěvků 30.10.13 08:38

@lapislazuli Ja som tam v minulosti niečo nakúpila a originalitou si istá som. Toto nie je prvý príspevok o nákupe v e-shope, kedy pochybuješ o originalite. Môžeš byť konkrétnejšia?

Na poličce 47 parfémů 9 miniatur 4 odstřiky 123 vzorků V tužebníku 3 parfémy

lapislazuli
Nováček 18 příspěvků 30.10.13 14:20

minuly rok som si odtial kupila Chloe Love edp, ale v tejto voni bolo nieco, co z tej vone „precnievalo“ a po hodine nosenia a vdychovania mi to doslova vyvolalo davenie (neprehanam).. mozno je to len zly vyber vone, no z nejakeho dovodu som s nou este pred kupou nemala ziadny problem a pacila sa mi, no po tejto skusenosti ju nemozem ani citit.. a najnovsie pred dvoma tyzdnami mi odtial dosli 2 Lancom-y (Hypnose a Hypnose Senses) a ako si tak obzeram flakony, tak tie nemaju tie ciste, presne a bezchybne linie tvarov - ako ich ospevuju na nete + vone sa mi akosi v niecom lisia od tych testovanych v kamennych predajniach.. snad sa len mylim, pri uvedenych vonach to pre mna az taka katastrofa nieje, ale chystam sa tento tyzden objednat si u nich este Chanel Coco Mademoiselle a tu by mi to uz dost vadilo za tie peniaze nemat original… :think:

Na poličce 34 parfémů 3 miniatury 25 odstřiků 24 vzorků V tužebníku 16 parfémů

Luciak
Znalkyně 492 příspěvků 10.11.13 07:04

a mozes tie detaily nafotit?

Luciak
Znalkyně 492 příspěvků 28.10.14 12:34

Tak, druha a opat negativna skusenost, myslim ze stacilo a naposledy. Zhruba rovnaky priebeh ako predtym - objednavka urobena 17.10., vsetky produkty uvedene skladom. Obratom prislo mailove potvrdenie, ze eviduju moju objednavku. A dalej nic. Vcera (27.10) som sa tam konecne dovolala, nejaka prispata dievcina si povzdychla, ze „aha, to je este zo 17.oktobra…“ A ze vraj to obratom posielaju a dnes by to malo byt v balikomate v mojom meste. No a nie je :cert: Stve ma to hlavne preto, ze v objednavke je darcek, ktory potrebujem na zajtra :think:

Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist