Nakup parfemu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Fredd
Nováček 16 příspěvků 24.02.16 16:27
Nakup parfemu

Dobry den,
jsem zde novy a chtel bych vas poprosit o radu. Rad bych si v nejblizsi dobe koupil novou vuni, ale vubec nevim jak na to. Kdyz prijdu do obchodu tak zvladnu „vyzkouset“ tak max. 3 vune a dalsi jiz necitim. Navic samozrejme kazda vune po chvilce voni jinak. Da se tedy vubec nejak rozumne nakupovat vune v kamennem obchode, anebo tento problem mam jen ja?
A druha vec, prave abych predesel problemu o kterem jsem psal vyse, bych rad sel na nakup jiz s predvybranymi treba 3-5 variantami, proto bych se zeptal, mozna spise dam, jestli jim za posledni dobu neutkvela v hlave nejaka vune, ze ktere se posadily…vsak vite kam. Je mi kolem tricitky a rad bych zaujal zejmena zenskou cast ve svem okoli, nechci aby to byla nejaka vyrazna vune anebo vune ktera vzbuzuje opacne emoce (jednomu se moc libi, druhemu vubec), proste neco jemneho, prijemneho, co ale hned dokaze zaujmout a v ramci moznosti to nejakou dobu na mne vydrzi. Cena nejak moc nerozhoduje. Idealne pokud by to byla vune, kterou nebudou mit dalsi 3 lide v mistnosti :)
(predpokladam ze ted jsem popsal dokonalou vuni kterou kazdy hleda, presto pokud mi damy date nejake tipy co vas posledni dobou dostalo do kolen, budu moc vdecny)
Diky
p.s. tema „komplimenty“ jsem procetl a vsechny tipy odtamtud mam poznamenane

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Jedi
Nevyléčitelná závislačka 1152 příspěvků 24.02.16 20:03

Zkus tyto :-) jedna lepsi nez druha (maji)

Dolce Gabanna pour homme (made in italy) vintage /kouoit ebay, aukro, arome, poznas ji podle toho ze ma na flakonu stitek prilepeny, soucasna verze, ktera je v obchodech ma stitek vyrazeny na skle
 http://www.arome.cz/…-pour-homme/

French Lover Frederick Malle - ingredients-store.cz
 http://www.arome.cz/…rench-lover/

Straight to Heaven By Kilian - ingredients-store.cz
 http://www.arome.cz/…t-to-heaven/

Terre d'Hermés Parfum Hermés - koupíš v parfumérii nebo na netu
 http://www.arome.cz/…rmes-parfum/

Yves Saint Laurent M7 - (špatně se shání) - ebay
 http://www.arome.cz/…-laurent/m7/

Yves Saint Laurent Opium Edp - koupis v parfumerii na netu, v obchodech maji jen verzi Edt
 http://www.arome.cz/…u-de-parfum/

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 52 parfémů

Fredd
Nováček 16 příspěvků 24.02.16 22:48

Diky za nazor,
jak bys je seradil podle tve preference? Tak jak jsi to napsal? :)

Jedi
Nevyléčitelná závislačka 1152 příspěvků 25.02.16 08:26

@Fredd podle nálady a podle počasí. :-)

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 52 parfémů

L von James
Parfémová maniačka 843 příspěvků 25.02.16 14:55

Tak za mě z mainstreamu nejvíce chváleno Valentino Uomo, Pure Malt a Pure Wood(prodávám), La Nuit de L´Homme(prodávám) a John Richmond for Men. Všechny krom té poslední jsou spíše do chladnějších dnů, jsou výrazné a trochu těžší, mimo té La Nuit. Richmond for Men je lehká citrusovo zázvorová polívačka na léto, líbivá :palec: :mrgreen:

Z těch dražších a samozřejmě netuctových, pokud teda mám dbát na to, že to má být lehké a svěží mě nedávno div neutrhla ruce slečna, na které ty vůně zkouším, brala si na odchodu navoněné papírky aby mohla čmuchat :D :mrgreen: Jedná se o Dueto Parfums Citiver a Bond No.9 Riverside Drive. Ještě se jí líbila Silver Mountain Water od Creed.

Zítramě příjdou ještě nějaké vzorky, tak po zkoušení mohu možná ještě něco doplnit :think: :mrgreen: :mrgreen:

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Fredd
Nováček 16 příspěvků 25.02.16 17:13

Diky, ale divam se ze ten Dueto Parfums Citiver zrovna nikde neni moc k sehnani, coz je skoda, tim jsi me celkem navnadil :)

L von James
Parfémová maniačka 843 příspěvků 25.02.16 17:56

To jo no, taky čekám na naskladnění a nic se pořád neděje. :?

Fredd
Nováček 16 příspěvků 25.02.16 18:34

Divam se ale treba na parfums maji nejakou 2ml asi zkusebni verzi za par korun, kdyz to reknu blbe, kolik toho je 2ml? Nebo resp vim kolik jsou 2ml, ale nedovedu si predstavit jestli toho je dost treba na to abych to na sebe striknul jednou, petkrat nebo desetkrat…

L von James
Parfémová maniačka 843 příspěvků 25.02.16 18:44

:D Ano, odsud mám taky ten vzorek a čekám na standardni balení. Já zase neumím přepočítávat ml na střiky :think: :D :D Ale těch deset to bude myslím určitě :mrgreen:

Fredd
Nováček 16 příspěvků 25.02.16 21:13

No jde mi o to, ze kdyz si to chci na jednu stranu vyzkouset a na druhou stranu vzit na nejakou akci, tak jestli mi to vystaci na to jednou to vyzkouset a pak si to naostro sebou nekam vzit. A kdyz bude vonet tak pak si koupit velke baleni :)

L von James
Parfémová maniačka 843 příspěvků 25.02.16 21:19

Jo, to by mělo vyjít. Nevím, jaké vůně preferujete atd tak snad no :mrgreen:

Fredd
Nováček 16 příspěvků 25.02.16 21:31

Kazdopadne jsem opravdu v tomto „oboru“ novacek, protoze jsem netusil ze se prodavaji ty par mililitrove verze, to mi asi dost pomuze, protoze tady z tech co jste mi tu s kolegou doporucili si muzu objednat nekolik zkusebnich verzi a co se mi pak bude libit tak to vezmu potom v regulernim baleni :)

L von James
Parfémová maniačka 843 příspěvků 25.02.16 22:01

Ano, to je super, ale trochu to leze do peněz :think: :mrgreen: A máte nějakou představu konkrétnější či? Nějakou svěží, vodní, sladkou, luxusní, elegantní, k jakému oblečení, věku, ročnímu období. :nevim: :mrgreen: :mrgreen:

Fredd
Nováček 16 příspěvků 25.02.16 22:16

Jj taky mne to ted docvaklo, jsem si rikal ze si objednam 10 vuni na zkousku, ale to uz je vlastne skoro jedno regulerni baleni :)
Ja bych to strasne rad popsal, ale jako naprosty amater v tomto nevim jak :)
Planuji to jakoby na jednu vystavu, cili „dovnitr“ a chci zaujmout, nechci nic tuctoveho, ale ani nic „rozporuplneho“. K obleceni rekl bych typu smart casual. Jak jiz jsem psal, vek se mi mota kolem tricitky, rocni obdobi jaro, a z tech vlastnosti co jste napsal snad svezi, elegantni, ale tezko rict kdyz si to uplne presne nedovedu predstavit. Za cely zivot jsem samozrejme prostridal hromadu parfemu, ale nikdy jsem z toho nedelal nejakou vedu. Zasel jsem do parfumerie, par jsem jich vyzkousel, a odnesl jsem si treba Hugo Bosse protoze v tu chvili mi vonel nejvic. Ale pokud mam zminit vuni, ke ktere jsem se jako jedine opravdu vracel, tak to byla snad nejlevnejsi vune co jsem kdy mel, a bohuzel uz se nejspis nedela - obycejny Mexx Pure Life. Krasne mi vonela a mel jsem na ni neskutecne pozitivni reakce…

L von James
Parfémová maniačka 843 příspěvků 25.02.16 22:35

K tomu oblečení by se hodilo podle mě Bentley for men Intense, stojí pár korun a nemá to každý, dále asi Valentino Uomo či ten Straight to Heaven. Tímhle byste určitě nic nepokazil!! ;)

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist