Nákup spodního prádla na www.figleaves.com

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ppavla
Parfémová maniačka 604 příspěvků 20.07.08 08:33
Nákup spodního prádla na www.figleaves.com

Máte někdo zkušenost s nákupem na těchto stránkách ? Jak jsem vyčetla dodávají i k nám. Ale chtěla bych vědět jak dlouho zásilka jde a jestli jsou spolehliví. Mají tam teď bezva slevy.

Na poličce 13 parfémů 2 miniatury 4 odstřiky 27 vzorků V tužebníku 6 parfémů
Reakce:

Catananche
Parfémová maniačka 656 příspěvků 20.07.08 09:57

Ano, i s tímto obchodem mám pozitivní zkušenost, kromě parfémů se vyžívám i ve spodním prádle,…ale pak už utrácím jenom za psa :D

Zpět k obchodu, jsou spolehliví, zboží doručeno do týdne, a tak krásně zabalené, že jsem se s takovou nádherou ještě nesetkala! Moc příjemný obchod, opravdu…

Na poličce 17 parfémů 5 miniatur 26 odstřiků 81 vzorků V tužebníku 10 parfémů

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 20.07.08 14:54

Kolik je poštovné?
Teda oni mají tolik speciálních slov pro různé kusy prádla. Ani se nedivím, že angličtina má tolik slov.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

Ppavla
Parfémová maniačka 604 příspěvků 20.07.08 15:22

Poštovné do ČR jsou 4 libry a ceny některého prádlo jsou úplně směšné proti cenám v našich obchodech. Včera jsem zkoušela podprsenku, která u nás v obchodě stála 1200,– a tam vyjde na 13 liber + poštovné.

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 20.07.08 15:54

Kočky, a jak sedí velikosti bez zkoušení ? Já mám 75/C-D - podle typu prádla a mám ráda středně vyztužené, ale každý typ mi nesedí - vy to riskujete takto naslepo, nebo vždy něco vyzkoušíte v našich obchodech a pak to objednáte tam?

Jinak, pro zájemce o hodinky aj. mi kámoška doporučila http://www.empirewatches.co.uk/. Prý taky spolehlivý prodejce.

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 20.07.08 15:57

Já bych asi do podprsenek nešla, sedí mi opravdu málokterá. Bez vyzkoušení to nemá smysl. Ale jiné věci se mi tam líbí.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

Ppavla
Parfémová maniačka 604 příspěvků 20.07.08 16:05

Já jsem si nejdříve vyhlédla podprsenku na netu, pak ji šla vyzkoušet do obchodu a nakonec objednala. Bez vyzkoušení bych do toho taky nešla.

Catananche
Parfémová maniačka 656 příspěvků 20.07.08 17:18

Nákup podprsenky bez vyzkoušení na netu je dost riziko, souhlasím, ale pokud vím, že třeba u značky chantelle mi sedí 75C tak to risknu a pak to bývá v pořádku ;-)

Na poličce 17 parfémů 5 miniatur 26 odstřiků 81 vzorků V tužebníku 10 parfémů

Podprsenková:)  10.08.08 19:53
Podprsenky

Holky, jak to myslíte, že přes net se podprdy kupují bez zkoušení - to se přece zkouší, doma, v klidu, pod všechna trička atd., nepadnoucí se vždycky dá vyměnit nebo vrátit, pokud by s tím obchod dělal nějaký problém, chová se protiprávně. Z toho, co znám, je k určení velikosti nejsmysluplnější tenhle kalkulátor: http://www.atlastravel.nazwa.pl/…/index2.html

do prvního řádku vepíšeme obvod pod prsy, změřený při výdechu, tak těsně, jak se dá, do druhého obvod přes prsa, měříme se přes bradavky, v podprsence i bez, stojíme a dýcháme co nejpřirozeněji, metr vodorovně. V prvním řádku na nás vyskočí anglická velikost, v posledním kontinentální, tedy i česká :)

10.08.08 22:19

Pokud nakupuješ v Česku, tak je to v pohodě. Ale, když nakoupíš v cizině, tak to by se ti ten výhodný nákup trochu prodražil.

podprsenková :)  11.08.08 10:23

Jasně, lepší by bylo jít do obchodu, vyzkoušet, zaplatit a odnést domů … ale co naděláš, když na nás čeští výrobci a obchodníci kašlou :cry: Pokud jde o to „prodražení“, není to tak hrozné, poštovné je ve většině těch anglických obchodů kolem 5 liber a kromě Lawtons lingerie už při výměně neplatíš znova poštovné, Brastop při výměne nabízí dokonce 5% slevu na zakoupené zboží.

podprsenková :)  11.08.08 10:24

Jasně, lepší by bylo jít do obchodu, vyzkoušet, zaplatit a odnést domů … ale co naděláš, když na nás čeští výrobci a obchodníci kašlou :cry: Pokud jde o to „prodražení“, není to tak hrozné, poštovné je ve většině těch anglických obchodů kolem 5 liber a kromě Lawtons lingerie už při výměně neplatíš znova poštovné, Brastop při výměne nabízí dokonce 5% slevu na zakoupené zboží. Podle mne, i když je to náročnější, je to pořád lepší, než chodit v nepadnoucím prá­dle

podprsenková :)  11.08.08 10:26

Jasně, lepší by bylo jít do obchodu, vyzkoušet, zaplatit a odnést domů … ale co naděláš, když na nás čeští výrobci a obchodníci kašlou :cry: Pokud jde o to „prodražení“, není to tak hrozné, poštovné je ve většině těch anglických obchodů kolem 5 liber a kromě Lawtons lingerie už při výměně neplatíš znova poštovné, Brastop při výměne nabízí dokonce 5% slevu na zakoupené zboží. Podle mne, i když je to náročnější, je to pořád lepší, než chodit v nepadnoucím prá­dle

terezakoupa
Nováček 2 příspěvky 19.08.15 22:12

Já teda ráda nakupuji spodní prádlo na Astratexu nebo na Triole , vždy mi vše parádně sedne a s dopravou nebo placením není nejmenší problém. Zasílám i odkazy na slevové kupóny, zrovna ten na Astratex jsem využila asi před čtrnácti dny, třeba někomu pomůže. :)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist