Nákup v Německu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

radmila.k
Znalkyně 335 příspěvků 09.02.14 15:47
nákup v Německu

Ahoj, najde se dobrá duše, která by mi koupila jeden výrobek v německé DM drogerii? K nám se nedováží. Peníze můžu poslat předem.
Děkuji
 Radka

Na poličce 6 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 3 vzorků V tužebníku 4 parfémy
Reakce:

Incognita
Nevyléčitelná závislačka 1031 příspěvků 10.05.14 17:52

Kdybych to četla minulý týden…, ale určitě tam brzy zase pojedu, každopádně na letní výprodeje, ale spíš dřív, jak mi dojdou zásoby, tak mi napiš do SZ, co by to mělo být.

Jinak já byla minulý týden ve Zhořelci a jsem úplně nadšená z německého Lidlu:

250ml Smoothie 0,8e (5 druhů - a všechny poctivě z ovoce uvedeného na obalu, bez výplněk)
200g ořechů kešu nebo paraořechů za 2 eura

0,5kg kávy Darboven 3,3e
Rote Grutze (rozvar z červeného ovoce, výborný na zmrzlinu) 500ml asi za 1,2e
Sýry za hubičku a to jsem spoustu věcí už zapomněla

Ale pozor, neberou karty!

Na poličce 26 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 2 parfémy

VílaMíla99
Nováček 15 příspěvků 10.05.14 18:46

@Incognita

Prosím kdy začínají letní výprodeje v Německu? Děkuji

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Incognita
Nevyléčitelná závislačka 1031 příspěvků 10.05.14 20:07

Většinou bývají poslední týden v červenci a první týden srpna.

Lenka22
Parfémová maniačka 855 příspěvků 06.08.14 13:09

Nemáte někdo čerstvější zkušenosti, co je výhodné nakoupit v Německu - drogerii, jídlo, a kde nejlépe?

Na poličce 20 parfémů 0 miniatur 32 odstřiků 92 vzorků V tužebníku 34 parfémů

Incognita
Nevyléčitelná závislačka 1031 příspěvků 06.08.14 14:54

Jsem nemocná, tak teď nepojedem, ale vzpomněla jsem si, že i Alverde, Balea i Nivea tam v DM vyjde o chlup líp.
A u Dr. Mullera jsem koupila můj teď nejpoužívanější šikmý štětec (značky Body&Soul) a výbornou masku z Mrtvého moře (značka Schaebens).
Taky se mi tam podařilo sehnat odstín barvy na vlasy, který k nám už přestali dovážet (ovšem já mezitím ustoupila od barvení).
Ségra si nemůže vynachválit Levandulový tekutý Persil (myslím), byl v Kauflandu v akci.
Většinou si každý odvážíme několikery boty z Leiseru, Gōrtz apod. - kvalitní za přiměřené ceny.
A o TK Maxx myslím není třeba se zmiňovat… záleží ale na tom, kam přesně jedeš, jestli tam ty obchody jsou.

Lenka22
Parfémová maniačka 855 příspěvků 06.08.14 16:24

@Incognita Já vlastně nevím, kam pojedeme, budeme pár dní v Domažlicích, tak chceme vyjet na výlet a zároveň i něco nakoupit, takže předpokládám nejbližší větší město za hranicemi (Cham apod.). Jinak se zmiňuj o všem, já nevím, co je to TK Maxx:-)

Incognita
Nevyléčitelná závislačka 1031 příspěvků 06.08.14 17:17

TK Maxx je síť outletů prodávající celoročně za výprodejové ceny převážně anglické a americké střední a vyšší značky, je v mnoha větších městech v Německu, nejbližší v Drážďanech, Chemnitz a Regensburgu.
Dá se tam „ulovit“ kdeco od oblečení a kabelek po doplňky do domácnosti a luxusní potraviny.

Lenka22
Parfémová maniačka 855 příspěvků 07.08.14 07:39

@Incognita Aha, díky za osvětu, asi tak daleko nepojedeme, ale pro příště už budu vědět.

Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist