Nákup v USA

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Daisy.zlouky
sv. Parfema z Kecálburgu 3424 příspěvků 27.06.09 13:17
Nákup v USA

Holky prosím poraďte,známá letí na dva měsíce do Ameriky na Floridu a jsme domluvené,že mi tam koupí nějakou vůňku.Jen nevím,co se tam opravdu vyplatí,jestli na nákup na FX-já to doma zkouknu a vyberu,písnu nebo ji zavlolám přes Skype a ona mi to tam koupí.Nebo jsou levnější obchody?Myslím všeobecně,třeba jako u nás,tady se obchod nevyplatí krom akcí,ale to po ní nemohu chtít,aby mi ještě hlídala ceny :( .Které vůně se vám tam opravdu vyplatila koupit?Nemám žádná specifika(kromě Halstonu),zatím vůně hodně střídám.Děkuji za každý tip :!: :!:

Na poličce 54 parfémů 3 miniatury 10 odstřiků 101 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

Albeni
Nevyléčitelná závislačka 1125 příspěvků 27.06.09 13:21

No, asi ti moc neporadím, ale doslova za babku tam jsou ardenky, zelený čaj a tak, jenže ty jsou dost levné i u nás :D V některých výprodejích tam mají dost levně Britney Spears, Calvina Kleina a Ralpha Laurena (Hot, Cool a tak) ale chce to projít obchody…zrovna si ale nepamatuju žádný název toho shopu…zkusím se ještě zeptat. :)

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Daisy.zlouky
sv. Parfema z Kecálburgu 3424 příspěvků 29.06.09 13:48

Zrovna r.laurena -HOT bych chtěla zkusit,mám na něj políčeno.jinak děkuji!!!

Na poličce 54 parfémů 3 miniatury 10 odstřiků 101 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Albeni
Nevyléčitelná závislačka 1125 příspěvků 29.06.09 16:28

Tak snad se zadaří :) ráda bych ti ještě nějak poradila ale už nevím. Třeba ještě někdo napíše.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5240 příspěvků 29.06.09 16:41

Dcerka Šmoulajz tam byla vloni v NY v outletu, jeden z největších. Pominu oblečení - u nás značkové / Guess, C.Klein /, to je tam za třetinu. Koupila tam i vůně/ Hypnose, Britney …ach jo…/, ale vyšly jen lehce výhodněji.V pod­statě stejně, jako na FX. Pokud bych v USA měla cukání na vůničky, tak spíše nějaké, které zde nejsou k mání.

P.S. Stejné cenové relace platí i pro Kanadu.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Hraška
Nevyléčitelná závislačka 1095 příspěvků 29.06.09 17:08

Daisy.zlouky, osobné skúsenosti nemám, ale ženy na zahraničných fórach často spomínajú lacné nákupy v TJ Maxx…Otázne je, nakoľko je to aj pre nás výhodné, ale za pokus to stojí, keď tam už niekto bude…Môžete potom porovnať ceny s FX a podobnými stránkami…

Tu je vyhľadávač obchodov podľa mesta v Amerike:

http://www.tjmaxx.com/locator.asp

Na poličce 18 parfémů 3 miniatury 9 odstřiků 26 vzorků V tužebníku 13 parfémů

krokodyla
Znalkyně 306 příspěvků 13.05.13 15:26

Ahoj holky, koukám, že se tohle diskuzní téma nijak nerozvinulo, naopak úplně zamrzlo, nicméně nechci zakládat nové, když tohle sedí. Doufám tedy, že si mě někdo všimne.
Na přelomu června a července poletím na 2 týdny do USA na východní pobřeží, tedy Boston, New York, asi zajedem i do Kanady do Monteralu na jazz festival. Chtěla bych se zeptat, jestli náhodou nevíte o nějaké zajímavé vůni, která u nás není nebo je těžce sehnatelná, navíc za rozumný peníz? Zelené čaje, Ralphy Laureny, B. Spears, atd. mě moc neberou. Nemáte tip na něco sofistikovanějšího? Nějaký americký Guerlain či Chanel 8o :mrgreen: ? S největší pravděpodobností je to čirá utopie, avšak nechci to podcenit a pak třeba litovat, že jsem něco nekoupila.

Na poličce 10 parfémů 1 miniatura 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

munu
sv. Parfema z Kecálburgu 3557 příspěvků 13.05.13 16:22

@krokodyla tak já bych se zaměřila na vůně, které tady nejdou sehnat, nebo jen těžce a se šíleným poštovným.
Relativně levně vyjdou exkluzivky od Chanelu, třeba.
A mrkla bych do Aedes des Venustas , Greenich Village, Christopher Street 9.

Jinak se podívej sem: http://your-perfume-guide.blogspot.cz/…ork-usa.html

Můj muž bohužel veškeré zajímavé obchody minul (ač vybaven pečlivě sestaveným seznamem s adresami) a nakoupil předraženě a nesmyslně na letišti cestou zpět :(

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 5 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 1 parfém

krokodyla
Znalkyně 306 příspěvků 13.05.13 18:13

@munu
Děkuji za odkazy, vypadá to velice zajímavě. :kytka:

Na poličce 10 parfémů 1 miniatura 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

merigo
Nováček 10 příspěvků 18.01.15 11:32

Ahoj holky, zase trosku ozivim toto téma. Budu ted delší cas pobývat v USA (do konce tohoto roku), tak kdyby jste měli nejaky novy tip na zajímavou vuni nebo vyhodny nakup tam, nebo by jste měli zajem o dovoz pro sebe, nehavejte a dejte vedet! :-)

Na poličce 21 parfémů 8 miniatur 12 odstřiků 94 vzorků V tužebníku 21 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist