Nakupovací tlachárna

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 08.09.08 14:09
Nakupovací tlachárna

Všimla jsem si, že se v diskuzích o obchodech občas nedokážete udržet a začnete si povídat o tom, co si chcete koupit, co jste si objednaly, jak se těšíte na balíček atd. Jelikož to tam nepatří, založila jsem tlachárnu, kde se můžete dosyta vyřádit. Hodnotící diskuze ponechme v zájmu přehledu jen hodnocením.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Reakce:

Arome Šárka02
Parfémová maniačka 728 příspěvků 18.09.08 16:33

Holky mě se splnilo přání a vyrostl nám zde Free shop, takže konec objednávkám z internetu, alespoň u většiny vůní. Je to tu docela levné a bez poštovného :D .

Na poličce 9 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 18.09.08 16:35

Co to? Kde? Free shop znamená, že jsou tam vůně zadarmo? :P

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Arome Šárka02
Parfémová maniačka 728 příspěvků 19.09.08 20:52

:D Bohužel, ale myslela jsem tím, že je konec nákupům naslepo. Alespoň prozatím :D .

Arome Šárka02
Parfémová maniačka 728 příspěvků 26.09.08 14:34

Včera jsem trošku zlomyslně testla prodavačku v kamence. Již delší domu mě zajímalo, jak voní Jil Sander Sensations. Podle recenzí jsem o ní věděla že je „květinově orientální, poloorientální a orientální.“ A tak jsem se zeptala: prosím Vás, mladá paní, jaká je to vůně ? Ovocná …? A paní bez mrknutí oka přikývla a řekla, ano, ovocná.
Teda já ty baby obdivuju. Co by za to jiné kočky daly, kdyby mohly dělat v parfemce. Většina z Vás tady má větší přehled, než ty dívčiny co tam fungují. Já také neznám vše, ale také se tím nežívím. Když jsem dělala provozní, musela jsem umět takových věcí, až se mi z toho někdy točila hlava. Má kamarádka dělá tajemnici na Měú a ta má chudák stále před sebou stohy nových věcí, které se musí stále učít a že je tam již řadu let. Copak si ty baby v parfemce nemůžou nic zjistit alespoň o běžných vůní ?
Jednou jsem se ptala paní v Marionnaud co je to „Eau de printemps,“ a jelikož nebylo napsáno na krabičce EDT či EDP, tvářila se, že Eau de printeps je něco mezi tím. Samozřejmě, že mi to Ada objasnila, ale když to ty baby v parfemce nebaví, tak ať uvolní místo pro někoho, kdo by to bral všemi deseti.

Hraška
Nevyléčitelná závislačka 1095 příspěvků 30.09.08 20:29

Ja sa môžem čudovať, čo mi tá moja La Mome z fragracex ešte neprišla :?

Objednávala som síce 15. 09., ale poslali ju až 23.09. :evil:

Na poličce 18 parfémů 3 miniatury 9 odstřiků 26 vzorků V tužebníku 13 parfémů

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 02.10.08 08:12

Na elninu mají novinku, u vůní, které nejsou skladem není žádná cena. Snad to bude teď přehlednější. Jen aby nám tam nějaké ceny vůbec zbyly :lol:

Na poličce 7 parfémů 4 miniatury 4 odstřiky 14 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10501 příspěvků 02.10.08 08:22

To už mají dobré dva měsíce,možná i déle. :wink:

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 02.10.08 09:52

Ne ne, kecáš, já tam koukám pořád a zaregistrovala jsem to až dneska :cry: :lol: :lol:

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10501 příspěvků 02.10.08 10:14

TAk to tedy nekecám,měli to už dávno předtím,než jsem si objednávala od nich JPG2 a Max Maru.A pamatu­ješ,jas jsi hledala co mám nového na poličce?Tak to už měli dááávno před tím,asi sis toho nevšimla. :wink:

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 02.10.08 10:29

Pch, abych se náhodou neurazila :evil: :twisted: :P :) :D :lol: :lol: Hlavně je to lepší, než hledat a pak zjistit, že vlastně nic nemají na skladě. Já teď objednávala z Beauty-shopu a dobrý. Rychlý, v krabici s bublinkatýma sáčkama, uvidím příště :lol: i vzoreček zdarma byl. Ale je pravda, že na elninu občas vycházejí ty vůně lépe než tady s poštovným

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10501 příspěvků 02.10.08 10:41

Jj,je to praktický,předchází to zklamání. :wink:

Já už objednávala všude možně,nikdy se mi nestalo,že by něco bylo v nepořádku.Ale musím zaklepat. :wink:

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 02.10.08 11:00

Šťastná to žena :wink:

fiore
sv. Parfema z Kecálburgu 3297 příspěvků 10.10.08 14:25

Mám na poště balíček to buce určo Modrá hodina z FX, tak tam za chvíli mažu a musím jí hezky přivítat k nám domů :lol:

Na poličce 56 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 35 vzorků V tužebníku 5 parfémů

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 10.10.08 14:48

Právě jsem objednala na beauty-shop.cz Bvlgari Black tester 75 ml za 471,– kč! S poštovným a dobírkou to teda vychází na 630,– kč, ale i tak je to dost slušné. Holky, tester Black je ale s víčkem, že jo? Paní mi to teda nebyla schopna úplně objasnit, potvrdila mi jen starý známý fakt, že testery jsou v kartonových krabičkách a většinou bez víčka, ale jinde jsem se dozvěděla, že konkrétně Black je vždy s víčkem, protože v něm je umístěn rozprašovač.

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist