Nakupujete parfémy na E-bay?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 11.10.08 09:52
Nakupujete parfémy na E-bay?

Já osobně jsem již několik parfémků na E-bay nakoupila a vždy k naprosté spokojenosti, Většinou šlo vždy o vůně, které se blbě shání i v zahraničních internetových obchodech Zkušenost mám výbornou i co se týče komunikace prodejců - sloučení poštovného, dotaz na možnost zaslání do Čr, ikdyž tuto možnost ve své aukci nenabízí - vždy rychlá odpověď a vždy snaha maximálně vyhovět. Zboží vždy originál a taky vždy v bezvadném stavu. Naposledy jsem tak ulovila Ambré Fétiche od prodejce z USA a Hermesence Ambré Narguile od prodejce ze Singapuru a Vanillu od L´artisana z Thajska. Největší sranda je, že většinou bývá pravidlem, že mi vždy přijdou balíčky najednou -( podle mě to celnice prostě pouští asi v určitý den jinak to není možné) a já pak nevím co dřív čenichat. Jinak dárky a přáníčka jsou k nákupu samozřejmostí. Jaké jsou vaše zkušenosti?

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

chaantal
sv. Parfema z Kecálburgu 2036 příspěvků 11.10.08 10:04

Ja nakupuji hlavne na nemeckem a anglickem e-bay a taky velka spokojenost… Darecek k nakupu jsem ale teda dostala jen jednou…
Kvuli dopoctu DPH jsem zatim z USA nic nekoupila… plati taky hranice 22 eur?

Na poličce 88 parfémů 50 miniatur 2 odstřiky 38 vzorků V tužebníku 25 parfémů

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 11.10.08 10:32

DPH z Ebay mi vyměřili jednou a to u Ambré Fétiche (koupila jsem celkem cce 8ks vůní), prodejce napsal skutečnou cenu s poštovným a zásilku pojistil - takže mi vyměřili 440 Kč DPH, ostatní prodejci vždy většinou napíšou že jde o dárek a minimální hodnotu.

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 11.10.08 10:41

O to víc mě zaráží, že jsem asi před 4 dny viděla zase na našem Aukru prodávat Polku, registrovanou na polském Allegru, která měla vystavené samé bestselery typu Light Blue, Amani, Chanely a to vše měla v baleních po 1OO ml - ceny 800 až 1000 Kč a po 2O ks od každého a na kup teď už jich bylo teda celkem dost prodáno - bylo mi hned jasné, že jde o podvod nebo o fejky, asi za 2 dny již byly akce zrušeny a prodávající zablokována - nechápu, že si tam Aukro pustí takové evidentní podvodníky - kdoví kolik lidí své peníze odeslalo. Je to opavdu ostuda. Tady je jedna z jejich aukcí http://www.aukro.cz/…de_75ml.html

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 11.10.08 11:23

Na ebay také nakupuji a to nejenom parfémy a už i boty z Itálie (po jedné dobré zkušenosti z jednou prodejkyni jsem u ní už nakupila 3 pár značkových damských bot, které by v Praze v Pařížské staly tak o cca 100-150% navíc.) Je to riziko, ale svoji velikost znám, takže mě to sedlo perfektně.
Co se tyče parfému, to nakupuji v USA a na anglickém ebay, také ty parfémy které se špatně sháněji - třeba Black Orchid jsem koupila v USA. U soukromých prodejců z USA jsem v poslední době stala prosit aby mi na balíčku napsali menší hodnotu (kvůli clu) i když je tu riziko, že se zásilka ztrátí a pak nedostanu původní částku.
Kupuji jenom u těch kdo má vysoké hodnocení a to ještě případně přečtu negativní komentáře.
Jenom jednou mi zaslala jedna prodejkyně fajk - a pak ryhcle zmizela z ebay, tu vůni jsem znala, takže jsem poznala že jde o fajk, ikdyž krabíčka byla dokonalá, origo flakon, jenom uvnitř nebylo to co obvykle mám ráda, hodnocení přítom neměla nízké, trochu pod hranici 97%, no tak jsem zariskovala a měla jsem smůlu .

Na poličce 47 parfémů 12 miniatur 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 14 parfémů

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 11.10.08 11:54

taky uvažuji, že bych si koupila někde na Ebay botky, tady nic totiž u nás hezkého není, písni prosím link na ten Italský ebay, není problém s doručením, Itálie je prý známá tím, že tam se ztratí všechno, proto tam ani z Usa nechtějí prodejci posílat.

fiore
sv. Parfema z Kecálburgu 3297 příspěvků 11.10.08 12:26

Sáro to máš naprostou pravdu, bohužel :cry: Přestože v Itálii pošta doručuje i v sobotu, dopis mi odsud šel i 3 týdny :? Švagrová mi jednou posílala oblečení pro malou a cestou se ztratilo.. Posílali jsme i poctivě nasbírané bodíky na skákací míč, samozřejmě nikdy nedorazil.. Poslední dobou se to ale prý trochu zlepšilo :wink:

Na poličce 56 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 35 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 11.10.08 12:26

poslala jsem ti SZ

Na poličce 47 parfémů 12 miniatur 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 14 parfémů

fressia
Učednice 175 příspěvků 11.10.08 13:11

Ja som teda ešte na e-bay nenakupovala. Ale chcem sa spýtať, tie čo tam nakupujete, je potrebná nejaká registrácia? Predpokladám, že áno. A platiť sa dá len cez Pay-pal?

Na poličce 43 parfémů 6 miniatur 19 odstřiků 142 vzorků V tužebníku 14 parfémů

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 11.10.08 13:36

na Ebay se zaregistruješ zcela jednoduše, třeba jako tady na Adanet ale platit se dá většinou jedině přes Paypal ale někteří prodejci i akceptují kartu ale to bych nedoporučovala. Pay pal je trošku složitější v tom, že musíš svoji kartu přiřadit k paypalu a k emailové adrese a hlavně ji ověřit pomocí registračního čísla které ti přijde na účet, který je ke kartě kterou chceš k paypalu přiřadit, na to je ale nejlepší si najít na netu návod a podle toho postupovat - ať nedopadneš jako já, kdy jsem si zablokovala kartu a pak jsem škemrala na solution centre ať mi dají další šanci, že moje angličtina je velmi špatná :lol: - nakonec mi tedy šanci dali

fressia
Učednice 175 příspěvků 11.10.08 20:36

Sáro, ďakujem za odpoveď, ale keďže moja angličtina je zatiaľ len v základoch, radšej nebudem pokúšať čerta a zostanem verná fragrancex a cheapsmells. Tam sa mi to zdá jednoduchšie.

Na poličce 43 parfémů 6 miniatur 19 odstřiků 142 vzorků V tužebníku 14 parfémů

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 12.10.08 12:20

tak anglicky neumím jen německy, mám v pc program translator, - přeložím pošlu - když jsem napsala že moje angličina je bed - tak se museli válet smíchy - ale pochopili

kytikyti
Znalkyně 367 příspěvků 07.12.12 19:13

Chtěla bych poradit s nákupy na E-bay, přihazování je stějně jako na aukru? že dám své maximum a ukáže se cena jen o malinko vyšší než „soupeřova“? A platba přes Paypal, jinak lepší zboží nebrat?

Na poličce 41 parfémů 4 miniatury 36 odstřiků 182 vzorků V tužebníku 45 parfémů

eleonen
Parfémová maniačka 835 příspěvků 07.12.12 19:45

@kytikyti Přihazování je obdobné jako na aukru.Oznámí ti to jestli přihodilas málo a ten před tebou má stále nejvyšší nabídku nedo pokud vedeš tak zeleným nápisem gratulují k vedení v přihazování.
Jinak moc nerozumím moc druhému dotazu. Platba přes paypal je na ebay masová záležitost. Je pohodlná, bezpečná. Měla jsem i několik zkušeností s tím, když si prodejce řekl poštovné do ČR vyšší než bylo ve skutečnosti tak sám od sebe mi přeplacenou částku poslal.
Paypal ovšem není jakási známka solidnosti a důvěryhodnosti. To že mám prodejce paypal neznamená, že nemúže prodávat nekvalitní zboží či fejky.

Na poličce 13 parfémů 2 miniatury 12 odstřiků 147 vzorků V tužebníku 16 parfémů

kytikyti
Znalkyně 367 příspěvků 07.12.12 19:49

Jo promin, nepopsala jsem to moc dobře:-D Myslím to že tedy Paypal je dobrá metoda platby a od těch, co ho nemají je lepší zboží nekupovat? Třeba, že by po mě banka chtěla nějaký poplatek?

Na poličce 41 parfémů 4 miniatury 36 odstřiků 182 vzorků V tužebníku 45 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist