Nákupy na eBay

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lela
Parfémová maniačka 868 příspěvků 29.02.08 17:28

Jak nakupujete na ebay? Může se důvěřovat pozitivnímu feedbacku? A je možné třeba aby parfém ( Nahéma 2 ml- čistý parfém) stála třeba jen 3 E???

Na poličce 5 parfémů 7 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Reakce:

Lela
Parfémová maniačka 868 příspěvků 01.03.08 07:20

Tak už je to pasé..:-( Včera se na německém e-bay dražila Nahéma parfum 2 ml za 4 E a byla jsem celý den jediný záemce. V posledních 30 s dražby přihodila nějaká nácka a já neměla šanci zareagovat. No mohla jsem to tušit, že to takhle chodí. Když já jsem ještě zelenáč. Tak příště… Ale bolí to, bolí…

Chava
Parfémová maniačka 675 příspěvků 01.03.08 07:33

To znám,dlouho dobré a pak neuvěřitelná částka, do které už nejdu.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 01.03.08 09:53

také jsem to zažila :), je to děsný adrenalin :)

Na poličce 47 parfémů 12 miniatur 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 14 parfémů

Samantha
Nevyléčitelná závislačka 1073 příspěvků 01.03.08 10:17

Taky mě baví přihazovat na poslední chvíli, je to strašně napínavé :-)))

Na poličce 56 parfémů 7 miniatur 4 odstřiky 52 vzorků V tužebníku 7 parfémů

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 01.03.08 12:39
Lela píše:
Tak už je to pasé..:-( Včera se na německém e-bay dražila Nahéma parfum 2 ml za 4 E a byla jsem celý den jediný záemce. V posledních 30 s dražby přihodila nějaká nácka a já neměla šanci zareagovat. No mohla jsem to tušit, že to takhle chodí. Když já jsem ještě zelenáč. Tak příště… Ale bolí to, bolí…

Je celkom mozne, ze to bol sniper program - su take, kde sa zaregistrujes, zadas najvyssiu cenu a on prihodi v poslednych sekundach aukcie.
Pozitivnemu feedbacku mozno doverovat, ak ma predajca dost transakcii a su nazbierane za primerane dlhy cas. (Niektori cinski vyrobcovia imitacii si vyrabaju feedback cez fiktivne transakcie - ktorych sa mozu udiat stovky za hodinu. tie casy su uvedene vo feedbacku.) Mal by byt na 99%, alebo nad 98% ak uz trochu clovek vie citat v feedbackoch a vie si predstavit, o co asi ide.

V kazdom pripade je najvyhodnejsie prihadzovat az na samotnom konci aukcie s jeasnou predstavou, klko najviac chcem zaplatit. Predhanat sa v prihadzovani 3 dni pred koncom aukcie je nezmysel. Alebo si to len predajca prihadzuje cez babkovy ucet.

Ceny mozu zacat na nizkej sume z roznych dovodov. Bud predajca vie, za aj tak sa vysplhaju, alebo nevie, aku vlastne hodnotu ma jeho tovar.

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Lela
Parfémová maniačka 868 příspěvků 01.03.08 12:52

Benenuta - díky,to jsem prostě přesně potřebovala vědět, jsem zatím nezkušená. Stejně mi ale přijde divné, že prodejce, který vlastní sbírku parfémů a rozprodává ze svých zásob ( ergo zná hodnotu parfémů) prodává za tak nízkou cenu.......

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 01.03.08 15:42

Nasla som si tu aukciu a nevidim tam nic podozrive… Asi je po menej znamych Guerlainoch v Nemecku mensi dopyt. Hmm…

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Samantha
Nevyléčitelná závislačka 1073 příspěvků 01.03.08 18:53

Já si vždy z hodnocení vytáhnu jen ty negativní hodnocení a přečtu si je a podle toho se rozhoduju. Hodně lidí dá třeba negativní hodnocení za to dlouhou dodací lhůtu, nebo že to byl tester i když to prodejce uvádí v nabídce, ale kupující přehlédne, že se třeba věc ztratila, což taky nemusí ovlivnit prodávající a spíš záleží na tom, jak se k té situaci prodávající postaví… Prostě si přečtu jen ty negativní a jsem zase o něco chytřejší. Taky pod 98% nejdu…

Lela
Parfémová maniačka 868 příspěvků 01.03.08 19:31

Určitě tam půjdu znovu a znovu se o Nahému pokusím. V noci se mi zdálo, že jsem ji vydražila já :D

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 01.03.08 20:31
Samantha píše:
Já si vždy z hodnocení vytáhnu jen ty negativní hodnocení a přečtu si je a podle toho se rozhoduju. Hodně lidí dá třeba negativní hodnocení za to dlouhou dodací lhůtu, nebo že to byl tester i když to prodejce uvádí v nabídce, ale kupující přehlédne, že se třeba věc ztratila, což taky nemusí ovlivnit prodávající a spíš záleží na tom, jak se k té situaci prodávající postaví… Prostě si přečtu jen ty negativní a jsem zase o něco chytřejší. Taky pod 98% nejdu…

Samantho, také snažím si přečíst všechny negativní hodnocení, je velmi důležité jak na to prodávající reaguje, je škoda jen že pak nepíšou jestli ten problém byl vyřišen anebo ne - to by i takové hodnocení chtělo.

Samantha
Nevyléčitelná závislačka 1073 příspěvků 01.03.08 22:48
Oleka píše:
Samantha píše:
Samantho, také snažím si přečíst všechny negativní hodnocení, je velmi důležité jak na to prodávající reaguje, je škoda jen že pak nepíšou jestli ten problém byl vyřišen anebo ne - to by i takové hodnocení chtělo.

Někdo to tam právě píše, jak reagoval, řešil problém atd.

Samantha
Nevyléčitelná závislačka 1073 příspěvků 01.03.08 22:56

http://toolhaus.org/

Tady si hledám negativní a neutrální hodnocení, abych se v tom nemusela hrabat. Super věc!

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 01.03.08 22:57
Samantha píše:
Někdo to tam právě píše, jak reagoval, řešil problém atd.

Samozřejmě, jsou reakce prodávajícího na negativní hodnocení,
ale například nemohla jsem najít konečné řešení problému v případě že zásilka přišla, ale zboží tam není , někdo ho vykrádl během přepravy, prodávající se odvodí na poštu … a co dál? Kupující nemá ani peníze, ani zboží :)

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 01.03.08 22:58
Samantha píše:
http://toolhaus.org/Tady si hledám negativní a neutrální hodnocení, abych se v tom nemusela hrabat. Super věc!

Tak díky Samantho, budu se hrábat tam kdybych měla pochybnosti :).

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist