nákupy v Brně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

blackdakini
Znalkyně 367 příspěvků 01.03.09 18:05
nákupy v Brně

V únoru jsem byla služebně v Brně a zdá se, že na mne čekají na jaře ještě další služebky. Zatím znám z Brna jen okolí nádraží (a výbornou vegetárku kousek od nádraží u jakési věže - Brňáci promiňtě!) a cestu tramvají číslo jedna, nicméně bych si chtěla vyšetřit čas na nějakou očuchávací akci. Kde se dají v Brně koupit zajímavé vůně? Na fóru jsem zachytila, že je tam k mání levněji Artizán nebo Annick. Mají něco jiného než v Praze? Nebo něco levněji?

Na poličce 4 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 12 parfémů
Reakce:

Fleur  01.03.09 18:38

Levnější to tedy rozhodně nemáme (bohužel - mohli v Brně nasadit nějaké provinčnější ceny)! :lol:

L´Artisan a Annick Goutal se prodávají na Zámečnické, což je ulice v centru, která vede z náměstí Svobody na Dominikánské náměstí. Od nádraží můžeš klidně i pěšky.

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 01.03.09 18:39

http://www.arome.cz/index.php?…

Na poličce 54 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 01.03.09 19:00

Jestli si chceš jenom začichat, tak hned u nádraží je Vaňkovka, kde je Douglas, Marionnaud, Rocher a takovej obchůdek, kde mají Tisserand, luxusní vonné svíčky a spol. Na zastávce Malinovského náměstí (jedničkou jedna od nádraží) je FAnn, ale pozor, jsou tam dva, jeden malej hned u zastávky a jeden větší hned za rohem. Annick Goutal a L'Artisan je v Zámečnické - v jedné z ulic, které odbočují z nám. Svobody - a na to náměstí se dá dojít za pět minut z Malinovského. No a ještě na nám. Svobody je v OC Omega ve 2. patře přírodní kosmetika, kde mají vůně Florascent a různé jiné skvělé voňavé věci :)

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 01.03.09 19:19

No, obrázek lepší než tisíc slov, takže tady máš základní parfémový okruh středem Brna:

Celková délka pěší trasy je kilometr a kousek. Fialové puntíky jsou zastávky tramvaje 1 - Hlavní nádraží a Malinovského náměstí. Modré puntíky jsou points of interest :) Zapomněla jsem zmínit L'Occitane a Estu (tam mají třeba Allegorie od Guerlainu) a obch. dům Špalíček, kde je taky Marionnaud. Do Vaňkovky se dostaneš podchodem z nádraží, nejdřív je Tesco a hned za ním Vaňkovka.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist