nákupy v Brně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

blackdakini
Znalkyně 367 příspěvků 01.03.09 18:05
nákupy v Brně

V únoru jsem byla služebně v Brně a zdá se, že na mne čekají na jaře ještě další služebky. Zatím znám z Brna jen okolí nádraží (a výbornou vegetárku kousek od nádraží u jakési věže - Brňáci promiňtě!) a cestu tramvají číslo jedna, nicméně bych si chtěla vyšetřit čas na nějakou očuchávací akci. Kde se dají v Brně koupit zajímavé vůně? Na fóru jsem zachytila, že je tam k mání levněji Artizán nebo Annick. Mají něco jiného než v Praze? Nebo něco levněji?

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 12 vzorků V tužebníku 12 parfémů
Reakce:

Fleur  01.03.09 18:38

Levnější to tedy rozhodně nemáme (bohužel - mohli v Brně nasadit nějaké provinčnější ceny)! :lol:

L´Artisan a Annick Goutal se prodávají na Zámečnické, což je ulice v centru, která vede z náměstí Svobody na Dominikánské náměstí. Od nádraží můžeš klidně i pěšky.

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 01.03.09 18:39

http://www.arome.cz/index.php?…

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 01.03.09 19:00

Jestli si chceš jenom začichat, tak hned u nádraží je Vaňkovka, kde je Douglas, Marionnaud, Rocher a takovej obchůdek, kde mají Tisserand, luxusní vonné svíčky a spol. Na zastávce Malinovského náměstí (jedničkou jedna od nádraží) je FAnn, ale pozor, jsou tam dva, jeden malej hned u zastávky a jeden větší hned za rohem. Annick Goutal a L'Artisan je v Zámečnické - v jedné z ulic, které odbočují z nám. Svobody - a na to náměstí se dá dojít za pět minut z Malinovského. No a ještě na nám. Svobody je v OC Omega ve 2. patře přírodní kosmetika, kde mají vůně Florascent a různé jiné skvělé voňavé věci :)

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 01.03.09 19:19

No, obrázek lepší než tisíc slov, takže tady máš základní parfémový okruh středem Brna:

Celková délka pěší trasy je kilometr a kousek. Fialové puntíky jsou zastávky tramvaje 1 - Hlavní nádraží a Malinovského náměstí. Modré puntíky jsou points of interest :) Zapomněla jsem zmínit L'Occitane a Estu (tam mají třeba Allegorie od Guerlainu) a obch. dům Špalíček, kde je taky Marionnaud. Do Vaňkovky se dostaneš podchodem z nádraží, nejdřív je Tesco a hned za ním Vaňkovka.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist