Nákupy v Německu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 22.09.08 17:37
Nákupy v Německu

Nevím, jestli to sem patří (pokud ne, omlouvám se).
Chtěla jsem se zeptat, zda netušítem, jak je to s cenami parfémů v Německu. Slyšela jsem, že je to podstatně levnější než u nás, ale slovo „podstatně“ nemá číselnou hodnotu.
Toužím po Coco Mademoiselle :oops: a tak jsme si říkala, že by tam mohla být levnější :roll: .

Na poličce 10 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 437 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Reakce:

chaantal
sv. Parfema z Kecálburgu 2036 příspěvků 22.09.08 18:08

mam zkusenosti hlavne s nakupy v Nizozemi, neco uz jsem taky ale nakoupila i v Nemecku :) Parfemy jsou tam vzdy o neco levnejsi, ale neni to taky zadny zazrak. Na Chanelech se to ale podle me urcite vyplati, ty u nas v kamennych i internetovych parfumeriich za dobrou cenu nesezenes… Kdyz jsem letos byla v Nizozemi, zrovna tam meli v Douglasu na Chanel akci, kamaradka si koupila ty kabelkove baleni Chance 3×20ml EDT, dala za to tusim 52 euro. Jako nejlepsi predstava cen v Nemecku ti muze poslouzit e-obchod www.douglas.de

Na poličce 88 parfémů 51 miniatur 2 odstřiky 38 vzorků V tužebníku 22 parfémů

emily
Nevyléčitelná závislačka 1779 příspěvků 22.09.08 18:25
Ahoj

v Nemecku maju zvacsa douglas parfumerie a este parfumerky OC Galeria, ceny su priblizne rovnake ako u nas (aj u Vas)-mozno rozdiel 100-200 skk/czk. Co je vsak super-ze vzdy tam maju nejake akcie na vone (aj kozmetiku-najma kopec vzoriek, ktore sa potom u nas predavaju za nadhodnotenu sumu /aukro, mimi…/pozn. drobna)-a to uz je vyhodna kupa. Tak napriklad aktualna Jil Sander-Sport Water-50ml, okolo 1350svk - co je vyhodnejsia kupa ako na Slovensku (v CR este lacnejsie)-nemyslim teraz internetove obchody ale kamenne. Novinky maju skor, ale extra vyber tam tiez nie je (rovnako ako u nas-tie zname vone).

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 116 vzorků V tužebníku 11 parfémů

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 22.09.08 18:27
emily píše:
v Nemecku maju zvacsa douglas parfumerie a este parfumerky OC Galeria, ceny su priblizne rovnake ako u nas (aj u Vas)-mozno rozdiel 100-200 skk/czk. Co je vsak super-ze vzdy tam maju nejake akcie na vone (aj kozmetiku-najma kopec vzoriek, ktore sa potom u nas predavaju za nadhodnotenu sumu /aukro, mimi…/pozn. drobna)-a to uz je vyhodna kupa. Tak napriklad aktualna Jil Sander-Sport Water-50ml, okolo 1350svk - co je vyhodnejsia kupa ako na Slovensku (v CR este lacnejsie)-nemyslim teraz internetove obchody ale kamenne. Novinky maju skor, ale extra vyber tam tiez nie je (rovnako ako u nas-tie zname vone).

Akce by mi byly asi k ničemu, protože do Německa jede kolega a tomu bych to těžko vysvětlia. Možná bych byla ráda, kdyby přivezl, co má :lol: .

Na poličce 10 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 437 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Svatka
sv. Parfema z Kecálburgu 4270 příspěvků 22.09.08 18:59

V Deggendorfu měli v Douglasu o prázdninách Chanely doslova za polovic než u nás.

Na poličce 12 parfémů 16 miniatur 6 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 1 parfém

22.09.08 20:08
parfémy v Německu

Ve středu jsem byla v Norimberku a musím říct, že ceny parfémů tam byly super, bohužel jsem potřebovala spíše oblečení, takže jsem to jen prolítla, ale měli tam samé novinky a ne za ceny nadsazené jako u nás v parfumeriích. Namátkou nová D&G The one ta nová, Armani diamonds intense, Nina Ricci Pretty Nina, Gaultier Ma Dame a samozřejmě Chloé. Jinak na ceny jsem moc nekoukala, vím akorát tu Chloé, ta byla 30 ml za 40 Eur, 50 ml za 60 Eur. Vyplatí se tam hlavně parfémy, které jsou momentálně v akci, což tam byl třeba pánský Armani Code 50 ml za 38 Eur. Ceny jsou lepší spíše v parfumeriích obchodních domů, např. Muller, Braunninger a Karstadt než v parfumeriích Douglas a spol. :)

Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist